Obecnie rozmawiamy o:

Klimatyzacja w bloku

gorący temat

Nietypowa uroda

godzinę temu

Meble

dzisiaj o 13:22

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny mam problem jestem w ciąży i mam coś takiego, że jak wstaje używając mięśni brzucha, alb jak mocniej ziewnę to często w górnej części brzucha coś mi mocno strzela, tak jakby prąd kopał, albo jakby zerwała sie jakaś gumka i strzeliła.Myślałam, że to powikłania po cesarce,ale byłam do wczoraj w szpitalu ( z innego powodu) i przy okazji zapytałam Pani dr co to może być, a ona odpowiedziała mi że to przepuklina mięśnia prostego brzucha w obrębie kresy białej. Poczytałam troszkę o tym i z tego co piszą na necie to zazwyczaj taka przepuklina zdarza się po porodzie. I nie mogę znaleźć inf na temat czy to ma wpływ na jakość i bezpieczeństwo porodu. wiecie coś o tym?

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Zerknij sobie tutaj: [Moderacja - nieopłacona reklama] - na stronie są opisane rodzaje przepuklin i sposoby leczenia

Swoją drogą to pani doktor dokładniej powinna Ci wszystko wytłumaczyć. Czym jest spowodowana ta przepuklina, jak ją dokładniej leczyć. Nie sądzisz? A tak powiedziała Ci jedynie czym jest a sama musisz szukać w sieci...
Przy następnej wizycie koniecznie dopytaj się jej dokładniej bo tutaj na forum to nie wiem czy ktoś Ci konkretnie odpowie w tym zakresie.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-23 20:45 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czy ja mogę być w ciąży ?