Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lipcowe mamuśki 2016

19 lis 2015 - 19:32:33

Hej czy sa tu lipcowe mamusie?;) ja mam termin na 1 lipca. Jestem ze slaska;) to moja druga ciaza. Mam juz 3 letniego synka. Zapraszam przylaczcie sie. W grupie razniej;)

zweryfikowana
Posty: 128
Ostrzeżenia: 2/5

Lipcowe mamuśki 2016

24 lis 2015 - 15:59:16

Ja tez mam termin na 1 lipca 2016 :) to moja pierwsza ciaza :)

Lipcowe mamuśki 2016

24 lis 2015 - 23:22:18

Hej :) ja mam termin na 2go :)

Mam synka, dziś- czterolatek; też lipcowy :)

Nie ma więcej lipcóweczek?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-12-16 21:49 przez Brenda171.

Lipcowe mamuśki 2016

04 sty 2016 - 12:39:17

Hej :) ja mam termin na 13 lipca, moja pierwsza ciąża :) witajcie :)

Lipcowe mamuśki 2016

28 sty 2016 - 12:24:39

witam,
mam termin na 19 lipca z USG 26.07, pierwsza ciąża :)
coś nas nie za wiele ;)

Lipcowe mamuśki 2016

28 sty 2016 - 15:41:14

Ja na 1 lipca badz z usg 25 czerwca. Jestem juz mama 4 latka :)

Jak sie czujecie? Ja chcialabym juz cala wyprawke kupic i urodzic to czekanie jest dobijajace :P

Lipcowe mamuśki 2016

29 sty 2016 - 09:20:20

Ja się czuję dobrze :)
poza sennością i ogromnym zmęczeniem po pracy to nic mi nie dolega
też już się nie mogę doczekać, i też chciałabym już wszystko kupować ;)

Dziewczyny znacie już płeć?

Ja byłam niedawno na badaniu prenatalnym i p. doktor coś podejrzewa ;)
niestety musiałam za te badania płacić sama ale warto było, zakochałam się w swoim dziecku love wcześniej to mało co czułam że jestem w ciąży ;)

byłyście na pierwszych badaniach prenatalnych?

Lipcowe mamuśki 2016

29 sty 2016 - 20:28:45

Bylam na badaniach. Lekarz na 70% powiedzial,ze bedzie dziewczynka. Teraz potwierdzenie przez usg bedzie 9 lutego. Trzymajcie kciuki,bo pierwszego mam syna i jak bedzie drugi to z trzema moge nie wytrzymac pod jednym dachem ;)

Czujecie pierwsze ruchy? Ja odczuwam jak mala fasola wieczorem kilka razy uderza w brzuszek czasem raz, a czasem 3razy.

Ja w pierwszej ciazy zero dolegliwosci. W tej na poczatku straszne migreny, teraz ciazowe zapalenie dziasel, sennosc czasami mi slabo. No i jesli to dziewczynka to wysysa ze mnie sily :P

Lipcowe mamuśki 2016

06 lut 2016 - 19:13:55

Hej jakoś nas tu niewiele;). Ja mam termin na 26 lipca. Mam już córcie ma 4 latka teraz prawdopodobnie chłopak;). Dziewczyny jak się czujecie? Ja jestem strasznie zmęczona, w ciągu dnia muszę się położyć i odpocząć bo pewnie bym nie wytrwala do wieczora. Wymioty mnie nie męczą dopiero od 2 dni a do tej pory to była tragedia. Schudłam prawie 4kg;/. Może stąd to zmęczenie.

