Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wózki marek premium

14 kwi 2016 - 13:24:40

Dziewczyny! Przeglądam internet w poszukiwaniu informacji, ale kiepsko mi idzie. Chcę zainwestować w solidny i ładny wózek! Interesują mnie marki PREMIUM, ale nie takie wymyślne i kosmiczne modele wózków. Coś solidnego, z wysokiej jakości materiałów. Natrafiłam na markę Teutonia, potrzebuję informacji "z życia wziętych". Ktoś ma taki wózek? Lub zna kogoś takiego? Z góry dziękuję za opinie i polecenia!

Wózki marek premium

15 kwi 2016 - 14:19:01

Ja mam wózek tej firmy, a konkretnie ten model: http://www.teutonia.com/pl/cosmo-v4.html
Tutaj możesz poczytać sobie na temat wszystkich modeli: http://www.teutonia.com/pl/
Jest to niemiecka marka znana na całym świecie, słynąca z bardzo solidnych i długotrwałych wózków dziecięcych. Gorąco Polecam  Jeśli masz jakieś wątpliwości to mam nadzieję, że po poczytaniu ich strony i zapoznaniu się z ofertą zostaną one rozwiane.

Wózki marek premium

16 kwi 2016 - 08:31:05

Ale jaki wózek? spacerówka czy moze 3w1? My uzytkujemy quinny speedi, jest solidnie wykonany, latwo sie prowadzi, ma kosz na zakupy bardzo wygodny, regulowana raczke, w zestawie z gondola, nie jest jakis kosmiczny ani nie jakos kosmicznie drogi wiec warto.
http://www.quinny.com/pl-pl/w%C3%B3zki/speedi/

Wózki marek premium

22 kwi 2016 - 11:59:50

nicol1 Na pewno gondolka i spacerówka, żebym nie musiała się dwa razy martwić. dziękuję za odpowiedź. Tylko też wiesz, chciałabym coś bardziej kolorowego. Szary i brązowy to tak nie za bardzo.

Baby-Mama Dzieki za odp. A czy mogłabyś napisac coś więcej, tak wiesz- jak sprawdza się u Ciebie na co dzień? Ładne są te wózki- ten kolor super 6030 Amethyst. Ale po prostu zależałoby mi na opinii z perspektywy mamy, a nie producenta. O! :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-22 12:10 przez Gab_Rysia.

Wózki marek premium

22 kwi 2016 - 13:51:02

Tak, nie tylko na zdjęciu wózek prezentuje się ładnie. Nie tylko na początku użytkowania, ale później też, jest naprawdę trwały :)
hmmm, poza tym materacyk jest bardzo wygodny dla dziecka, widać, że siedzenie w nim sprawia mu przyjemność.
Wózek jest przystosowany do ciągłego manewrowania, nie sprawia trudności podczas spaceru a wręcz przeciwnie.
Osobiście słyszałam wiele pozytywnych opinii zanim zdecydowałam się na zakup, ale teraz sama się przekonałam i jestem pewna, że jeśli będę miała kolejne dziecko na pewno wózek będzie ciągle w dobrym stanie :)

Wózki marek premium

22 kwi 2016 - 15:38:03

Cytat
Baby-Mama
Tak, nie tylko na zdjęciu wózek prezentuje się ładnie. Nie tylko na początku użytkowania, ale później też, jest naprawdę trwały :)
hmmm, poza tym materacyk jest bardzo wygodny dla dziecka, widać, że siedzenie w nim sprawia mu przyjemność.
Wózek jest przystosowany do ciągłego manewrowania, nie sprawia trudności podczas spaceru a wręcz przeciwnie.
Osobiście słyszałam wiele pozytywnych opinii zanim zdecydowałam się na zakup, ale teraz sama się przekonałam i jestem pewna, że jeśli będę miała kolejne dziecko na pewno wózek będzie ciągle w dobrym stanie :)

