Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Trudno było mi ulokować wątek w dobrym miejscu - w razie czego proszę o przeniesienie.

Otóż dziś rano dostałam telefon od mojej młodszej siostry,że bierze pożyczkę.Mówię sobie ok,bierz tylko co mi do tego.
Jednak ona nie bierze w banku bo nie dostanie,ale w jakimś Gros Kapitał.I tutaj chciałabym poprosić osoby biegłe w bankowości,lub
te które mają jakąś wiedzę na ten temat ponieważ na necie nic o nich nie ma.Jest tylko strona,że udzielają szybko pożyczek .Martwię się,bo nie dalej jak dwa lata temu wzięła w Providencie.Niestety do dziś spłaca ich i czy ten cały Gros nie jest podobny.Dziękuję z góry za odpowiedzi.
Nikt się nie wypowie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-08 09:37 przez IndianaJones68.

Po pierwsze - banki dają kredyty, pożyczki dają inne instytucje - jakieś providenty i inne takie. Niestety, pożyczki prawie zawsze są bardzo niekorzystne dla biorących, duże odsetki itd..

Dlatego właśnie zależy mi na informacjach,bo nikt ze znajomych nie ma pojęcia.Ja się nie znam,a chciałabym ją w razie czego ustrzec przed kolejną "super"pożyczką :/ Sama próbowałam dziś dodzownić się do przedstawiciela ale nie odbierał.

To o czymś świadczy.. Skoro mało informacji, nikt nic nie wie, to raczej podejrzane.. Pewnie kolejna osoba wpadła na super sposób zarobienia.

Pożyczek udziela się bez żadnych zabezpieczeń, nie trzeba mieć nawet pracy, czy jakiejkolwiek zdolności kredytowej - więc muszą się liczyć z tym, że sporo osób nie będzie spłacać, więc odsetki pewnie kosmiczne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-08 18:13 przez nasty_89.

Dzisiaj się umówiła z przedstawicielką.....Wczoraj się prawie pokłóciłyśmy z tego powodu ;) Teraz patrzę i dużo się ogłaszają,znalazłam forum gdzie wypowiadają się pracownicy ale o swojej pracy,zarobkach itp.Ale konkrety na jakiej podstawie dają i gdzie haczyk nic.
Zła jestem,bo wydaje mi się,że jak nie ma się pojęcia co to za firma to się brać tam nie powinno,tym bardziej ze tak jak piszesz koszt z kosmosu będzie...

nie radze brać w grosie
jest wiele innych firm udzielających pożyczek ale nie gros a wiem bo miałam miałam od nich



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-04 17:43 przez jus23456.

Nie zauważyłam, że stary temat ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-04 18:11 przez nasty_89.

To średniej wielkości parabank - działa jak Provident - przedstawiciel firmy jeździ do domów i odbiera raty pożyczek. Oprocentowanie duże jak w każdej tego typu firmie. Opinie czytałem tutaj, i powiem, że lepiej nie mieć długów i starać się w rodzimym banku.

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

No własnie sama sie zastanawiam nad taką pożyczka ale czy nie boicie się brania tego typu pozyczek prywatnych?

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Jeśli nie spłacasz to tak. Jesli jednak spłacisz w terminie to raczej nie musisz bac sie konsekwencji. Koszta monitów w tej firmie są spore ale jest tak podobnie w innych firmach. Opłąca sie tam brać pożyczke na krótki czas, zupelnie natomiast nie opłaca się korzytać z tej opcji na dłuzej.
Polecam równiez skorzystać przy wyborze z porównywarek pozyczek
Z uwagi na to, że takie porownywarki będą w stanie pokazac nam jakie warunki finansowe oferują równiez i inne firmy pożyczkowe.

Czasami lepiej jest również skorzystac z pomocy doradcy a nie wybierać samodzielnie. Poczytaj o tym tutaj



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-02-23 08:26 przez marcy23.

Ja przy wyborze swojej pożyczki skorzystałam z porównywarki pożyczek online, w szczególności gdy bierzesz pożyczke online od instytucji pozabankowej, lepiej upewnić się i ich zwerryfikować żeby później nie mieć problemów

Prawdopodobnie twoja siostra nie ma wymaganej zdolności kredytowej lub widnieje w bazach zadłużonych, dlatego jedynym rozwiązaniem mogą być dla niej pożyczki bez BIK i KRD. Z własnego doświadczenia poleciłabym firmę concash.pl. która oferuje pożyczki dla zadłużonych, ale i nie tylko, Wniosek można złożyć przez internet, bez zbędnych formalności.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zablokowane konto allegro