Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cesarska jak załatwić??

07 kwi 2016 - 00:53:34

Cytat
ALUSB
Miałam dwie cesarki (11 i 5lat temu). CC każdy straszy-teraz morfina w kregi i nawet przeciwbólowego pożniej nie trzeba. Wstajesz normalnie po 7h nic nie czujesz. W życiu nie chciałam SN (jestem dość mała w środku a dzieci miałam ponad 4kg więc to mogło być mało ciekawe.) Idz do psychiatry-on wystawi ci papier jak powiesz,że się boisz. Na CC umawiasz się wcześniej ze szpitalem i po krzyku. Dodam tylko od siebie,że miałam bóle porodowe przy 1 dziecku i rozwarcie mi "szło" myślałam,że zdechnę z bólu. Nigdy SN..
o tak papier od psychiatry zalatwi sprawe ...
wy tak na serio????
powtorze nikt zaden lekarz nie zrobi Ci cesraki bo Cie boli
musza byc wskazania ...zagrozenie zycia matki lub dziecka ...i tylko w takich sytuacjach moze podjac decyzje
obawiam sie zalozycielko postu ze wszystkich mierzysz swoja miara
i masz nas za idiotow...
ja poproszs numer do tej kliniki i chetnie doedukuje sie w kwestii cesraki na zyczenie

Cesarska jak załatwić??

07 kwi 2016 - 07:47:21

Cytat
agata74
Cytat
styl9191
Cytat
agata74
Cytat
styl9191
Dziś zdecydowałam o klinice prywatnej poród na życzenie sn lub cesarska wszystko już wiem ,więc jednak można ... A te bzdury co niektóre z was piszą że nikt mi nie zrobi cesarki ,,tak po prostu , to wynika z tego ze jesteście tak złośliwe ze szkoda gadac . Okazuje się jednak inaczej dziś dzwonilam.
Alesz w klinikach prywatnych cesarka na zyczenie to norma tylko jaka cena za to, to po pierwsze po drugie dobrze sie zorientuj co w razie komplikacji bo na bank będą wiezli ciebie lub dzieko do normaLNEGO SZPITALA i tam już nie bedzie bo ja zapłaciłam i mi sie nalezy. :P proponuję dobrze przemyśleć i nikt tu nie jets złosliwy a dzieli sie swoimi doswiadzceniami. Proponuję mniej rozczulania i pieszczenia sie nad soba bo macierzynstwo jak nic Cie przerosnie. Dla mnie liczy sie bardziej bezpieczeństwo i opieka medyczna niż ładne kolorowe ściany i "luksusy" za ktore płacisz grubą kase


I właśnie w takiej klinice taka opiekę dostanę bo to co się dzieje w szpitalach państwowych to się w głowie nie mieści tam to dopiero traktują rodzące jak smiecia
nie wiem w jakim świecie żyjesz ale chyba u ciebie czas zatrzymał sie na latach 70 jesli chodzi o Twoją wiedze na temat rodzenia w szpitalach panstwowych. No skoro dla ciebie bardziej liczy sie ze bedziesz miec "luksusy" a nie bezpieczeństwo no to wspólczuję dziecku .
napisałaś " Żeby rodzic prywatnie mnie nie stać bo to koszt w moim mieście 6500" to cos sciemniasz bo tylko prywatnie zrobisz cc na zyczenie to jak z tym jest stac cie czy nie :P ?


