Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Podanie o umorzenie kary - pomóżcie

15 sty 2011 - 13:44:02

Cześć dziewczyny :)
Muszę zrezygnować z zajęć dodatkowych - angielskiego. W tym roku szkolnym zaczęłam studia w innym mieście (dzienne), do którego muszę dojeżdżać - ok 1h pociągiem. Na zajęciach więcej razy mnie nie było niż byłam, czasu na naukę języka nie miałam, od początku tego roku ani razu nie byłam na zajęciach. Dodatkowo w drugim semestrze zmienia mi się plan, a co za tym idzie - godziny... Na początku tego tyg byłam w sekretariacie, aby dowiedzieć się o warunkach zerwania umowy. Pani powiedziała mi, że będę musiała zapłacić karę 300zł. Gdy wytłumaczyłam jej o co chodzi zaproponowała, abym napisała podanie o umorzenie kary. Jednak nie mam zielonego pojęcia jak takie podanie ma wyglądać... Szukałam w google, ale tam głównie wypisane są przykłady podań dla osób, które miały problemy z prawem.

Chciałabym was prosić o pomoc w napisaniu takiego podania. Czy wiecie jaki powinien być tego zarys??

z lewej str mój adres z prawej data i miejscwość

z prawej: Dyrektor....

Prośba

Zwracam się z prośbą o umorzenie kary z powodu zerwania umowy między (mną)..., a Szkołą Języków Obcych (nazwa)... Prośbę swoją motywuję zmianą planu na studiach oraz problemami z dojazdem. Obecnie nie jestem w stanie pogodzić studiów oraz zajęć dodatkowych w dwóch różnych miastach.

Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.


Nie mam pojęcia czy coś takiego może być, czy dodać coś jeszcze?
Bardzo was proszę o pomoc, ponieważ muszę to zanieść już w poniedziałek :(

Podanie o umorzenie kary - pomóżcie

15 sty 2011 - 14:05:34

nie mam pojęcia

Podanie o umorzenie kary - pomóżcie

15 sty 2011 - 14:08:44

nikt mi nie pomoże :(??

Podanie o umorzenie kary - pomóżcie

15 sty 2011 - 14:26:44

, dnia
(miejscowość i data)
(imię i nazwisko)
(adres)
Dyrektor Szkoly jezyków obczych (nazwa i adres)


PODANIE O UMORZENIE KARY
Zwracam się z uprzejmą prosbą o umorzenie kary związanej z zerwaniem umowy nr….. pomiedzy (Twoje imie i nazwisko) a (Nazwa szkoly) z siedziba (adres szkoly)

Uzasadnienie
Prosbę swą uzasadniam zmianą planu na studiach oraz problemami z dojazdem. Obecnie nie jestem w stanie pogodzić studiów oraz zajęć dodatkowych w dwóch różnych miastach.

Proszę o pozytywe rozpatrzenie mojego podanie

(podpis)







Załączniki:
(można załączyć kopię umowy z ta szkołą))
(kopia zaswiadczenia z uczelni gdzie się dostałas- będzie wtedy wiadomo ze na pewno masz daleko)
Mysle, ze powinno wystarczyc :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-15 14:27 przez i2710.

Podanie o umorzenie kary - pomóżcie

15 sty 2011 - 14:38:25

bardzo dziękuję za pomoc! :D
mam jeszcze pytanie,
to jest szkoła prywatna, więc mogę takie zaświadczenie wziąć z dziekanatu czy wystarczyła by kopia legitymacji??



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-01-15 14:44 przez owieczka_ow.

Podanie o umorzenie kary - pomóżcie

15 sty 2011 - 14:51:15

niestety nie mam pojecia...

Podanie o umorzenie kary - pomóżcie

15 sty 2011 - 15:43:32

może ktoś inny wie??

Podanie o umorzenie kary - pomóżcie

15 sty 2011 - 19:41:13

Wydaje mi się że lepiej wyglądałoby zaświadczenie z dziekanatu aniżeli kopia legitymacji:)

Podanie o umorzenie kary - pomóżcie

15 sty 2011 - 20:03:38

masz racje, chyba będę musiała się przejechać do szkoły,

Dziękuję :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

sieć plus