Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Oszukała mnie ! Co mam zrobić ?

19 kwi 2012 - 14:06:43

przepraszam że tu umieszczam ten wątek ale nie miałam pojęcia gdzie. Zamowiłam ostatnio bluzę Adidas Firebird u pewnej szafowiczki. Pisała że bluza jest w idealnym stanie. Dziś do mnie doszła, może i jest w idealnym stanie ale to podróba! bluza widać że nienoszona ale poucinene metki, suwak inny niż w oryginalelej bluzie. a co najgorsze na plecach pod znaczkiem jest napis "ADIDAS" a w oryginale tego niema. na zdjęciu oczywiście było normalnie bez tego napisau sam znaczek. I teraz proszę was dziewczynki o pomoc. co ja mam teraz zrobić? nie mogę jej nawet wystawić komentarza bo nie kliknęłam "kup teraz". Nie będę chodziła w takiej podróbie, a naprawdę długo na nią zbierałam. jestem młodom samotną mamusią i ledwo wiąże koniec z końcem, a tu jeszcze prawie 100zł w błoto... :( nick oszustki: <moderacja - nie podajemy nicków, od tego jest czarna lista>. No co za <moderacja>!!!!
i przepraszam za tą <moderacja - słownictwo> poniosło mnie :) proszę Was bardzo o pomoc

<moderacja - korekta tytułu>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-19 14:38 przez moderator.

Oszukała mnie ! Co mam zrobić ?

19 kwi 2012 - 14:08:30

zmień tytuł bo zaraz dostaniesz wielkie ostrzeżenie :D

Oszukała mnie ! Co mam zrobić ?

19 kwi 2012 - 14:08:44

Sama jesteś sobie winna, gdybyś przeprowadziła transakcje przez "kup teraz" to dowody by były, a tak ;)? Chociaż w sumie możesz iść na policję i zgłosić sprzedaż podróbek choć zaklina się, że to oryginał, ja bym poszła ;) wydrukuj rozmowy i weź dowód wpłaty.

Oszukała mnie ! Co mam zrobić ?

19 kwi 2012 - 14:09:00

Wiem że jesteś zła ale bez wulgaryzmów!

Oszukała mnie ! Co mam zrobić ?

19 kwi 2012 - 14:10:04

Młoda samotna mamusia ledwo wiążąca koniec z końcem, która koniecznie musi mieć bardzo drogą bluzę adidasa...aha.

Może napisz użytkowniczce spokojnie wiadomość, bez wyzywania się od razu bo to raczej Ciebie w złym świetle stawia, że bluza nie jest oryginalna a sprzedaż podróbek jest karalna w naszym kraju, odeślesz bluzę na swój koszt po zwrocie wpłaconej kwoty a w przeciwnym wypadku pójdziesz na policję - oczywiście, jeśli jesteś w 100 % pewna, że to nie jest oryginalna bluza.

Oszukała mnie ! Co mam zrobić ?

19 kwi 2012 - 14:10:19

Mozesz wyslac zdjecia, lub tu pokazac. Jak bluza jest nie oryginalan a ona o tym wiedziala zarzadaj zwrotu kasy. Jak nie to idz na policje. Oskarza ja za nielegalne sprzedawanie podrobek...a to nie jest zwykle wykroczenie

zweryfikowana
Posty: 2.044
Ostrzeżenia: 2/5

Oszukała mnie ! Co mam zrobić ?

19 kwi 2012 - 14:10:33

mogłaś poprosić real foty...

Oszukała mnie ! Co mam zrobić ?

19 kwi 2012 - 14:11:13

Cytat
sewenup1
Mozesz wyslac zdjecia, lub tu pokazac. Jak bluza jest nie oryginalan a ona o tym wiedziala zarzadaj zwrotu kasy. Jak nie to idz na policje. Oskarza ja za nielegalne sprzedawanie podrobek...a to nie jest zwykle wykroczenie

A to jest legalna sprzedaż podróbek? ;p

Oszukała mnie ! Co mam zrobić ?

19 kwi 2012 - 14:12:04

Cytat
Electrophile
Młoda samotna mamusia ledwo wiążąca koniec z końcem, która koniecznie musi mieć bardzo drogą bluzę adidasa...aha.

hę no właśnie...

Oszukała mnie ! Co mam zrobić ?

19 kwi 2012 - 14:12:12

chyba przeprosiłam za wulgaryzmy...

Oszukała mnie ! Co mam zrobić ?

19 kwi 2012 - 14:12:33

I usuń jej nick, bo dostaniesz dwa wielkie ostrzezenia.


Co do tematu to czego spodziewałaś się po dziewczynie, która ma w swojej ofercie perfidną podróbke torebki LV? To mówi samo za siebie.

Oszukała mnie ! Co mam zrobić ?

19 kwi 2012 - 14:14:16

współczuję Twojemu dziecku.

My Ci nic nie poradzimy, sama jesteś sobie winna że nie kliknęłaś KUP. Możesz spróbować się z nią dogadać, a jeśli to nie pomoże to udać się na policję

Oszukała mnie ! Co mam zrobić ?

19 kwi 2012 - 14:14:16

Skontaktuj się z Administratorem szafa.pl
Najlepiej do właściciela strony to zgłosić - musi być jakaś kontrola nad wystawianymi rzeczami.
Mają jej dane, więc moze jakos Ci pomogą.

Oszukała mnie ! Co mam zrobić ?

19 kwi 2012 - 14:14:38

Cytat
mpima
chyba przeprosiłam za wulgaryzmy...

Aha, no tak - to zmienia postać rzeczy. :) Czyli jak napiszę o Tobie, że jesteś cytuję 'tępą suką' a potem przeproszę, to prawie tak jakbym napisała 'nieuczciwa szafowiczka' ?

Oszukała mnie ! Co mam zrobić ?

19 kwi 2012 - 14:14:52

gratulacje pomysłu co do kupna - i trochę kultury dziewczyno w wypowiedzi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sonisphere festival 2012- wynajmę knapę;)