Dobrze wydedukowałam brak dojrzałosci :P nie wiem czy wiesz ale ciąza trwa 40 tyg a ty juz szukasz kogos kto zrobi Ci CC?
"Hej dziewczyny, mam do was pewne pytanie, gdyz niedawno dowiedzialam sie ze jestem w ciazy( to moja pierwsza ciaza) , bardzo sie ciesze z tego powodu , mam meza ktorego bardzo kocham ,tylko ostatnio strasznie jestem zdolowana tym ze slyszalam jak bardzo traci sie figure po porodzie:( Nie pomyslcie sobie ze jestem jakas snobką ale zalezy mi na tym zeby nie stracic tego co mam teraz. Słyszalam ze strasznie obwisają piersi (worki) , brzuch z nadmiaru skory:( Chcialabym byc nadal atrakcyjna dla swojego meża, nie wstydzic sie pozniej przed nim rozebrac i byc pewna siebie . Teraz natomiast wiem i czuje ze podoba mu sie moje cialo zwlaszcza piersi . Naprawde moze to glupie ale mam takiego dola... Strasznie bym sie wtedy czula gdyby to wszystko faktycznie wygladalo tak jak czytalam na jednym z forum . Młode mamy... jak to z wami bylo jak wygladalyscie po urodzeniu , czy wasze ciala naprawde zmienily sie na duzo gorsze?"
Masakra jak dla ciebie wyglad po ciązy jak i sam poród w luksusach jest wazny to tym bardziej wspólczuje dziecku


Masakra to chyba z twoim myśleniem,jeśli myślisz że dziecko jest najważniejsze a ty możesz już wyglądać jak ...nie powiem co... to teraz szczerze nie dziwię się facetom ze sobie chodzą na boki ...jak mają kogoś takiego w domu kto nawet niezadba o siebie bo jest matka i nic innego sie nie liczy . To właśnie te matki Polki u których nie chciałam zaczerpnąć rady ,na szczęście nie wszystkie mają takie zacofane myślenie . Najlepiej muszę obwisnac cała,będę cycki brzuch i tak dalej bo będę mama wiec po co mi już wygląd masakra...A w ogóle to po co mi już mąż??? Bede mieć dziecko!
Ogarnij się...
A tak na marginesie pamiętam jeszcze z nauk przedmałżeńskich słowa księdza ,,to maz/zona/my jesteśmy najważniejsi i skupiamy się na tym a później dzieciatko. By była jak najlepsza relacja między nami w rodzinie i nie zapominamy o mężu /żonie gdy pojawi się maluch żeby nikt nikogo nie odtracal a ty jak odstawiłas wszystko na bok to gratuluję ,z kolei chyba jesteś za dojrzała

Cytat
incognito82
Cytat
ALUSB
Miałam dwie cesarki (11 i 5lat temu). CC każdy straszy-teraz morfina w kregi i nawet przeciwbólowego pożniej nie trzeba. Wstajesz normalnie po 7h nic nie czujesz. W życiu nie chciałam SN (jestem dość mała w środku a dzieci miałam ponad 4kg więc to mogło być mało ciekawe.) Idz do psychiatry-on wystawi ci papier jak powiesz,że się boisz. Na CC umawiasz się wcześniej ze szpitalem i po krzyku. Dodam tylko od siebie,że miałam bóle porodowe przy 1 dziecku i rozwarcie mi "szło" myślałam,że zdechnę z bólu. Nigdy SN..
o tak papier od psychiatry zalatwi sprawe ...
wy tak na serio????
powtorze nikt zaden lekarz nie zrobi Ci cesraki bo Cie boli
musza byc wskazania ...zagrozenie zycia matki lub dziecka ...i tylko w takich sytuacjach moze podjac decyzje
obawiam sie zalozycielko postu ze wszystkich mierzysz swoja miara
i masz nas za idiotow...
ja poproszs numer do tej kliniki i chetnie doedukuje sie w kwestii cesraki na zyczenie


Napisalam ze zdecydowałam prywatnie rodzic ,zmieniam ginekologa na ginekologa z prywatnej kliniki by chodzić do końca ciąży prywatnie a później by móc rodzic prywatnie w tej klinice też płacąc i do wyboru mam sn bądź cc tyle w temacie. Nie wiedziałam o takim rozwiązaniu ale powiedziała mi o tym jedna znajoma która spotkałam i ona tak rodziła w ubiegłym roku i okazało się że rzeczywiście tak jest i tak można.więc dziękuję już za wypowiedzi wątek uważam za zakończony.

