Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zakup zegarka

26 cze 2012 - 13:44:26

Witam, zakładam wątek dla tych dziewczyn które tak samo jak ja zostały oszukane przez uzytkowniczkę <moderacja-nie podajemy nicków na forum - jest na to czarna lista>. 22.05 kupiłam u niej zegarek Michale Kors. W wiadomościach prywatnych dopytałam jeszcze czy zegarek na pewno jest oryginalny. Odpowiedziała ze tak. Do dnia dzisiejszego nie mam zegarka ani pieniędzy które jej wpłaciłam. Mam już dość użerania się z tą głupią babą. Wiem ze nie jestem jedyną osobą która jest w takiej samej sytuacji, cześć dziewczyn też po miesiacu np dostała swoje przesyłki z zegarkami, ale nie oznacza to ze są zadowolone bo dostały tanie chińskie podróby! Jako ze w naszym kraju zabroniony jest handel podróbkami, powinnyśmy sie zebrać dziewczyny i narobić tej CWANIARZE(ktora pewnie mysli ze nic jej nie grozi) "smrodu koło dupy", ze tak to brzydko ujmę! Nie można jej tego podarować, bo takie chamstwo trzeba ukrócić na samym początku. Zgłaszajcie się te co macie ten sam problem. Mam nadzieje ze uda nam sie zadziałać, bo za takie coś może ona pójść nawet do więzienia.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-26 15:48 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 1.910
Ostrzeżenia: 1/5

Zakup zegarka

27 cze 2012 - 01:49:18

eh.. widzisz jak to jeest.. i weź kupuj ;/

Zakup zegarka

10 lip 2012 - 13:16:12

powinna dostac zakaz handlowania tymi zegarkami..
albo chociaz niech umiesci rzetelny opis,

nie kazdy musi umiec rozpoznawac podrob od oryginalu ...a wprowadzanie w blad to juz jest bardzo nie fer.


wpakowalam 200 zl za szajs ktory mi farbuje reke na zielono a sam z zlotego zmienil se w rozowy ..wstyd to ubrac...

mialam prawo do zwrotu pieniedzy, ale ...skad,
z ta kobieta nie dalo sie rozmawiac,
czyste kretactwo

Zakup zegarka

22 lut 2013 - 20:21:06

Cytat
marcepani
powinna dostac zakaz handlowania tymi zegarkami..
albo chociaz niech umiesci rzetelny opis,

nie kazdy musi umiec rozpoznawac podrob od oryginalu ...a wprowadzanie w blad to juz jest bardzo nie fer.


wpakowalam 200 zl za szajs ktory mi farbuje reke na zielono a sam z zlotego zmienil se w rozowy ..wstyd to ubrac...

mialam prawo do zwrotu pieniedzy, ale ...skad,
z ta kobieta nie dalo sie rozmawiac,
czyste kretactwo

200zl za Korsa... czego sie spodziewalas? Troszke oleju w glowie dziewczyno :) poza tym, przy zakupie zegarka pros o gwarancje, paragon, pytaj czy dzialaja wszystkie funckje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czarna a glupia niczym blondynka