Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak zrobić baner ?

01 gru 2011 - 09:37:14

Witam Was.
Mam za zadanie, na zajęcia następne zrobić baner. Z jakiej tylko chcę dziedziny reklamowej, jakiegoś produktu na przykład. Tylko, że ja się na tym kompletnie nie znam :-/ Nie studiuję grafiki tylko dziennikarstwo i przyznam, że takie graficzne rzeczy mnie nie kręcą. Mam pomysł już, tylko że z realizacją gorzej... Polecacie jakieś programy w miarę proste do zrobienia takie baneru?? Takie do ściągnięcia z neta. Pozdrawiam Was i liczę na pomoc !

Jak zrobić baner ?

01 gru 2011 - 13:52:59

Eee ja też zielona w tej dziedzinie... Photoshop podobno jest prosty ale nie wiem dokładnie. W sumie bym się dowiedziała, się może to przydać :)

Jak zrobić baner ?

11 sty 2012 - 20:20:24

Może w paincie? ;) A tak serio to może są tutaj dziewczyny które studiują grafikę, albo są obeznane w temacie i pomoga? :P

Jak zrobić baner ?

13 lip 2014 - 21:56:35

Jeśli nie siedzisz w grafice to photoshop,corel i illustrator odpadaja... Jeśli komuś zlecisz bedziesz musiała zapłacic, wiec pozostaje Ci paint lub wykonanie tego recznie na brystolu.

Jak zrobić baner ?

14 sie 2014 - 02:05:09

Zamień painta na photoscape, ma o wiele więcej opcji w tym wrzucanie zdjęć ustalenie dokładnego rozmiaru ramki itp.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy mam szanse na zwrot pieniedzy?