Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

18 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czerwcowe mamusie 2015

19 paź 2014 - 21:01:45

Witam,

zapraszam wszystkie przyszłe mamy czerwca 2015 roku, ja niedawno zrobiłam test i jestem bardzo szczęśliwa jak zobaczyłam 2 kreski :) dziecię zaplanowane a internetowy kalkulator porodu wskazał koniec czerwca :) Na razie jedynym objawem jest mały ból piersi ;) oprócz tego ok :)

Czerwcowe mamusie 2015

23 paź 2014 - 09:36:28

hej,
ja mam termin porodu na 3 czerwca. Teraz jestem w 8 tygodniu. Mi na razie nic nie doskwiera. Na początku ok. 4 tygodnia strasznie bolały mnie piersi. Ogólnie przez ten obiaw domyśliłam się, że mogę być w ciąży. Oczywiście dzidzia planowana. Cieszę się, że jest ten wątek :P

creed: byłaś już u lekarza? potwierdził ciąże?

Czerwcowe mamusie 2015

23 paź 2014 - 19:31:21

Gratuluję przyszłym czerwcowym mamą:) Ja również jestem czerwcowa mama ale 2014:) Urodziłam synka w dzień ojca 23 czerwca:)

Dbajcie o siebie :) Pozdrowionka:)

Czerwcowe mamusie 2015

24 paź 2014 - 08:29:57

witam

ja również mam termin na czerwiec dokładnie na 3 czerwca, obecnie 8 tydzień mdłości już mniejsze ból piersi i powiekszaony ich rozmair i oczywiście bóle w dole brzucha od rozciągania się , to już druga ciąża planowana i wkońcu się udało :)

Czerwcowe mamusie 2015

25 paź 2014 - 09:02:17

ubraniajuli Witaj, o to mamy ten sam dzień porodu:P. Mnie też już mniej bolą piersi bo na początku to, aż dotknąć się nie mogłam. Ja też mam ukucia w dole brzucha a, że to moja pierwsza ciąża to strasznie panikuje. Byłam nawet u lekarza zapytać się czy to nic groźnego:P.

ooo to już jedną dzidzie masz chłopczyka czy dziewczynkę?
Skierował Cię może lekarz już na badania planetarne? Mi kazał się zapisać na połowe listopada.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-25 09:03 przez niunia569.

Czerwcowe mamusie 2015

25 paź 2014 - 23:28:47

niunia569 ja jeszcze nie byłam u lekarza, mam wizyte ustaloną na 13 listopada.

ja jestem drugi raz w ciązy, mam już cudownego synka, ukłucia w dole brzucha to normalka w ciąży, miałam tak w pierwszej i teraz również.

ubraniajuli ja też swoją zaplanowałam, zarówno pierwszą jak i tą :D moim zdaniem tak poważnych rzeczy nie można zostawiać losowi :P hehe

mdłości na szczęście jeszcze mi nie doskwierają.

Czerwcowe mamusie 2015

26 paź 2014 - 21:10:16

ja już mam 5-letnią dziewczynkę :-)
u lekarza byłam w 7 tygodniu następną wizytę mam w 12 tygodniu , mam całą masę badań do zrobienia na prenatalne również mogę iść ale tylko prywatnie koszt w kielcach to 450 zł w pierwszej ciaży nie robiłam i teraz też nie będę robić nie ma również wskazań u mnie na takie badania

Czerwcowe mamusie 2015

28 paź 2014 - 10:59:20

creed hej ja też mam teraz wizytę ustaloną na 13 listopada. To moja już 3 wizyta. Teraz byłam 16.10 to usłyszałam już bicie serduszka :P. Do ukuć w brzuchu powoli się przyzwyczajam, jednak moi bliscy strasznie panikują gdy chociaż zajęknę :P

ubraniajuli Ja już byłam na takich podstawowych badaniach. Strasznie drogie u was te badania planetarne. Pytałam się mojego lekarza o koszt, bo też mogę zrobić tylko prywatnie, to powiedział 100zł. Zdecydowałam, że zrobię tę badania może mniej będe się martwić :P

Czerwcowe mamusie 2015

22 gru 2014 - 13:54:22

zagląda tu jeszcze jakaś czerwcóweczka? :)

Czerwcowe mamusie 2015

27 gru 2014 - 14:24:45

creed Pewnie, ja zaglądam od czasu do czasu. Jak się czujesz? Wiesz jakiej płci będzie twoje maleństwo?

