Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 1.733
Ostrzeżenia: 1/5

Chcę zapomnieć ;(

07 lip 2011 - 21:58:18

Zacznę od początku.Mam 20 lat.
Rok temu poznałam chłopaka na pewnym portalu od razu mnie zauroczył to on pierwszy napisał zaczął naszą znajomość...
Byłam szczęśliwa że w końcu poznałam kogoś naprawde fajnego bo taki się wydawał.
Wcześniej nie miałam chłopaka nie miałam żadnych doświadczeń i chyba dlatego byłam tak podekscytowana tą znajomością.
Głupia wyobrażałam sobie nie wiadomo co...
Po jakimś czasie relacji z nim na portalu poprosił mnie o numer tel,podałam...w ten sam dzień napisał i pisał już tak co dzień coraz więcej i więcej...
Po 2 miesiącach poprosił o spotkanie,zgodziłam się przyjechał do mnie do domu...Był cudowny,miły,rozmawialiśmy o wszystkim czułam jakbym go znała od lat...Po jakimś czasie przedstawił mnie swoim rodzicom i kolegom...Po 3 mcach doszło do czegoś więcej...on nalegał chodź ja tłumaczyłam mu że nie jestem jeszcze gotowa itd ale zrobiłam to dla niego by był szczęśliwy...już wtedy czułam do niego coś więcej.
On mówił że mu zależy że mnie kocha że nigdy nie spotkał jeszcze takiej dziewczyny jak ja że chce ze mną być...
Jednak po jakimś czasie powiedział mi że potrzebuje czasu,że ja zasługuje na kogoś lepszego,że nie chce mnie więcej ranić...kiedy spytałam dlaczego tak mówi odpowiedział że mnie oszukiwał że za moimi plecami spotykał się z koleżankami mówił mi że jest w domu a jeździł nie wiadomo gdzie i z kim...
Ja głupia powiedziałam że mu to wybaczę,byłam zaślepiona...po miesięcznej przerwie znów zaczęło się coś dziać między nami ale nie było juz tak jak na początku,przyjeżdzał do mnie co 2 tyg wiadomo po co a ja mu ulegałam za każdym razem:( strasznie tego żałuję teraz i czuję się z tym źle ;(

2 miesiące temu powiedział mi że to nie ma już sensu że on nic do mnie nie czuje że możemy zostać przyjaciółmi,powiedział że nie jest stworzony do związków bo tylko rani itd to mnie strasznie zabolało...nie wychodziłam z łóżka przez tydzień ciągle płakałam choć nie miałam już nawet czym...
Ja nie mogę przestać o nim myśleć czasami napiszę do niego sms,czasami on zadzwoni ale słyszę w jego głosie całkowitą obojętność...
Nadal go kocham ;( kocham go całym sercem nie potrafię bez niego normalnie funkcjonować,płaczę po nocach...
Byliśmy razem 11 m-cy.

Nie wiem co mam robić jak zapomnieć?Poradźcie coś proszę ;(

Przepraszam za błędy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-07 22:37 przez efcia18.

Chcę zapomnieć ;(

07 lip 2011 - 22:25:20

takich milosci sie nie zapomina, one drzemia w sercu... a sentymenty zapewne zostana, musi uplynac duzo czasu by wyleczyc rane... nie jestes sama....ja mialam sytuacje gdzie spotykalam sie z chlopakiem itp czulismy cos do siebie i to nie byla przyjazn, ciagalismy sie tak prawie 3 lata!!! teraz nasze drogi sie rozeszly on ma zone ja meza, jednak o sobie pamietamy i nie raz przychodzi chwila gdy dzwonimy do siebie by ot tak porozmawiac... czasem mnie to boli, choc wiem ze nie zrobilabym nicprzeciwko mezowi, a jednak... na serca dnie gdzie go nadal kocham... uczucia nie da sie ot tak sobie wymazac...

