Obecnie rozmawiamy o:

(Nie)maz,a wigilia

6 minut temu

Cekinowy zawrót głowy

15 minut temu

nowa torebka

16 minut temu

Zostawic czy oddac

19 minut temu

Prezent na święta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

farba do tkanin

18 mar 2010 - 15:21:56

Witam
Mam do Was Drogie kobitki pewną prośbę
czy możecie mi podpowiedzieć gdzie kupię farbe do malowania na tkaninach[ np.bluzkach,topach...itp]
jaki jest koszt takiej farbki?
jak długo utrzymuje sie na tkaninie??
z góry dziekuje za pomoc
pozdrawiam serdecznie

farba do tkanin

18 mar 2010 - 19:21:40

Polecam farby firmy Nerchau, są świetne, zwłaszcza te do ciemnych tkanin. Kupuję najczęściej na allegro, ostatnio w sklepie Didasko Konin - bezproblemowo, polecam. Koszt jest różny, zależy jakie farby. Zwykłe to około 11zł za dużą buteleczkę, zestawy do ciemnych od 45zł za 6 farb w małych pojemnikach. Na szczęście bardzo wydajne są i trzymają się super, oczywiście po utrwaleniu. W rodzinie dzieciaki noszą malowane koszulki na okrągło. prane są w pralce bez szczególnego bawienia się - płyn do kolorów i krótki program. Natomiast nie watro kupować farbek Decorfin, straszna tandeta, 2 prania i nic nie widać. z dobrych jeszcze Lukas Textila, albo seda do jedwabiu, Firmy Idea też są dobre - mają kryjące i transparentne, kryjące lepsze.
Na zdjęciach próbki malunków czarne i srebrne farbą Lukas, kolor na czarnym Nerchau zestaw Aqua.
Aha, wszystkie wymienione przeze mnie farby można mieszać ze sobą, niezależnie od firmy - nic się nie warzy, nie ścina, właściwości zachowane.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-18 19:39 przez zolza_z_miasta.

Wątek został zarchiwizowany. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji lub chcesz dodać swój komentarz, załóż nowy wątek:

Dodaj nowy wątek

następna dyskusja:

oficjalny list