Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:51:09

nie chodz ;]

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:51:20

ja chodze:)

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:54:00

Ja chodze raz na tydzień czasem nawet dwa razy byłam chodze na 15 lub 18 minut lubie opalenizne .Wiem ze raz w tygodniu nie szkodzi naczytałam sie juz duza ZA i PRZECIW lubie to chodze jakbym miała patrzyc na wszytko co szkodliwe to bym z domu nie wychodziła!
Fast fudy jecie? a to szkodliwe i jakos nikt z tego afery nie robi!

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:54:36

to dobrze, że ja nie muszę chodzić, bo mam ciemna karnacje.
ale nie polecam solarium..

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:54:46

neeeeeeeeeeeeee chodzić!

zweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 1/5

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:55:19

Dziewczyny ja pracowalam na solarium i szczerze Wam radze dajcie sobie SPOKÓJ!!!Fakt pieknie wyglada opalone ciało,młodo,sexownie ale solarium UZALEŻNIA wiem bo sama miałam fioła na tym punkcie i chodziłam nie po 7min-10min tylko po 15-20 i to dwa razy w tygodniu!!!!Byłam brazowa jak czekoladka ale patrzac w lustro zawsze wydawało mi sie ze jestem za blada!!!!!!!!!MASAKRA!!!.Pracujac tam moge wam powiedziec ze jest bardzo duzo ludzi uzależnionych,ktorzy nie zdaja sobie z tego sprawy.
Udało mi sie przestac chodzic ALE moja skóra do tej pory ODCZUWA te 15-20min dwa razy w tygodniu jest sucha,zrobiły mi sie niewielkie ale sa zmarszczki na twarzy.
Ja rozumie pojscie na solarium przed jakas wazna impreza,ale potem dajcie sobie spokój.Takze UWAZAJCIE z solarium bo mozna przesadzic!!!

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:55:36

po co ci to? przecież udowodniono,że to prowadzi do raka skóry. nie mam nic przeciwko opaleniźnie ale teraz jest tyle sposobów na ładny koloryt,że sztuczne smażenie się nie jest już potrzebne. np opalanie natryskowe,pianki opalające.

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:55:46

ee 2 razzy w tyg to nie tak zle i jeszcze na 7 min

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 18:57:49

nieee. Jedz marchewkii :)

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 19:01:20

Jesteś młoda, to i jeszcze nie widać efektów opalania i to nie tylko tych przesadzonych,...
Zobacz koleżanka wyżej 23lata i pisze, ze ma zmarszczki, ze skore sobie zniszczyła...
I po co to? Przez chwile tylko wygląda się ładnie, a potem przesuszona skora, przebarwienia, a co gorsza przedwczesne zmarszczki i nawet rak skory!
Ja lubię opalania natryskowe, chociaż i ono ma wady...
Solarium mowie stanowczo NIE! Nawet takim seansom w małych ilościach.

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 19:05:40

z Solarium wychodzą pomarańczowi ludzie a nie opalone czekoladki:P

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 19:10:39

Ja też chodziłam i musze powiedziec że solarium niszczy bardzo skóre. Znacie jakieś dobre kremy aby zregenerowac skóre ?? Ale takie które nie powodują podrażnień :p

Używam teraz tylko pudrów tych brązujących w kulkach w zimie, one nie niszcz ą tak bardzo cery jak solarium i tak tylko twarz się wystawia do ludzi :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-01-28 19:14 przez anett22.

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 19:19:33

hmm ja chodzę raz na dwa trzy tygodnie na 10 minut

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 19:23:16

moim zdaniem powinnas jak najrzadziej chodzic na solarium...strasznie sobie zniszczysz skórę...Można mieć piękną opalenizne a dodatkowo nawilżać skórę np balsamami brązującymi, ja stosuje i jestem zadowolona, trzeba tylko równomiernie rozprowadzić na całym ciele i gotowe. Drugim sposobem jest opalanie natryskowe-zdrowe i efekt tez jest rewelacyjny.

SOLARIUM ?? CHODZIC _??

28 sty 2010 - 19:25:38

jak chcesz mieć raka skóry lub inne choroby to możesz chodzić co 5 minut .

NIE
NIE
NIE
!!!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POMOCY!! ZAGINĄŁ