Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Place z allegro , pytanie

04 mar 2011 - 11:01:24

Dziewczyny mam pytanie,
wczoraj sprzedalam na allegro pewna rzecz, dziewczyna napisala mi ze wplacila pieniadze poprzez place z allegro i powinnam dostac email informujacy o tej wplacie, ale do mnie jeszcze nic nie przyszlo- sprawdzalam platnosci na allegro tam rowniez nie ma srodkow do wyplaty.
Jak dlugo sie czeka na email o wplacie oraz jak dlugo trwa wyplata kasy?

ZAMIESCILAM WATEK W DZIALE SAMOPOMOC ALE NIE UKAZAL SIE NA STRONIE GLOWNEJ I NIKT NIE ODPOWIEDZIAL,A JA NIE WIEM CO ROZBIC,
PROSZE O WYROZUMIALOSC.

Place z allegro , pytanie

04 mar 2011 - 11:03:50

Hmm, mnie na konto all, przychodzi bardzo szybko, po godzinie ? Chyba,ze masz ustawione,ze od razu wysyla Ci pieniądze na konto wlasne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-04 11:04 przez ChloeStore.

Place z allegro , pytanie

04 mar 2011 - 11:04:11

allegro ma jakąś awarię od wczoraj więc może to trochę potrwać

Place z allegro , pytanie

04 mar 2011 - 11:06:13

spokojnie, pieniądze wpłyną, zależy od banku i o której godzinie robiła przelew.

Place z allegro , pytanie

04 mar 2011 - 11:06:23

Czyli powinnam juz dostac email.....
zauwazylam,ze dziewczyny pytaja czy otwiera sie allegro.
Ja chce swoja kase-bynajmniej pewnosc ze ona tam jest...

Place z allegro , pytanie

04 mar 2011 - 11:06:25

zazwyczaj w ciągu kilku minut czeka sie na maila informującego o wplacie ale zdarza sie ze nawet do 12 godz.... wypłata trwa do 24 godz.

Place z allegro , pytanie

04 mar 2011 - 11:07:37

Cytat
Agus1989a
spokojnie, pieniądze wpłyną, zależy od banku i o której godzinie robiła przelew.

mysle,ze dojda ale zastanawia mnie dlaczego nie ma wiadomosci o wplacie poprzez allegro
Cytat
angela1168
zazwyczaj w ciągu kilku minut czeka sie na maila informującego o wplacie ale zdarza sie ze nawet do 12 godz.... wypłata trwa do 24 godz.
u mnie minely juz 24 godz od momentu wplaty



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-04 11:08 przez malgosia91k.

Place z allegro , pytanie

04 mar 2011 - 11:08:32

Jeżeli kupujący wybiera tą opcję, to od razu przychodzą mi 3 maile, Sprzedałeś przedmiot...., Kupujący wybrał sposób dostawy i trzeci Kupujący wpłacił.... Czyli zaraz po zakupie.

Mi wszystko działa, wczoraj miałam 3 sprzedaże, dziś jedną....

Może się pomylił i wybrał 'Zwykły Przelew' wtedy wpłata będzie nieco później, w zależności od tego jak banki wykonują transfery.

Place z allegro , pytanie

04 mar 2011 - 11:10:04

ja też zawsze po kilku minutach dostawałam email od allegro, że kupujący dokonał wpłaty.
i nigdy nie miałam z tym problemów

Place z allegro , pytanie

04 mar 2011 - 11:12:05

przychodzi natychmiast mail ze zostalo wplacone mozesz jeszcze nie miec na koncie bo wiadomo zalezy od banku ale potwierdzenie wplaty od razu przychodzi

Place z allegro , pytanie

04 mar 2011 - 11:14:24

Cytat
malgosia91k
Cytat
Agus1989a
spokojnie, pieniądze wpłyną, zależy od banku i o której godzinie robiła przelew.

mysle,ze dojda ale zastanawia mnie dlaczego nie ma wiadomosci o wplacie poprzez allegro
Cytat
angela1168
zazwyczaj w ciągu kilku minut czeka sie na maila informującego o wplacie ale zdarza sie ze nawet do 12 godz.... wypłata trwa do 24 godz.
u mnie minely juz 24 godz od momentu wplaty


to napisz jej ze mineło juz tyle czasu a wplaty nadal nie masz . Niech skontaktuje sie z administacja wtedy wszystko sie wyjasni....

Place z allegro , pytanie

04 mar 2011 - 11:14:40

mi zawsze odrazu przychodzi ten email informujący że kupujący dokonał wpłaty
wtedy odrazu wchodzę w allegro i robię wypłatę,jeszcze mi się nie zdażyło żeby tak długo to trwało :/ dziwne ...

Place z allegro , pytanie

04 mar 2011 - 11:15:37

Do mnie taka informacja zawsze przychodzi od razu. Napisz jej czy już wpłaciła? Do mnie często kupujący pisze,ze tego dnia wpłaci, a wpłaca następnego:)

Place z allegro , pytanie

04 mar 2011 - 11:17:44

ale aktywowalas sobie usuluge w ustawinieach na allegro? bo jak nie to nic nie dostaniesz...

Place z allegro , pytanie

04 mar 2011 - 17:13:57

a dostałaś maila, że kupujący wybrał sposób płatności i dostawy?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

awanti - ceny