Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

Jakie ogrzewanie domu

10 minut temu

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej Dziewczyny. Wiem, że takich wątków na pewno było już mnóstwo, ale postanowiłam założyć własny, gdyż nie mam czasu przeglądać całego forum, rzadko bywam, ale pomyślałam, ze Wy na pewno chętnie mi udzielicie odpowiedzi :). Dni płodne to sprawa względna, w zależności od długości i regularności cyklu, ale mój póki co był w miarę regularny. Poczęliśmy z narzeczonym starania o dziecko, to dopiero nasze początki :) ostatni mój okres był 13.03 br. a seks uprawialiśmy 21 i 22 marca czyli w rzekomo dni płodne i 2-3 przed owulacją. Powiedzcie mi może z własnego doświadczenia, czy jest mozliwośc aby nam sie udało? :)

Dodam, że jeszcze nie mogę zrobić testu bo za wcześnie, ale bardzo bym chciała wiedzieć jak to u was było, czy może któraś z was zaszła w ciążę w pierwszych dniach płodnych

(zobacz zmiany)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-23 20:52 przez kasiatw22.

U każdego jest inaczej, czasami zajdziesz od razu a czasami musisz się męczyć :p My z pierwszym dzieckiem "wpadliśmy" od razu, teraz jestem w ciąży z drugim to staraliśmy się 3 miesiące.
Płodne czy nie płodne, najlepiej próbować ile wlezie :)

Nooo wiem każdy inaczej organizm reaguje :) boli mnie podbrzusze jajniki jak by owulacja czyli moze bedzie z tego dzidzius :)

Witaj :) jasne ze sie da :) ja zaszłam w ciaze w pierwszym miesiacu staran w pierwsze dwa dni dni płodnych :) obecnie jestem w 31 tc :) trzymam kciuki oby i Tobie tak szybko sie udało ;) pozdrawiam

Ooo proszę :) Gratuluje przede wszystkim i mam nadzieję że nam też się uda:) Kiedy zaobserwowałaś pierwsze objawy?:)

jest taka możliwość, ale dni płodnych nie powinno się wyliczać, bo owulacja może się przesunąć. Wydaje mi się że podczas starań warto sobie kupić mikroskop owulacyjny np Afrodytę. Nie trzeba dzięki temu interpretować temperatury co często jest kłopotliwe

Tak, co do owulacji ro racja, nie zawsze jest w tym samym czasie co miesiąc, choć dzięki kalendarzykowi jakoś wydaje mi się zawsze była w tym samym dniu, może z rożnicą dnia. Słyszałam o tej Afrodycie, a co to dokładnie jest ?

kasiatw22 dziekuje :) a pierwsze objawy to hmm juz tydzien przed okresem zastanawiało mnie moje zachowanie i to ze jestem strasznie zakrecona.. robiłam kawe bez kawy.. potrafiłam zalac same mleko i cukier i taka kawe podac mezowi.. albo robic pranie bez proszku ..czesto o czyms zapominałam ;) do tego byłam rozdrazniona co mi sie nigdy przed okresem wberew pozorom nie zdazało :) nawet maz sie smiał ze mnie i mowił zebym przestała pluc jadem bo to do mnie nie podobne :P no i dwie kreseczki na tescie zrobionym przed dniem spodziewanej miesiaczki tylko utwierdziły mnie w domysłach :)

ja sobie dokładnie dwa momenty wymierzyłam, właśnie dwa tygodnie po okresie i dwa dni po spodziewanej owulacji, pierwszy miesiąc "starań", bo jako tako się nie staraliśmy, córka ma prawie 1,5 roku :) także trzymam kciki żeby się udało

Dziewczyny u mnie narazie nic, żadnych objawów ani psychicznych ani fizycznych...mo może poza przeziębieniem które mnie właśnie dziś dopadło ;/

tylko nie nakrecaj sie za bardzo .. to nie sluzy gdy sie starasz o dzidziusia :) kiedy Kasia powinnas dostac okres?

No nie nie nie będę sie nakręcać bo wiem, że to wcale nie pomaga :) powinnam dostać 8 kwietnia

a to jeszcze troszke musisz poczekac :) ale trzymam kciuki aby sie udało :)

ps. przypomniał mi sie jeszcze jeden objaw, bardzo nieprzyjemny metaliczny posmak w ustach ..niewiem czy to typowy objaw ale ja własnie tak miałam ;)

Nooo jeszcze trochę cierpliwości musze w sobie uzbierać :) a gdzies czytalam że przeziębienie tzn takie samopoczucie, gorączka jak przy chorobie to wczesny objaw. PRawda to?

Kasiatw22 nie nakręcaj się :)
u mnie w 1 ja i w 2 ciąży tak tydz przed spodziewaną miesiączką miałam zapalenie grzybiczne dziwne niee ale jednak .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ciąża? czy ginekolog potwierdzi?