zweryfikowana
Posty: 1.542
Ostrzeżenia: 2/5

Chcę zapomnieć ;(

07 lip 2011 - 22:27:35

przede wszystkim "choć" nie "chodź"- sorry za czepialstwo, ale tak już mam. wiesz co? radzę Ci poznać kogoś nowego, kogoś z Twojego środowiska albo zaprzyjaźnić się z kimś kogo już znasz (i chodzi mi o chłopaka). nie musi to być chłopak do zakochania, ale do zaprzyjaźnienia się. wiem- dziwna rada, ale ja sama byłam w podobnym stanie i pierwsze co żeby zapomnieć to zaprzyjaźniłam się z chłopakiem, z którym nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że będę mogła :) chodzi tu o to żeby mu się wygadać, żebyś znała męski punkt widzenia, mogła iść do kina itd. zobaczysz, szybko Ci ta miłość minie. ALE PRZEDE WSZYSTKIM MUSISZ UŚWIADOMIĆ SOBIE, ŻE TEN CHŁOPAK TO ZWYKŁY GNOJEK! skoro Cię oszukiwał to nie ma dla niego żadnego (!) wytłumaczenia.

3mam kciuki! Jeśli nie da rady to co napisałam powyżej to znajdź sobie koniecznie jakieś hobby, wyjedź z przyjaciółką, chodź na imprezy! czas naprawdę leczy rany i nieudane znajomości :)

niezweryfikowana
Posty: 1.733
Ostrzeżenia: 1/5

Chcę zapomnieć ;(

07 lip 2011 - 22:44:41

to była moja pierwsza miłość:( Po rozstaniu dzwonił do mnie jeszcze bardzo często,pisał bo wiedział że mam słabą psychikę


Beataaa tyle że ja już nie mam kolegów kiedy poznałam jego wszystkich olałam zerwałam kontakty...a na imprezy nie mam ochoty,siedzę w domu w weekendy i płaczę tylko

Chcę zapomnieć ;(

07 lip 2011 - 23:03:46

Przykro mi :(

Nie wiem co poradzic:( Sama jestem ze swoim prawie 3lata i nie wyobrazam sobie takiej sytuacji. Tez bardzo mocno go kocham... wiec wiem jak sie teraz czujesz:(;/

Najlepiej juz do niego nie dzwon nie pisz usun numer, zmien swoj zeby cie nie kusilo. Tak bedzie latwiej. Tylko prosze cie, nie ulegaj mu wiecej.

niezweryfikowana
Posty: 1.733
Ostrzeżenia: 1/5

Chcę zapomnieć ;(

09 lip 2011 - 17:28:19

Dziewczynaaa
Nie potrafię usunąć jego numeru nie mogę nawet gdybym to zrobiła to i tak zapisałabym go sobie gdzieś więc jaki w tym sens ;(
Mam do niego ogromną słabość nie potrafię odmówić chociaż wiem że wygląda to jakbym była jego prywatną <moderacja - słownictwo> na każdą jego zachciankę jestem ;(



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-05 22:14 przez moderator.

Chcę zapomnieć ;(

09 lip 2011 - 17:43:07

wiem co to znaczy też tak miałam z moją 1 miłością i właśnie poznaliśmy się przez internet,po jakiś 2-3 miesiącach on ze mną zerwał nie wiadomo dlaczego,nie wyjaśnił mi tylko odszedł bez słowa.Bardzo rozpaczałam po nim.Nawet zaczęłam pisać wiersze,pisałam do niego,prosiłam żeby wrócił,byłam w wielkiej rozpaczy do dziś go pamiętam choć minęły już 4 lata od zerwania,jak sobie o tym przypomnę to smutnieję.Już nie jest tak jak było.A cóż tobie mogą powiedzieć to to że czas leczy rany ale nigdy się nie zapomni pierwszej miłości,chyba że zdarzy się jeszcze taka piękna jak ta pierwsza to może to ukoić ból po tej pierwszej nie udanej.życzę ci abyś doszła do siebie w jak najkrótszym czasie.

