Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

13 minut temu

sprawdzony stomatolog

17 minut temu

sklep detailingowy

41 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy są tu przyszłe albo obecne mamy, które w ciąży miały łożysko zlokalizowane z przodu brzucha zamiast z tyłu (ale nie przodujące)? Ja mam łożysko z przodu, jestem w 24 tc i mam już 20 miesięczne dziecko. Lekarz uspokajał mnie, żę w przypadku kopniaka przez córkę raczej nie powinno się nic dziać, że takie przypadki jak odklejenie łozyska to raczej w przypadku poważnych wypadków,ale nie pomyślałąm aby zapytać go jak to jest w przypadku łożyska zlokalizowanego z przodu. Czy miałyście takie przypadki,że dzieci starsze was kopnęły, a mimo to nic się nie działo złego z łożyskiem?

W obu ciążach miałam łożysko na ścianie przedniej i nigdy nie odczułam by to było coś "gorszego" :) ruchy maluszków czułam intensywnie i szybko w okolicy 16tyg., bardziej w pierwszej ciąży niż w drugiej, ale to też wina rozciągnięcia mięśni. Dopóki nie zostaniesz jakoś bardzo mocno uderzona (a to raczej mało realne) to nic się nie stanie :) To jest normalnie ułożone łożysko i nie ma wpływu na przebieg ciąży jedynie może ruchy maluszka amortyzować. Znajoma tak miała i przez całą ciążę dziecko było słabo wyczuwalne.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-01 22:19 przez Shaanxi.

też miałam łożysko na przedniej ścianie zlokalizowane dość nisko ale nie przodujące i jedyne co to pierwsze ruchy poczułam dopiero około 22 tyg ciąży a później na dole brzucha były one po prostu słabsze niż u góry, z tym że była to moja pierwsza ciąża i nie mam porównania tylko odczucia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-02 12:23 przez Hathor90.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

obawa