Dziekuję bardzo :) Zawsze wolę dopytać, bo wiesz jak jest- na stronie można sporo przeczytać, ale przecież to zdanie użytkownika tego produktu pokazuje, czy warto :) Nadal liczę na więcej odpowiedzi. Teutonia- wiem trochę więcej, super. Quinny to nie do końca to, o co mi chodzi. A inne marki? Opinie innych dziewczyn?? Chyba mało mamuś w tej szafie :)

Wózki marek premium

25 kwi 2016 - 08:44:27

Znam mamusie, które mają takie samo zdanie jak ja. Są bardzo zadowolone z zakupu wózka tej marki.
Ale wiadomo, że nie każda mama swoje zadowolenie z produktu od razu wyraża na internetowych forach :) Ja znalazłam się tutaj przypadkiem, ale skoro ktoś szuka odpowiedzi którą znam, to dlaczego by się nią nie podzielić? :)

Wózki marek premium

28 kwi 2016 - 15:46:04

Zgadzam się z Tobą i dziękuję, że poświęciłaś tą chwilkę, żeby mi odpowiedzieć. Cały czas obserwuję wątek i szkoda, że więcej dziewczyn tu nie trafiło :/ a może znacie jeszcze jakieś fora albo miejsca, gdzie warto podpytać o takie wózki z wyższej pułki jak właśnie ta teutonia, czy też jak to quinny ale bardziej "na kolorowo" albo gdzie mogę sobie więcej poczytać? :) jak wy się zabierałyście za wybór wózeczka? W sklepie po prostu?

Wózki marek premium

30 kwi 2016 - 21:44:16

Ja mam Teutonie Mistral S ale stary model. Ogólnie po przetestowaniu camarelo, marcopolo, pegperego uno i babe confort jak dla mnie teutonia to najlepszy wózek. Mam z przekładaną rączka więc w razie wiatru przekładam rączkę i dziecku nie wieje a z podbijaniem nie ma problemu. Wózek jest nie do zajechania, kupiłam używany naklejka na nim to 2003 ale nie wiem czy od tego czasu był używany. Tapicerka jest z lekka wypłowiała ale wszystko w nim działa bez problemu. Hamulec ok, kosz się nie urwał choć ładuję nie raz do niego naprawdę sporo, buda duża i opuszcza się do pałąka a mała wtedy patrzy przez okienko w budce, nawet to foliowe okienko w budce jest w bdb stanie bez pęknięć. Nic w nim nie trzeszczy. Wady: duży i cięzki i zajmuje sporo miejsca w bagażniku. Moja kuzynka ma Teutonię fun i też bardzo zadowolona z wózka.



Wózki marek premium

12 maj 2016 - 08:34:55

Śliczne maleństwo, gratuluję! serce Dziękuję za podpowiedź, na czymś takim właśnie mi szczególnie zależało. Wytrzymałość kosza- o tym nawet nie pomyślałam, a przecież na co dzień chodząc po zakupy zawsze wracam z ciężkimi siatami i wszędzie chodzę z zapakowaną dużą torebką. Mam nadzieję, że jakoś to ogarnę mając już maleństwo, bo mój partner w sklepach zupełnie się nie odnajduje ;P Mówisz, że polecasz Mistral S i Fun. Ze strony producenta wynika, że z tych modeli (+ jeszcze sprawdziłam Cosmo) rzeczywiście Mistral jest najcięższy, ale zastanawiam się, na ile to jest dla mnie ważne. Solidność i wytrzymałość na pewno liczą się dla mnie bardziej.

Wózki marek premium

19 maj 2016 - 13:33:09

juleczka 330- Śliczna dziewczynka! hi Maluchy zimą zawsze wyglądają słodko, całe opatulone. Dobrze, że ostatnia zima była łagodna! Gab_Rysia teutonia to na pewno wózek, który wytrzyma niemal wszystko. jakość i wytrzymałość to są te czynniki, na które głównie powinnaś patrzeć, jesli chcesz kupić wózek premium. W moim Cosmo na pewno na duży plus jeszcze duże koła z amortyzacją, jest też skrętny. dobrze się nim manewruje. Gdzie będziesz głównie jeździła wózkiem?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wadliwe testy?ciaża?