Obecnie rozmawiamy o:

Budowa domu

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Biznes

wczoraj o 17:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ludzie mnie nie lubią- CZEMU?!:(

18 wrz 2011 - 23:39:26

Chyba zacznę od tego, że złapałam doła! Jak zwykle na noc! Otóż powiedzcie mi dlaczego ludzie mnie nie lubią? Co ja takiego robię? Inni zdobywają sympatię w kilka sekund.... Dziewczyny mnie nie lubią bo... bo właściwie KURka ! nie wiem, słyszałam już że mi za dobrze, że nic nie robię, że mam kasy po uszy- a wcale tak nie jest! Przed czterema laty był chrzest mojego synka, chrzestnym jest taki nasz znajomy (właściwie rodzina) po ok 3 latach od tego chrztu czego się dowiaduję? że żona chrzestnego powiedziała że lecieliśmy na ich kasę! Że mi jest za dobrze itd.
Nie jestem ani nad podziw piękna ani zgrabna- nie odbiorę żadnej męża!
Faceci... tych pań nie przepadają za mną bo też nie wiem, wydaję się im że mogłabym mieć duży wpływ na ich BABY?
Zawsze mówię DZIEŃ DOBRY nawet ludziom których nie znam, staram się uśmiechać do ludzi, szanuję starszych, umiem dochować tajemnicy... ;(
Ale i tak każdy ma to w d... Więc pytam co jest do chol...! To przytłaczające, że spotykasz się z kimś i; o cześć Aga, dzień dobry pani C..., witam Agnieszko! a za chwilę się odwracam i szszszszs.... Q! Miałam kiedyś przyjaciółkę ale ona wybrała przyjaźń mojego ex- dawno, dawno temu...
A może ogólnie ja mam taki paskudny i odpychający wyraz twarzy?!
I co najgorsze to co opisałam to początek moich żali.......

I nawet to nie wyświetla się na głównej, kolejny kopniak w du.p.ę



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-18 23:43 przez czemuja.

Ludzie mnie nie lubią- CZEMU?!:(

19 wrz 2011 - 00:10:54

Trzeba bylo zalozyc watek w dziale ploteczki, pojawilby sie na glownej.

Nie ma co przejmowac Kochana pojedynczymi przypadkami, ludzie byli i beda zazdrosni.

Ludzie mnie nie lubią- CZEMU?!:(

19 wrz 2011 - 00:15:51

nie przejmuj sie mnie tez ludzie nie lubia;/ jakos mnie to nie boli bo ja tez nie lubie ludzi!! wiem dziwnie brzmi ale tak jest.mam grupke swoich ludzi z ktorymi uwielbiam spedzac czas.Nie potrafie udawac ze kogos lubie zazwyczaj jestem dla tej osoby chamska po prostu.Poza tym jestem szczera do bolu. choc szybko nawiazuje kontakty to po bardzo szybkim czasie oceniam czy dana osoba jest w porzadku i tylko raz sie pomylilam co do jednej panienki... jesli uznam ze osoba jest nie bardzo to robie izolacje od niej;] nie potrafie byc mila dla kogos kto mnie wkurza!!Poza tym jestem mega rozdarta nie pozwole nikomu ublizyc mi mojej rodzinie i znajomym.dlatego wlasnie ludzie mnie nie lubia!!! :))

Ludzie mnie nie lubią- CZEMU?!:(

19 wrz 2011 - 00:16:19

Kiedyś miałam podobny problem i co się okazało po latach? Uczono mnie od dziecka, żeby się nie garbić więc chodziłam wyprostowana przez co ludzie uważali,że jestem zarozumiała i uważam się za lepszą! Brzmi durnie, ale powiedziało mi to wiele osób, po tym jak mnie bliżej poznało. A niektóre koleżanki otwarcie mi powiedziały, że pierwsze wrażenie wywieram bardzo negatywne, jakbym była francą!

Ludzie mnie nie lubią- CZEMU?!:(

19 wrz 2011 - 00:22:17

Cytat
666kasja
Kiedyś miałam podobny problem i co się okazało po latach? Uczono mnie od dziecka, żeby się nie garbić więc chodziłam wyprostowana przez co ludzie uważali,że jestem zarozumiała i uważam się za lepszą! Brzmi durnie, ale powiedziało mi to wiele osób, po tym jak mnie bliżej poznało. A niektóre koleżanki otwarcie mi powiedziały, że pierwsze wrażenie wywieram bardzo negatywne, jakbym była francą!

a mnie właśnie to pierwsze wrażenia trzyma się zawsze, i nawet nie chcą drugiego wrażenia...
i powiem Wam, że niekiedy mam to w du()ie
ale czasem to tak boli...! :(
wiecie co? wQrwia mnie ten fałszywy świat!