Czerwcowe mamusie 2015

30 gru 2014 - 17:55:38

Teraz czuję się już dobrze, choć wcześniej nie było tak kolorowo, męczyły mnie nudności, czasem nawet całodniowe. Na szczęście chyba już wszystko minęło. Płci nie znam, idę na wizytę 5 stycznia ale wątpię że poznam już płeć. Pamiętam że przy pierwszej ciąży dowiedziałam się po 20 tygodniu ciąży. Niestety szybko się teraz męczę, wystarczy że przejdę 3 minutki i już mam zadyszkę :P

A Ty jak się czujesz Niunia ?

Czerwcowe mamusie 2015

03 sty 2015 - 09:51:29

creedCzuję się dobrze. Od początku nie miałam nudności ani wymiotów. Nic mi nie było:) Teraz jedyne co to męczy mnie zgaga, gdy coś zjem. Też dość szybko się męczę. Wystarczy, że przejde kawałek i boli mnie kręgosłup....masakra

Ja idę na wizyste 8stycznia. Jak byłam w 14 tygodniu na badaniach prenatalnych to lekarz stwiedził dziewczynkę;) Ale powiedział, że potwiedzi na badaniach połówkowych bo jeszcze coś może wyrosnąć hehe

A ile już przytyłaś? ja mam do przodu już 6kgzły Ciekawe ile będe miała na końcu ciąży, aż się boję....

Czerwcowe mamusie 2015

05 sty 2015 - 11:38:14

Dziś wieczorkiem idę do lekarza, jestem bardzo ciekawa jak tam maluszek :)

Badania prenatalne dają właśnie możliwość szybkiego poznania płci, jak faktycznie będzie córa to zazdroszczę i też mam cichą nadzieję na dziewczynkę :)

Odnośnie kilogramów to ja jestem fenomenem, w pierwszej ciąży najpierw schudłam 6 kg i dopiero wtedy waga zaczęła rosnąć. A teraz schudłam już 2kg, ostatnio na wizycie wszystko było ok, mam nadzieje że teraz też tak będzie.

Niunia nie ma co się przejmować kilogramami bo to wszystko zejdzie, już po wyjściu ze szpitala po porodzie będzie z 5 czy 10kg na minusie ;)

Czerwcowe mamusie 2015

06 sty 2015 - 08:29:55

creed I jak po wizycie? poznałaś płeć?

Tych kilogramów Ci zazdroszczę. Ja mam już widoczny mocno brzuszek. Ostatnio zaczyna mi przeszkadzać kręgosłup, jak trochę przejdę to zaraz zaczyna boleć.

Czerwcowe mamusie 2015

06 sty 2015 - 14:33:02

Dziecię ma 10 cm od głowy do pupy, płeć nieznana niestety, rozwija sie prawidłowo. Mnie też urósł trochę brzuch, już mi niedużo luzu w płaszczu zostało ale mam nadzieje że do końca zimy nie będę musiała kombinować jakiejś kurtki.

Ty masz problem z kregosłupem a mnie dopada czasem rwa kulszowa :/ i wiem ze bedzie coraz gorzej bo w pierwszej ciazy tez to miałam. Dwa dni temu jeszcze dopadły mnie wymioty :/ mam nadzieje że to już ostatnie bo ileż można :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak szybko można zajść w ciąże po usunięciu nuvaring