Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

45 minut temu

sprawdzony stomatolog

48 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przyspieszenie porodu,,,

20 wrz 2012 - 10:39:29

Mam termin na 28 wrzesnia, jeszcze 8 dni,
jestem ciekawa czy mogłabym jakoś przyspieszyć poród?
Czytałam o sexie i spermie, nie pomaga
wchodzenie po schodach też,
ani gorącę kąpiele, ani mycie okien i sprzątanie... nic nie pomaga


Czy znacie jakiś sposób???

Koleżance położna przebiłą wody płodowe, ale nie wiem czy to dobry pomysł...

Przyspieszenie porodu,,,

20 wrz 2012 - 11:17:43

Nie rozumiem po co miałabyś przyśpieszać poród jeśli nie ma zagrożenia życia i zdrowia dziecka i twojego i lekarz nie widzi żadnych wskazań medycznych do wcześniejszego rozwiązania ciąży. No chyba, że jest inaczej.

Przyśpieszać poród tylko dlatego, że "masz widzi mi się" i chciałabyś już mieć to za sobą to zwyczajna głupota, która niekoniecznie może mieć szczęśliwe zakończenie- zwłaszcza jeśli chodzi o pomysł z przebijaniem pęcherza płodowego.

Przyspieszenie porodu,,,

20 wrz 2012 - 11:23:58

No nie wierzę! Ty masz chyba 17 lat dziewczyno, to by jeszcze usprawiedliwiało twoje głupie pomysły. Reszta bez komentarza, szkoda mojego czasu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-20 11:24 przez mera7.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.136

Przyspieszenie porodu,,,

20 wrz 2012 - 11:36:36

Ale po co chcesz przyśpieszac poród ?? Czekaj cierpliwie - dzidzius ci da znac jak bedzie chciał juz wyjśc :) wystarczy tylko czekac cierpliwe na pierwsze oznaki skurczów , zrób sobie ktg i sie dowiesz jak dzidzius sie ma :)
Ja jedno urodziłam dwa dni przed czasem a drugiego - dwa dni po czasie wiec reguły nie ma na to mimo ze jest termin :)

Przyspieszenie porodu,,,

20 wrz 2012 - 12:53:09

Nikol8282 POczytaj sobie w internecie o przyśpieszeniu porodu np. Syrop przeczyszczający,który wywoła skurcze itd...Ale moim zdaniem to bez sensu...Dzidziuś sam Cię poinformuje kiedy chce wyjść na świat:)
Powodzenia i szczęśliwego rozwiązania...

Przyspieszenie porodu,,,

20 wrz 2012 - 13:17:42

mój dzidziuś waży już ponad 4kg a termin mam za 6 dni:D

Przyspieszenie porodu,,,

20 wrz 2012 - 13:51:09

Cytat
madziak30
Nikol8282 POczytaj sobie w internecie o przyśpieszeniu porodu np. Syrop przeczyszczający,który wywoła skurcze itd...Ale moim zdaniem to bez sensu...Dzidziuś sam Cię poinformuje kiedy chce wyjść na świat:)
Powodzenia i szczęśliwego rozwiązania...

Bardzo mądra rada! Brak słów.
Jeśli dziewczyna tak bardzo chce sobie przyspieszyć poród to powinna zapoznać się z możliwymi komplikacjami.

Uboczne skutki indukcji lub przyśpieszenia porodu:

- skurcze są silniejsze i bardziej bolesne,
-wzrasta ryzyko niedotlenienia dziecka,
-wzrasta ryzyko krwotoku poporodowego, przedwczesnego oddzielenia się łożyska, uszkodzenia szyjki lub macicy,
-zwiększa się ryzyko cesarskiego cięcia.

Przyspieszenie porodu,,,

20 wrz 2012 - 14:16:47

Głupota ludzka nie zna granic-gorące kąpiele mogą skutkować odklejeniem się łożyska-a tu już wesoło nie jest-:(

przebijanie,,wód'' i ile mowa o pęcherzu płodowym to kolejna głupota-i wydaje mi się że położna musi mieć coś z głową by bez akcji porodowej TAKĄ czynność wykonać.

Nie rozumiem -po co się tak pieklisz? jeszcze zdążysz chodzić ja rzęsach z niewyspania-pół nocy lulając malucha-spokojnie! te kilka dni Cię nie zbawi a krzywdy możesz narobić nie tylko dziecku ,ale i sobie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-20 14:20 przez msiarnecka.

zweryfikowana
Posty: 2.062
Ostrzeżenia: 2/5

Przyspieszenie porodu,,,

20 wrz 2012 - 14:41:18

Dzidzia wie kiedy ma przyjść na świat :) więc radzę czekać cierpliwie...Wiem, że już zapewne chciałabyś mieć swoje dzieciątko, bo ja też się strasznie niecierpliwiłam i też próbowałam przyśpieszyć ten proces ale wtedy gdy minął mi termin i z USG i z obliczeń lekarz.

Przyspieszenie porodu,,,

20 wrz 2012 - 17:26:30

no nie wierzę, co za nieodpowiedzialność! narażać zdrowie dziecka dla swojego widzimisię??! może ty nie powinnaś być matką?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Nasze niemowlaczki 2012r-zdjęcia:)