Lipcowe mamuśki 2016

19 lut 2016 - 12:41:04

Hej i ja mam termin na lipiec, wg USG 10 lipiec. Będzie dziewczynka i to moja pierwsza ciąża :) Udało nam się zajść już za pierwszym razem, mąż twierdzi, że to nasz cud ;)) czuję się już bardzo dobrze, ale w pierwszym trymestrze strasznie męczyły mnie wymioty, praktycznie cały grudzień z życia wyjęty :| na szczęście ten etap mam już za sobą. Teraz czuję się rewelacyjnie, przytyłam tylko 1,5kg a to już koniec 20 tygodnia :) No i już od ponad tygodnia czuję jak moja fasoleczka się rusza :) Wspaniałe uczucie :)
Na USG wszystko "książkowo", niunia waży już 300g.
Jedyne co mnie niepokoi, to badania, które zrobiłam wczoraj i w badaniu moczu wyszło mi bakterie - dość liczne. Co to oznacza? Nie mam zapalenia pęcherza ani nic z tych rzeczy, nic mnie nie boli i nie piecze, więc to mnie bardzo zdziwiło. Lekarz mój przyjmuje dopiero w poniedziałek/wtorek i nie wiem czy da radę mnie przyjąć, a na następną wizytę jestem zapisana dopiero za 4 tygodnie.

A Wy jak się czujecie? Jak Wasze badania? Udzielajcie się trochę, mimo że jest nas mało :)

Lipcowe mamuśki 2016

19 lut 2016 - 16:25:33

Moze masz infekcje pochwy dlatego wyszly bakterie w moczu ja mialam to samo :)

U mnie na usg potwierdzilo sie bedzie Amelka. Ja przytylam 6kg,ale od miesiaca waga stoi. Mala wazyla na usg nie cale 400 g.
Mala czesto boksuje mnie raczkami. Czuje sie ostatnio zmeczona i strasznie meczy mnie zgaga,ale poza tym czuje sie swietnie ;)

Kompletujecie juz wyprawke ? Ja jak narazie mam tylko ciuszki i juz mnie korci zeby dalej kupowac.

Lipcowe mamuśki 2016

19 lut 2016 - 17:57:35

Ja jeszcze nic nie mam kupionego, ale ciągle oglądam ciuszki, wózki itp. Już powoli mam zamiar kupować ubranka :)

alexandra2012 i co miałaś na tą infekcję? furagina czy coś innego?

Lipcowe mamuśki 2016

20 lut 2016 - 20:33:22

Mialam gynalgin.
Ja chce juz kupowac,bo jeszcze duzo wydatkow i trzeba sobie koszty rozlozyc ;)

Lipcowe mamuśki 2016

21 lut 2016 - 10:29:32

No właśnie tak rozmawiałam z mężem wczoraj, że trzeba powoli zacząć kompletować wszystko, bo jak nam przyjdzie wszystko kupić na raz to nie wyrobimy finansowo :D

A ile macie zamiar kupić ubranek? To moje pierwsze dziecko, więc w tym temacie jestem zielona. I się zastanawiam ile kupić ubranek jednego rozmiaru, bo małe dzieci szybko rosną :) no i te najmniejsze, do szpitala kupujecie w rozmiarze 50 czy 44??

Lipcowe mamuśki 2016

21 lut 2016 - 11:03:32

no cos Ty 56 najmniejsze. 44 i 50 to raczej na malenkie i wczesniaki.
Dzieci tak sie rodza 53-56 cm. Moj pierwszy syn mial 57cm :P
Jak rodzilam pierwszego zima to kupilam 56,62 i 68cm, a teraz 1 lipiec i kupuje 56 i 62 dlatego,ze nie wiem jaka mala bedzie duza jesienia czy to bedzie juz rozmiar 68 czy 74.

Kupilam po 5 body 56 na krotki i dlugi rekaw i tak samo 62.
Pajacykow mam 56 i 62 po 5 sztuk do spania i noszenia po domku.
Osobiscie nie kupuje spiochow + kaftanik,bo z doswiadczenia wiem,ze kaftanik sie podwija. jest to nie wygodne dla dziecka i denerwujace dla rodzicow. Poza tym to sa dwie warstwy na plecach latem nie wskazane.
Polspiochy badz spodenki po 5 szt 56 i 62 zakladasz do body i problem z glowy.
Kupilam kilka sukienek i rampersow,
2 szt. bluz roz.62,bo wiadomo,ze latem potrafi byc chlodno i wietrznie.
cieniutkie czapeczki 2 szt., szt. lapek niedrapek, cienkie skarpetki bezuciskowe.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Terminacja ciazy - ktos przeszedl?