Cytat
ALUSB
Miałam dwie cesarki (11 i 5lat temu). CC każdy straszy-teraz morfina w kregi i nawet przeciwbólowego pożniej nie trzeba. Wstajesz normalnie po 7h nic nie czujesz. W życiu nie chciałam SN (jestem dość mała w środku a dzieci miałam ponad 4kg więc to mogło być mało ciekawe.) Idz do psychiatry-on wystawi ci papier jak powiesz,że się boisz. Na CC umawiasz się wcześniej ze szpitalem i po krzyku. Dodam tylko od siebie,że miałam bóle porodowe przy 1 dziecku i rozwarcie mi "szło" myślałam,że zdechnę z bólu. Nigdy SN..

Bardzo dziękuję Ci za radę ,też to brałam pod uwage ale niektórzy pisali że nie wszędzie uwzględniają psychiatre .Zdecydowałam jednak na klinikę prywatna z prywatnymi wizytami ,trochę mnie to wyniesie no ale trudno to tak na chwilę obecna ,może jeszcze spróbuje popytać z tym psychiatra . A najwięcej do powiedzenia na temat cc mają te co rodziły sn to jest najciekawsze... rana na pewno boli ale tydzień i po bólu ,przeżyje... wole to niż mocz popuszczać albo nie móc się wysikać z bolu i być pocięta w tak wrażliwym miejscu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-07 08:39 przez styl9191.

Cesarska jak załatwić??

07 kwi 2016 - 08:46:53

prosilam o namiar ...ale to pewnie namiar widmo

po cesarce tez mozna popouszczac mocz a jak pojdzie cos nie tak to bedziesz szczac pod siebie az milo

a nie boisz sie blizny no blizna yo nieapetyczny widok ???? taki rozowy pas startowy wsrod licznych rozstepow ????

osobiscie zalecam psychiatre najlepiej skutecznego



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-07 08:51 przez incognito82.

Cesarska jak załatwić??

07 kwi 2016 - 10:54:31

Cytat
incognito82
prosilam o namiar ...ale to pewnie namiar widmo

po cesarce tez mozna popouszczac mocz a jak pojdzie cos nie tak to bedziesz szczac pod siebie az milo

a nie boisz sie blizny no blizna yo nieapetyczny widok ???? taki rozowy pas startowy wsrod licznych rozstepow ????

osobiscie zalecam psychiatre najlepiej skutecznego


Tak tak można można bo chyba ty tak miałaś sama się lecz . I nie siedź już tyle na szafie tylko weź się za siebie . A jeszcze jedno jak dba się o skórę i w ogóle o siebie to nie ma się rozstepow ,przynajmniej u mnie w rodzinie bo kobiety mimo macierzyństwa dbaly o siebie i to bardzo. Ale jak ktos ma priorytety dziecko i nic więcej no to tak później wygląda jak wygląda. Nie mierz wszystkich swoją miara i rozstepami. Nie rozumiem skąd twoje oburzenia wogóle to moje decyzję moje dziecko moje cialo a ciebie to nie powinno interesować . Co do pasa startowego ahahahaha no to moja droga chyba to jednak ty zatrzymałas się na latach 70 tych. Teraz blizna ma do 10 cm i po używaniu maści blednie widziałam koleżanek i to jest nic w porównaniu do rozwalonego krocza ...A kontakt z chęcią bym Ci podała ale po co masz wiedzieć z jakiego jestem miasta? Żegnam

Cytat
styl9191
Cytat
incognito82
prosilam o namiar ...ale to pewnie namiar widmo

po cesarce tez mozna popouszczac mocz a jak pojdzie cos nie tak to bedziesz szczac pod siebie az milo

a nie boisz sie blizny no blizna yo nieapetyczny widok ???? taki rozowy pas startowy wsrod licznych rozstepow ????

osobiscie zalecam psychiatre najlepiej skutecznego






Tak tak można można bo chyba ty tak miałaś sama się lecz . I nie siedź już tyle na szafie tylko weź się za siebie . A jeszcze jedno jak dba się o skórę i w ogóle o siebie to nie ma się rozstepow ,przynajmniej u mnie w rodzinie bo kobiety mimo macierzyństwa dbaly o siebie i to bardzo. Ale jak ktos ma priorytety dziecko i nic więcej no to tak później wygląda jak wygląda. Nie mierz wszystkich swoją miara i rozstepami. Nie rozumiem skąd twoje oburzenia wogóle to moje decyzję moje dziecko moje cialo a ciebie to nie powinno interesować . Co do pasa startowego ahahahaha no to moja droga chyba to jednak ty zatrzymałas się na latach 70 tych. Teraz blizna ma do 10 cm i po używaniu maści blednie widziałam koleżanek i to jest nic w porównaniu do rozwalonego krocza ...A kontakt z chęcią bym Ci podała ale po co masz wiedzieć z jakiego jestem miasta? Żegnam

