Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

Pediatra Kielce

43 minut temu

Ginekolog Rzeszów

45 minut temu

Budowa domu

59 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

LIPCOWE MAMUSIE 2014

28 lis 2013 - 08:25:36

Czy są już mamusie,które mają termin na lipca?
Jak wasze samopoczucie?


Ja jestem w 8 tygodniu,mam już jednego super synka o imieniu Jasiu:))))))

LIPCOWE MAMUSIE 2014

01 gru 2013 - 13:54:02

hej:) ja rowniez mam termin na lipca:) jestem w 9 tygodniu:) a samopoczucie hmm zalezy od dnia ale codziennie mam mdlości ale wymiotowac nie wymiotuje moze 2 razy mi sie zdarzylo:) ale sam fakt ze mdlosci sa.. a ogolnie to nic poza tym ze mam straszny apetyt i to na wszystko kwasne slone slodkie i to wszystko na raz moge jesc:p

LIPCOWE MAMUSIE 2014

01 gru 2013 - 14:58:41

Ja też mam na lipiec ;) 8tc ;) Tak się ciesze ;))

Re: LIPCOWE MAMUSIE 2014

30 gru 2013 - 12:26:27

Cytat
kasienka88888
Witam mamy :) ja także termin na lipiec. 24 dokładnie :) pierwszy maluch :) kończymy 10tydzień :) w czwartek już zaczynamy 11. Ja niestety męczyłan się z niepowściągliwymi wymiotami ciężarnych. Ale ja miałam problemy z żołądkiem przed ciążą już, więc teraz to się nasiliło. Lekko już się uspokoiło ale rano z głodu bądź po mleku i jego przetworach lecę do ubikacji. Ogólnie ciąża jest dla mnie męka więc cały czas w domu na zwolnieniu :( Pokażcie zdjęcia maluszków :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-30 12:30 przez kasienka88888.

LIPCOWE MAMUSIE 2014

12 sty 2014 - 16:51:04

I ja się dołączam;)Aktualnie 14 tydzień ciązy, termin z OM na 2 lipiec, a z usg na 14;)
Ja na razie ciążę przechodzę idealnie, żadnych mdłości i wymiotów. Na początku jedynie duża senność, która też już przeszła. Walczę teraz ze zgagą i bólem w pachwinach, ale da się przeżyć;)

Dziewczyny miałyście już badania przezierności karkowej? Ile Wam wyszło? U nas 2mm przy CRL 6,7cm, więc w normie.

LIPCOWE MAMUSIE 2014

23 sty 2014 - 19:12:52

Hej :)
Również mam na lipiec termin dokładnie na 23 lipiec , jestem bardzo szczęśliwa ,na samym początku różnie bywało , mdłości , wymioty , brak apetytu ( teraz słodkości bym jadł 24 h na dobę heheh) i na okrągło bym spała :) teraz już mi wszystko przeszło :) , jestem już po wszystkich badaniach Pappa , usg prenatalnych i wszystko bardzo dobrze wyszło :) A widząc swoje maleństwo na usg coś pięknego :) wszystkim mamusią gratuluje i powodzenia :)

LIPCOWE MAMUSIE 2014

01 lut 2014 - 10:34:42

I ja Się dołączam :)
Termin na 17 Lipca:)

LIPCOWE MAMUSIE 2014

03 lut 2014 - 22:14:44

Witam Was kochane kobietki! Potrzebuję Waszej pomocy! Chodzi o wypełnienie ankiety, której wyniki wykorzystam do celów naukowych. Ankieta jest anonimowa, a jej uzupełnienie zajmie 2 minuty. Proszę wszystkie "ciężarne szafowiczki" o wypełnienie tej krótkiej ankiety.
Wystarczy kliknąć na link http://moje-ankiety.pl/respond-58715.html
Liczę na Waszą pomoc i z góry dziękuję!!!! Potrzebuję 50 takich ankiet.
Pomóżcie! Mam tylko 25 uzupełnionych ankiet...

LIPCOWE MAMUSIE 2014

19 lut 2014 - 22:22:02

Witam! Ja te piękne chwile oczekiwania na narodziny dziecka mam już za sobą.:-) Z tego względu wiem, że w ciąży warto pomyśleć o emocjonalnym przygotowaniu do roli mamy, bo pojawienie się maluszka przewraca życie każdej kobiety do góry nogami i to na kilka ładnych tygodni. Jest to też okres mega obciążenia fizycznego i psychicznego, o czym rzadko się mówi... Jeśli jesteście zainteresowane jak można się przygotować emocjonalnie do macierzyństwa to zapraszam na bloga: http://emocjemamy.pl/. Są tam wskazówki na każdy trymestr ciąży. Jeśli spodoba się Wam jakiś artykuł to polubcie funpage'a bloga, żebym miała jakąś informację zwrotną.:-)

LIPCOWE MAMUSIE 2014

22 lut 2014 - 22:55:25

witajcie ;) 3 lipca

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Mamusie doradzcie,jakie kropelki...