Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

otwarcie sklepu

11 wrz 2011 - 15:11:26

Szukam osoby która pomoże mi otworzyć sklep.Chodzi mi o szczegółowe info na ten temat, Począwszy ot otwarcia działalnośći,wszystko po kolei,ponieważ chcę otworzyć mały sklepik z odzieżą ale nie wiem od czego zacząć.jaką kwotę trzeba mieć ,oprócz towaru,chodzi mi o wyposazenie 20 m sklepu, opłayty przy otwarciu działalności, jaka jest najlepsza forma opodatkowania ,czy obowiazkowa jest kasa fiskalna.....GG-245132.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 9.797

otwarcie sklepu

11 wrz 2011 - 15:48:23

jak nie się nie umie poszukać w google to za takie informacje się płaci;p brutalna prawda, ale jak już decydujesz się na działalność to lepiej jest wiedzieć "z czym to się je", a jak ktoś Ci źle doradzi? co wtedy? będzie wszystko na tego kogoś, a Ty będziesz miała problemy.

otwarcie sklepu

25 paź 2011 - 10:37:10

najwięcej tego typu informacji właśnie można znaleźć na forach więc do sariel; co w tym złego, że dziewczyna zapytała? można przecież normalnie odpowiedzieć, a jeśli nie masz pojęcia to po prostu siedzieć cicho.

otwarcie sklepu

25 paź 2011 - 17:39:56

zabierasz sie za coś o czym nie masz pojęcia? Ktoś pomoże ci otworzyć sklep a potem w razie problemu co zrobisz? Bedziesz ludzi na ulicy pytała? Po drugie nikt ci za darmo nie pomoże :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

głowne zdjecie -jak wstawić