Żeby być dobra matka nie trzeba poświęcać się rozstepami i kroczem i ogólnym zaniedbaniem... bo to nie o to chodzi a według ciebie to obraz idealnej matki dojrzałej bo im więcej ci obwisnie i więcej będziesz cierpieć rodzac tym lepsza będziesz mama. Myślenie sprzed x lat. Dobrze że obracam się w środowisku normalnych ludzi.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-07 11:04 przez styl9191.

Cesarska jak załatwić??

07 kwi 2016 - 11:40:17

" Masakra to chyba z twoim myśleniem,jeśli myślisz że dziecko jest najważniejsze a ty możesz już wyglądać jak ...nie powiem co... to teraz szczerze nie dziwię się facetom ze sobie chodzą na boki ...jak mają kogoś takiego w domu kto nawet niezadba o siebie bo jest matka i nic innego sie nie liczy . To właśnie te matki Polki u których nie chciałam zaczerpnąć rady ,na szczęście nie wszystkie mają takie zacofane myślenie . Najlepiej muszę obwisnac cała,będę cycki brzuch i tak dalej bo będę mama wiec po co mi już wygląd masakra...A w ogóle to po co mi już mąż??? Bede mieć dziecko!
Ogarnij się...
A tak na marginesie pamiętam jeszcze z nauk przedmałżeńskich słowa księdza ,,to maz/zona/my jesteśmy najważniejsi i skupiamy się na tym a później dzieciatko. By była jak najlepsza relacja między nami w rodzinie i nie zapominamy o mężu /żonie gdy pojawi się maluch żeby nikt nikogo nie odtracal a ty jak odstawiłas wszystko na bok to gratuluję ,z kolei chyba jesteś za dojrzała"
@styl9191 jako córka ginekologa cię rozczaruję bo jestem po 40 i wyglądam rewelacyjnie, w ciazy nie miałam rozstepów a cycki mi nie obwisły mimo ze sporo urosły czego dowodem sa fotki moich stylizacji :P i kolejny raz Cie rozczaruje mój maz mnie podziwia a nie inne :P a jesteśmy 17 lat po slubie. i nikt nie pisze ze masz siebie zaniedbac bo bedziesz matka tylko musisz brac poprawke na pewne rzeczy na ktore nie masz wpływu, a nadmierne skupianie sie na swoim wygladzie nie wrózy nic dobrego.Proponuję poczytać dobre ksiązki przygotowujace do macierzyństwa bo ciaza jeszcze u ciebie potrwa( tak dla przypomnienie ok40 tyg )jestes na samym jej początku i wszystko może ulec zmianie. Wiec dziwi mnie szykowanie sie do cc na początku ciazy ale ok masz racje twoje zycie, zdrowie i ciało. A i nie zapomnij wziąć jedwabnej seksownej koszulki do szpitala bo przecież nie możesz wyglądać jak łachmyta :P

Cesarska jak załatwić??

07 kwi 2016 - 12:05:28

hahahahaha czy tylko mnie bawi podejscie tej pani dziewczyny dziecka ???
ile masz lat tak z czystej ciekawosci
z reszta niewazne bo co nie powiesz to bedzie straszne .
doczekam sie namiarow na te klinike co to robi cc na zawolanie????
spoko rozstepy ok nie kazda ma ale blizne po cc te ktore sa ciete to maja
to woesz ze bedzie niemala ???? cghba ze znajdziesz klinike xo laparoskopem to przeprowadza
hahahahahahaha
agata74 myslisz ze ona czyta ksiazki ???? szczerze w to watpie

Cesarska jak załatwić??

