Obecnie rozmawiamy o:

podłoga żywiczna

gorący temat

Pediatra Kielce

godzinę temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ból pachwin w ciąży

05 sty 2014 - 12:36:29

Ja jak zwykle zaczynam panikować. Drogie ciężarne, te bardziej doświadczone, i te mniej: czy zdarzają Wam się bóle pachwin w ciąży? Pytam zwłaszcza o te wczesne ciąże.
Sama kończę właśnie 8 tydzień i zaczynam wpadać w panikę, bo od wczoraj dosyć mocno boli mnie pachwina, promieniuje do uda, wszystko mi tak jakby drętwieje. Oczywiście jest tak, że jest okej, i nagle mnie złapie. Najgorzej w nocy..
Wizytę u ginekologa mam w środę, a nie chcę od razu jechać na bombach na pogotowie i siać zamętu..

Poza tym bolą mnie od kilku dni jelita i mam straszne wzdęcia, mam wrażenie że ten ból pachwiny jest podobny do bólu jelit, jakoś się to wszystko łączy.

Może ktoś, coś?

Ból pachwin w ciąży

05 sty 2014 - 13:56:45

w każdej ciąży rwały mnie pachwiny równo :) - rozciągają się bo wszystko rośnie w okolicy :)

Ból pachwin w ciąży

05 sty 2014 - 16:21:21

Ja jestem w drugiej ciaży i ból to normalne zjawisko. Więzadła się naciągają przez macicę, która jest coraz wyżej. Czasami ból uniemożliwiał mi chodzenie :/ Teraz jestem w 20 tyg i już jest ok ;) Wszystko da sie przeżyć dla naszych dzieciątek ;) Powodzenia!

Ból pachwin w ciąży

05 sty 2014 - 18:17:19

Też to przerabiałam w ostatniej ciąży, szczególnie nocą,ginekolog powiedział że to norma, będzie dobrze:)

Ból pachwin w ciąży

05 sty 2014 - 20:36:14

Też tak miałam ,to zupełnie normalne :)

Ból pachwin w ciąży

05 sty 2014 - 20:47:09

Nie ma co panikowac.to normalne.miałam tak takze w obydwóch ciążach:)

Ból pachwin w ciąży

05 sty 2014 - 21:33:46

Ja też miałam tak w pierwszej ciąży i teraz w drugiej 23 tc też tak mam:(
Bolą mnie też biodra zwłaszcza w nocy-ciąża to piękny czas ale pocierpieć jak się okazuje też przy tym musimy drogie mamuśki:)

Ból pachwin w ciąży

06 sty 2014 - 15:34:57

Ja jestem w 17 tc i też miewam ten dokuczliwy ból. To normalne w ciąży.

Ból pachwin w ciąży

06 sty 2014 - 15:39:11

a ja przy pierwszej ciąży z bólami takimi trafiłam na patologię.Idź do lekarza niech zobaczy czy wszystko ok,to przecież chodzi o dobro Twojego dziecka.Niestety nie są to ostatnie bóle :-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bydgoszcz - Biziel