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-19 00:26 przez czemuja.

Ludzie mnie nie lubią- CZEMU?!:(

19 wrz 2011 - 00:28:04

hmm.. co do tych szeptów za plecami to chyba normalne? ludzie gadali, gadają i będą gadać.
a co do chrzestnych to wg mnie dość przykra sprawa.. ;/ żona ojca chrzestnego nie powinna tak mówić nawet gdyby to była prawda.. jednak to może ona ma taki charakter, a nie od razu ze ty jestes ta zla?

i chyba faktycznie masz kiepski moment jak tak wszystko Ciebie wkurza i gdybyś może była w lepszej kondycji psychicznej to co tutaj opisujesz byłoby dla Ciebie mniej problematyczne.

Ludzie mnie nie lubią- CZEMU?!:(

19 wrz 2011 - 00:28:43

Cytat
czemuja
Cytat
666kasja
Kiedyś miałam podobny problem i co się okazało po latach? Uczono mnie od dziecka, żeby się nie garbić więc chodziłam wyprostowana przez co ludzie uważali,że jestem zarozumiała i uważam się za lepszą! Brzmi durnie, ale powiedziało mi to wiele osób, po tym jak mnie bliżej poznało. A niektóre koleżanki otwarcie mi powiedziały, że pierwsze wrażenie wywieram bardzo negatywne, jakbym była francą!

a mnie właśnie to pierwsze wrażenia trzyma się zawsze, i nawet nie chcą drugiego wrażenia...
i powiem Wam, że niekiedy mam to w du()ie
ale czasem to tak boli...! :(

nawet nick masz adekwatny do sprawy :D Oj mnie też nikt nie lubi tzn nie lubią mnie baby, bo zawsze miałam powodzenie u facetów tylko szkoda że jako nieśmiała osoba nigdy z żadnym facetem sam na sam nie gadałam tzn już gadałam ale wtedy jak zależało mi na przyjaźni z dziewczyną nie, i co i jak zostałam sama doceniłam że jak chce z kimś pogadać czy gdzieś iść do spotykam się z kolegami, bo nie ma z nimi obgadywania, fochów, żali itp, wszystko prosto z mostu.

Ludzie mnie nie lubią- CZEMU?!:(

19 wrz 2011 - 00:35:33

była też taka sytuacja, że jeden burak powiedział do mojej znajomej; o czym ty z nią gadasz?!
jakbym była jakaś niedoje--bana psychicznie..........

Ludzie mnie nie lubią- CZEMU?!:(

19 wrz 2011 - 00:42:21

Cytat
czemuja
była też taka sytuacja, że jeden burak powiedział do mojej znajomej; o czym ty z nią gadasz?!
jakbym była jakaś niedoje--bana psychicznie..........


ołmajgad burak?! chyba jakiś idota z czasów 10000000000 lat za epoką kamienia łupanego, trzeba było mu coś odpowiedzieć nie daj sobie w kaszę dmuchać. Chodź wyprostowana, zachowuj się jak arystokratka, i wszystkich którzy Cię obrażają traktuj jak śmiecia :D Powinni poczuć respekt jak będą widzieć że jesteś słaba krucha, delikatna i wrażliwa dalej będą dla Ciebie nie mili nie załamuj się pokaż im że jesteś od nich lepsza, że masz SUPER dom SUPER dziecko SUPER męża i CAŁA JESTEŚ SUPER niech każdy Ci zazdrości

Ludzie mnie nie lubią- CZEMU?!:(

19 wrz 2011 - 00:42:47

Cytat
czemuja
była też taka sytuacja, że jeden burak powiedział do mojej znajomej; o czym ty z nią gadasz?!
jakbym była jakaś niedoje--bana psychicznie..........

ja myśle, że każda z nas kiedyś zetknęła sie z podobną sytuacją, choćby słowa wypowiedziane w złości.
I uwierz mi na prawde nie wszyscy muszą Ciebie lubić ani Ty ich. Każdy zna kogoś kogo nie lubi i każdy ma w otoczeniu osobę, o której wie, że ona go nie lubi. wg mnie to nie jest aż taki dramat..

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PROSZE O RADE I POMOC