07 kwi 2016 - 12:38:01

Cytat
incognito82
hahahahaha czy tylko mnie bawi podejscie tej pani dziewczyny dziecka ???
ile masz lat tak z czystej ciekawosci
z reszta niewazne bo co nie powiesz to bedzie straszne .
doczekam sie namiarow na te klinike co to robi cc na zawolanie????
spoko rozstepy ok nie kazda ma ale blizne po cc te ktore sa ciete to maja
to woesz ze bedzie niemala ???? cghba ze znajdziesz klinike xo laparoskopem to przeprowadza
hahahahahahaha
agata74 myslisz ze ona czyta ksiazki ???? szczerze w to watpie



Widać kto ma problem z czytaniem gdybyś umiała to nie zadawałabys ich po dwa razy bo odpowiedzi ci udzieliłam na każde pytanie i nie obrażaj mnie bo widocznie masz masę kompleksów z którymi nie wiesz jak masz sobie poradzic i aż pienisz się ze złości .

Nie żyjemy w ciemnogrodzie żeby nie mieć cesarki na życzenie ,trzeba tylko za nią zapłacić w prywatnej klinice ale incognito tak żyje.A więc rodz sobie sn nikt Ci nie broni i nie wtrącaj się w innych . Życia swojego kobieto nie masz czy co??? Współczuję i rozumiem kto by chciał dzielić je z toba.
I kończę z Tobą rozmowę,bo już nie bede się znizac do tak niskiego poziomu jaki ty sobą prezentujesz bo aż mi wstyd .

Cytat
incognito82
hahahahaha czy tylko mnie bawi podejscie tej pani dziewczyny dziecka ???
ile masz lat tak z czystej ciekawosci
z reszta niewazne bo co nie powiesz to bedzie straszne .
doczekam sie namiarow na te klinike co to robi cc na zawolanie????
spoko rozstepy ok nie kazda ma ale blizne po cc te ktore sa ciete to maja
to woesz ze bedzie niemala ???? cghba ze znajdziesz klinike xo laparoskopem to przeprowadza
hahahahahahaha
agata74 myslisz ze ona czyta ksiazki ???? szczerze w to watpie


Skoro jesteś taka oczytana to nie zadawaj głupich pytań bądź kreatywna (w co wątpię) i poszukaj tej kliniki, żeby Ci było łatwiej podpowiem ci tylko ze jest ona w podkarpackim . Miłego spędzania czasu na szafie bo widzę jedyne twoje pustackie zajecie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-07 13:00 przez styl9191.

Cesarska jak załatwić??

07 kwi 2016 - 13:29:10

styl9191 nie musisz być nie miła i obrażać innych użytkowniczek.

Cesarska jak załatwić??

07 kwi 2016 - 14:14:50

ojojojo prawie sie poplakalam ze smiechu dostarczasz mi takiej rozrywki poziomem wypowiedzi ze jak nie zagladalam.yu przez rok tak dzieki tobie zagladam tu czesciej taka impreza
poziom jaki reprezentujesz nie jest w stanie mnie nawet urazic
pytania na poziomie zerowym a inteligencji nie widze tu zadnej
urodzisz yo porozmawia.y i iecaj ze wrocisz bede tu czekac na ciebie juz nie moge sie doczekac

pustackie i prostackie to jest to co soba reprezentujesz ...a pytanie glupie bo na madre to Ty na pewno nie odpowiesz wiec taki poziom dyskusji jaki zalozycielka postu



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-07 14:17 przez incognito82.

Cesarska jak załatwić??

07 kwi 2016 - 14:58:37

ludzie czy wy macie pojęcie co piszecie?? dać się pociąć za tyle pieniędzy przeceież to się w głowie nie mieści, rozumiem gdyby od tego życie zależało. gdyby u mnie sali porodowej nie daj Boże okazało się że musi być cesarka to chyba bym umarła. powiedzcie mi jak można mieć rozwalone krocze po naturalnym porodzie? bo ja o czyms takim nie słyszałam gdyby tak było to nie było by porodów naturalnych. a co do wyglądu po ciąży to trochę rozstępów obwisłe piersi po karmieniu i parę kilo więcej abslotnie mi ani mojejmu mężowi nie przeszkadza.
autorko postu jak już urodzisz to sama się przekonasz że dobro dziecka jest najważniejsze, kiedy zachoruję będziesz cierpieć bardziej niż ono, oczywiście życzy ci abyś urodziła zdrowe dziecko. ale wiesz że gdy zachoruje dziecko( nie mówie o grypie czy takich typu dolegliwościach tylko o bardziej poważnej chorobie, ja tego doświadczyłam) ty cierpisz bardziej niż to chore dziecko i robisz wszystko żeby dziecko ratować wtedy nie jest ważne jak wyglądasz, po prostu nie ma na to czasu liczy się tylko walka z chorobą, i myśle że każda matka to potwierdzi

