Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skrzydła Motyla - PROSZĘ O POMOC

17 lut 2010 - 20:45:08

Dziewczyny, wierzę , że mi pomożecie. Mój kumpel jest szalony, a ja za dużo mówię. Ostatnio na uczelni usiadłam kumplowi na kolanach, bo zajął mi moje krzesło no i on coś tam się zaczął śmiać, że chyba nie myślę iż jestem motylkiem. I zaczęła się nasza faza i on teraz woła na mnie "Motylek". No i przeglądał on dzisiaj zdjęcia motyli i znalazł takie oto zdjęcie:

I powiedział, że mogłabym się tak ubrać, a wtedy to by się we mnie zakochał bez dwóch zdań. No to ja oczywiście podtrzymałam tą gadkę i powiedziałam, ze się tak ubiorę, ale na imprezie zamkniętej, np. w akademiku dla naszych znajomych. No to niestety on podchwycił to i się zgodził, no i nie wiemy kiedy ale albo gdzies teraz albo po wielkanocy zrobi ta impreze, no a ja mu obiecalam i mi glupio złamac ta obietnicę, poza tym jestem kobietą honoru :)
No i tutaj moja prośba, spódnice, gorset, czarną bluzke mam, makijaż taki potrafię zrobić bo kiedys ubierałam się jak gotka, ale mam problem nie wiem jakie buty moge założyć do tego, rękawiczki kupię...
No i najgorszy moj koszmar w tym wszystkim:

Jak mogę zrobić skrzydła motyla? Czy któraś z was ma jakiś pomysł?? Blagam pomożcie :(
Nikt nie pomoze?? :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-17 20:55 przez maretka.

Skrzydła Motyla - PROSZĘ O POMOC

18 lut 2010 - 11:27:12

W czasie karnawału można dostać je w sklepach dla dzieci tylko kolorowe,może jeszcze gdzieś sa i tylko bys je np.przemalowała

Skrzydła Motyla - PROSZĘ O POMOC

18 lut 2010 - 21:33:57

Nie chcę kupować na jeden raz :)
poza tym to nie musi być idealne, ale żeby przypominalo skrzydła :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kraków - proszę o pomoc