Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 603
Ostrzeżenia: 1/5

co się tu w ogóle dzieje

02 lut 2011 - 13:55:58

Już mnie to wszystko zaczyna denerwować .Mam powoli dość tej szafy i tego wszystkiego, same nerwy .
Założyłam ten wątek bo chcę zapytać was czy da się w jakiś sposób usunąć komentarz ?
Oto moja sytuacja :
Kupiłam u jednej szafowiczki spodnie . Przelew zrobiłam na drugi dzień . Paczka miała być wysłana piorytetem . Oczywiście tak nie było, bo spodnie dostałam dopiero dwa tygodnie później. Pisałam do szafiarki co się dzieje z moimi spodniami za które zapłaciłam , pisałam czy wysłała . Żadnego odzewu z jej strony . Nie odpowiedziała na żadną wiadomość . W końcu dostałam spodnie , patrze a to całkiem inne spodnie niż kupiłam . Jednak mimo to spodnie podobają mi się i nie miałam pretensji do sprzedającej . Zaproponowałam wystawienie komentarzy . Wystawiłam jako pierwsza . Wystawiłam jej extra mimo tego , że przesyłka była bardzo długa a spodnie inne. Doszłam do wniosku , że po co mam robić komuś zamieszanie . Dzisiaj wchodzę i co widzę ? Jaśnie Pani wystawiła mi bez szału ! Pytam dlaczego , przelałam pieniądze od razu .Z mojej strony było wszystko ok .
Oto jej komentarz na moim profilu:

Ocena: bez szału.
Szafowiczka miła tylko z początku. Nie potrafi zrozumieć, że ktoś może być online cały czas, a mimo tego nie "siedzieć" na szafie. Co więcej, gdy przesyłka spóźnia się(co nie jest moją winą).. grozi. Nosa utarła jej dopiero data nadania paczki. Napisała do mnie: "Dziś dostałam spodnie , dlaczego to są inne spodnie niż na zdjęciu ??Są inne , całkiem inne ale też fajne więc nie wystawię lipy . Tylko na przyszłość nie ściemniaj :)
Ok to wstawiamy komentarze ."
Spodnie są te same. Bezpodstawne zarzuty. Mimo tego wystawiam "bez szału", bo dostałam pieniążki, a przelew był dosyć szybki. Pozdrawiam


Jej zdaniem wiadomość w której napisałam , że jeśli nie wyśle spodni zgłoszę to na policje to GROŹBA . No ludzie błagam ;/
Czy mogę napisać do administracji i zgłosić to ? Coś to da? Admin usunie mi ten komentarz i pouczy szafiarkę ? To już moje czwarte ''bez szału'' wystawione niesprawiedliwie . . .Co się tu w ogóle dzieje .

co się tu w ogóle dzieje

02 lut 2011 - 20:02:27

Podasz nick tej osoby ?
Masakra ze sie tacy ludzie trafiaja tutaj ... ; /
Zreszta jak i wszedzie.

"Są inne , całkiem inne ale też fajne więc nie wystawię lipy . Tylko na przyszłość nie ściemniaj : ) "
Powinna Ciebie spytac o zdanie, bo nie kazdy ma taki gust jak np ta osoba...
Powinna byc Tobie wdzieczna ze przyjelas te inne spodnie a nie ... ; /

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OSZUSTKA! pomocy ;(