Cesarska jak załatwić??

07 kwi 2016 - 22:07:16

A ja ci się autorko trochę nie dziwię.
Syna rodziłam siłami natury. Poród pomimo, że miał być szybki i łatwy bo miałam od tygodni skróconą szyjkę macicy wcale taki nie był. I nie chodzi o ból przy porodzie bo tego się już nie pamięta, ale syna urodziłam praktycznie w ostatniej chwili tak więc na szczęście skończyło się tylko na wybroczynach na twarzy i krwiaku na główce bez żadnych wylewów krwi do mózgu itp. Syn ma dużą głowę po ojcu i w pewnym momencie się zwyczajnie zaklinował w drogach rodnych i straszyli vacuum czy czymś innym aby go wydostać. Tak wiec mając to wszystko w pamięci, myśląc właśnie o zdrowiu dziecka to sama myślę jak przy drugim mieć cc aby nie przechodzić tego samego.

Cesarska jak załatwić??

07 kwi 2016 - 22:12:10

Dziewczyny, nie mozecie tak generalizowac ze SN jest lepszy nic CC.
Kazda z nas ma inny organizm i inaczej przeszlaby oba porody.

Ja po cesarce 4 dnia po wyjsciu ze szpitala wyszorowalam lazienke po remoncie, blizne mam malutka i cienka, rodzilam w grudniu i juz dawno zapomnialam ze mialam jakby nie bylo operacje.

Ja tez uwazam ze nie dalabym rady urodzic SN, dlatego teraz bardzo sie ciesze ze mialam CC, choc jak sie naczytalam to balam sie potwornie. U mnie bylo wskazanie bo corcia cala ciaze na pupie przesiedziala i mialam CC dzien przed planowanym terminem ;)

Cesarska jak załatwić??

07 kwi 2016 - 22:14:26

zmienic lekarza dobry sprzet usg pomiary

i o ile rozumiem obawy z porodem ze wzgledu na zdrowie dziecka
tak fanaberii juz nie
chyba icia nke porownukesz swoich watpliwosci do tych co prezentuje zalozycielka postu Ty boisz sie o dziecko a ona o szerokosc pochwy
ty boisz sie kleszczowego porodu a ona siedzenia z cietym kroczem ty dbasz o dziecko a nie o wyglad szanownej pochwy

Cesarska jak załatwić??

07 kwi 2016 - 23:02:46

Ja rodziłam naturalnie i powiem Ci że nie wyobrażam sobie cesarki. Przed porodem leżałam 3 dni na patologii ciąży z powodu cukrzycy, i jedna dziewczyna też nie chciała rodzić naturalnie, cesarkę załatwiła sobie poprzez opinię od psychiatry. Podobno miała traumę po poprzednim trudnym porodzie gdzie dziecko było owinięte pępowiną i były jakieś problemy. Całą ciążę prowadziła u lekarza który później miał odbierać jej poród w szpitalu. Przemyśl jeszcze tą kwestię. Te argumenty przeciw które wymieniłaś nie są przekonujące bo nie zdarzają się często. Ja i moje koleżanki które rodziły nie miałyśmy takich problemów, pewnie Ty też ich mieć nie będziesz. Cesarka to operacja i po niej nie dojdziesz tak szybko do formy jak po porodzie naturalnym i zostaje blizn, poza tym poród naturalny to piękne przeżycie.

Cesarska jak załatwić??

08 kwi 2016 - 07:24:45

safija ale pochwa jest wezsza brawo

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wózki marek premium