Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

działać czy dać sobie spokój?

12 lip 2012 - 10:43:03

Być może niektórym moje pytanie wyda się dziwne czy dziecinne, ale postarajcie się mnie zrozumieć :).
Otóż spotkałam na swojej drodze chłopaka którego bardzo chciałabym poznać, znamy się jedynie z widzenia, jest ode mnie starszy o całe 5 lat, ale nie wygląda na swój wiek, zresztą nie w tym rzecz, zależy mi bardzo żeby go poznać, i nie chcę zaczynać znajomości przez facebooka czy telefon, ponieważ jest to dziecinne i zbyt oczywiste w tych czasach, chciałabym sama podejść do niego i powiedzieć, że chciałabym go poznać, tylko teraz nie wiem czy tak wypada, wiadomo kiedyś takie sytuacje były na porządku dziennym, a teraz każdy korzysta z internetu, telefonów i rzadko kiedy spotkają się takie sytuacje, a może się mylę? Czy według Was powinnam zaryzykować? Wiem, że to miły, wesoły chłopak ponieważ znam jego kuzyna, jednak w nasze poznanie się nie chcę wtrącać osób trzecich, chcę się w końcu odważyć na taki krok, bo jestem nieśmiałą osobą. Jak Wy byście odebrały takie coś?

Dodam, ze również często mi się przygląda, wiem, że może to nie znaczyć nic, ale jednak ...:)
nikt???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-12 10:55 przez yeah.

działać czy dać sobie spokój?

12 lip 2012 - 22:57:35

Do działu samopomoc prawie nikt nie zagląda, ten dział nie wyświetla się na głównej stronie, przedstaw problem w dziale "ploteczki" albo "mężczyźni" to na pewno dostaniesz wiele rad ;)

działać czy dać sobie spokój?

13 lip 2012 - 11:29:28

dziękuje Ci bardzo, bo właśnie dziwiło mnie, że nikt mi nawet nie odpowiada:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wazne pytanie!!!