Chcę zapomnieć ;(

09 lip 2011 - 17:44:56

Przykro mi i wierzę,że jest Ci bardzo ciężko tak z dnia na dzień o nim zapomnieć...:( Ale musisz go olać i postarać się nie myśleć o nim! Nie odbieraj od niego telefonów i nie spotykaj się z nim. Strasznie Cię potraktował chociażby przez to,że Cię okłamywał i "wykorzystywał fizycznie"... Nie pozwól żeby traktował Cię jak jakąś panienkę na chwilę!!! Nie jest wart Twych łez. Powtarzaj sobie,że on nie zasługuje na Ciebie:)! Postaraj się znaleźć sobie jakieś zajęcie żeby o nim nie myśleć i żeby sprawiało Ci to przyjemność:)

Trzymam kciuki za Ciebie i nie poddawaj się:) Będzie dobrze:) Z czasem pewnie znajdziesz tego jednego,który będzie godzien Twojej miłości:)


P.S Mam chłopaka od prawie 4 lat i mogę się domyślać jak się czujesz...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-09 17:46 przez ewciuniaz.

niezweryfikowana
Posty: 1.733
Ostrzeżenia: 1/5

Chcę zapomnieć ;(

09 lip 2011 - 17:56:09

ewciuniaz
Robię wszystko by o nim nie myśleć ale jak narazie wychodzi mi to z marnym skutkiem :(
Dziękuję za rady :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-09 17:56 przez efcia18.

Chcę zapomnieć ;(

09 lip 2011 - 17:59:15

Podobno czas leczy rany... A jak już o nim myślisz,to pomyśl ile bólu Ci sprawił i że jest zwykłą świnią:)

Będzie dobrze:)

niezweryfikowana
Posty: 1.733
Ostrzeżenia: 1/5

Chcę zapomnieć ;(

09 lip 2011 - 18:05:35

Dziękuję Ci :*

dzisiaj wieczorem jak zwykle będę leżeć beczeć i myśleć gdzie jest co robi i z kim :(

Chcę zapomnieć ;(

09 lip 2011 - 18:08:23

Najgorsze właśnie jest takie myślenie -co robi,z kim jest... Znajdź sobie jakieś zajęcie na wieczór,obejrzyj film albo poczytaj książkę:) Musisz "zabić" myślenie o nim czymś innym.

niezweryfikowana
Posty: 1.733
Ostrzeżenia: 1/5

Chcę zapomnieć ;(

09 lip 2011 - 18:14:22

Dobry pomysł z tym filmem czy książką,przez to myślenie ja tv nie oglądałam już nie pamiętam od kiedy.
Zawsze zamykałam się w pokoju i płakałam aż zasypiałam w końcu tak jest prawie co dzień.
Niedawno miałam zrobić coś złego ale tak się złożyło że on zadzwonił w tym momencie...

Chcę zapomnieć ;(

09 lip 2011 - 18:18:50

Cisza jest najgorsza na smutek,wtedy ciągle myślisz o nim... Postaraj się aby ciągle coś grało w Twoim otoczeniu,telewizor,radio itp.:) To pomaga:) A przed snem pomyśl o czymś co sprawia Ci radość,o planach na "jutro". Myśli muszą być pozytywne;)

Nie rób sobie żadnej krzywdy,bo później możesz tego żałować! A żaden facet nie jest wart tego!

niezweryfikowana
Posty: 1.733
Ostrzeżenia: 1/5

Chcę zapomnieć ;(

09 lip 2011 - 18:29:02

Mam też takie myślenie zawsze że już nie poznam żadnego chłopaka że będę sama już zawsze a to jeszcze bardziej dołuje :(

Dziękuję Ci że poświęciłaś mi swój czas skorzystam z twoich rad na pewno,będę się starać.
Cieszę się że są tutaj takie dziewczyny jak ty :*

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

skórzane buty kolorowe