Obecnie rozmawiamy o:

Zarabiam na showupie

gorący temat

sklep internwtowy

2 minuty temu

samobójstwo

5 minut temu

torebka hn

10 minut temu

balerinki hn

11 minut temu

brzydka dla męża

11 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak przelac pieniądze do Anglii?

09 lut 2011 - 19:20:53

Hej dziewczyny. Mam problem i licze na to, że któraś z Was mi pomoże. Musze pilnie przelac pieniądze bratu, który jest w Anglii. Jest on tam dopiero tydzień, wiec jeszcze za bardzo sie nie orientuje (a ja tym bardziej) Wysłał mi jedynie smsem nr konta (twierdzi, że jest to konto w Millenium Banku, założył je na siebie tam w Anglii). Powiedzcie mi prosze,jak mam włacic mu pieniądze-moge zrobic normalny przelew przez moje konto internetowe w złotówkach? I do niego wtedy też dojdą w złotówkach, czy normalnie w funtach bedzie tam sobie mógł je wypłacic?
Czy jest jakiś inny sposób, aby szybko przelac mu pieniądze? Znajoma mówiła mi cos o Western Union...
Może któraś z Was mogłabym mi w jakiś sposób pomóc, coś doradzic?

Podbijajcie prosze, bo zależy mi, aby do jutra dowiedziec sie jak to zrobic :)
Nikt nie pomoże :(

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-09 19:31 przez _Szafiarka_.

Jak przelac pieniądze do Anglii?

02 mar 2011 - 21:10:43

To będzie spóźniona odpowiedź ale może na przyszłość komuś się przyda.Ja od czasu do czasu muszę wysłać do anglii pieniądze i korzystam z poleconego mi serwisu specjalizującego się w tym www.england.pl .Nie pobierają prowizji,bardzo dobry kurs funta i tego samego dnia na koncie.Pozdrawiam

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

materiały