Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Moj Facet pije

15 sie 2011 - 14:04:21

Blagam pomozcie jestesmy 5 lat ze soba, pije prawie dzien w dzien 2-4 piwka albo wiecej czasem ma 2 dni przerwy i znowu to samo czesto prosilam zeby tyle nie pil nie codziennie on mowi ze nie pije codziennie i nie zalewa sie w trupa :( przykre to jest bo zaczynam sie meczyc od zeszlego roku jest moim narzeczonym myslalam ze sie zmieni :( wyjechalismy do Anglii siedzimy tu juz 2 lata sadzilam ze to cos pomoze inni znajomi nowi i wogole ale teraz potrafi sam wyjsc z domu po klutni isc na spacer kupic piwo i sam pic :( czesto jak cos sie poklucimy cala wine zwala na mnie ja chce dorze wiec staram sie zalagocic sprawe ale ile tak moge dluzej??? meczy mnie to ze nie mam tu kolezanek mam tylko narzeczonego. sadzilam ze jak zamieszkamy razem bedzie inaczej niestety sie mylilam, nie [powiem zdarzaja sie dobre dni jak z bajki ale to codzienne picie :( i jak w nocy sie klade kolo niego ten huh po piwie i chrapanie :( masakra co mam zrobic???? zaczynam sie naprawde meczyc. jak mam z nim rozmawiac ??

Moj Facet pije

15 sie 2011 - 14:35:57

powiedz że jak tak dalej będzie to będziecie musieli się rozstać;p Wiem że to okropne ale możesz go tak chociaż trochę postraszyc. Nie musisz z nim od razu kończyć. Ale z drugiej strony to może być dopiero początek, chyba nie chcesz wyjść za pijaka?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Faceci się mną nie interesują .. POMOCY