Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wyprawka dla maluszka

28 wrz 2016 - 13:34:36

HEJ jestem juz pod koniec ciąży i mam juz skompletowaną cala wyprawke ,chcialam zapytac jak to u was było czy pomagali wam rodzice w kupowaniu np łózeczka wózka ciuszków itp czy wszystko kupilyscie sobie same z mezem/partnerem? Na poczatku wogole nie bralam pod uwage tego ze kazdy coś tam kupuje ale ostatnio niektorzy pytaja co kupuja dziadki i czy juz wogole kupili i takie tam... mozna powiedziec ze troche dziwnie sie poczulam bo nam nic nikt nie kupił nawet głupiego małego misia dla naszej córeczki ... Pozniej poczytalam sobie rozne rzeczy w necie i faktycznie wiekszosc pisze ze dziadki strasznie szaleja z zakupami bo nie moga doczekac sie wnuczka/wnuczki u nas tego chyba nie ma:( Chociaz to pierwsze dziecko w rodzinie pierwszy wnuk.Oczywiscie nie maam o to pretensji ... ale jak sobie tak pomysle w glebi duszy to szkoda ze nikt nam nie chcial w niczym pomoc nawet w najmniejszej finansowej rzeczy a naprawde nas to wszystko duzo kosztowalo a wszystko jest i tak ze sredniej półki , oczywiscie nie maja takiego obowiazku rozumiem...to wkoncu nasze dziecko ale mimo wszystko jest mi troche przykro tym bardziejj wiem ze zarówno z jednej strony jak i z drugiej stac ich na to finansowo zeby móc dolozyc sie chociaz do małych drobiazgów. Jak sobie tak pomysle to gdyby mi miala urodzic sie kiedys wnuczka albo wnuczek to nie moglabym sie powstrzymac by coś kupic . Szkoda ze nawet nie zapytał nikt czy czegos nie potrzebujemy , nie wiem po co to pisze tutaj, moze chcialabym sie dowiedziec jak bylo u was? A moze dlatego ze mam dzis gorszy humor i ogarnal mnie mały smutek (hormony) :)

Ale jesli chodzi o pouczenia to sobie nie szczedzą:P...

Nikt sie nie wypowie?

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-28 18:49 przez styl9191.

wyprawka dla maluszka

14 paź 2016 - 16:24:01

Mi zostały jeszcze trzy miesiąca, a jedyne co mam to dwie pary śpioszków z lumpeksu (nie mogłam sie oprzeć ;) ). U nas dziadki uparli się, że sfinansują wózek. A tak, to spokój nikt nie pyta, nie naciska.
A pouczania to zawsze, albo za mało jem według nich, albo za dużo jeżdżę na rowerze. paranoja.

wyprawka dla maluszka

21 lis 2016 - 09:45:44

U nas do porodu 6 tyg.. :)na początku z narzeczonym myśleliśmy, że wszystko spadnie na nas by kupić a to spory wydatek.Tym bardziej że tylko on pracuje.Ale im bliżej porodu i coś chcemy kupić to ktoś zawsze mówi że on to kupi itd..Dziadki zaoferowali wózek więc ułatwiło nam to bardzo sytuacje :)Także pozostają nam drobiazgi ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mleko z piersi od którego mies?