Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wiosenne mamusie 2013

03 lip 2012 - 14:53:54

Witam :)
Zapraszam do wpisywania się tych przyszłych mam, które właśnie dowiadują się, że są w ciąży oraz te, które starają się o dziecko :) Objawy ciąży, pierwsze radości, obawy, jak powiedziałyście o tym rodzinie, kiedy się dowiedziałyście, czy myślicie już nad imieniem, czy wolałybyście chłopca czy dziewczynkę i wszelkie inne przemyślenia na ten temat :) Ja sama niedawno dowiedziałam się że będę mamą, termin mam na marzec :) Jestem chyba najszczęśliwszą osobą na świecie ! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-04 17:10 przez Dbam_o_siebie.

Wiosenne mamusie 2013

05 lip 2012 - 19:48:32

termin na marzec, jestem przeszczesliwa,ale bede bardziej jak uslysze bicie serduszka juz za 2 tyg !! :)

Wiosenne mamusie 2013

05 lip 2012 - 23:24:46

Cytat
gachi
termin na marzec, jestem przeszczesliwa,ale bede bardziej jak uslysze bicie serduszka juz za 2 tyg !! :)

a w którym jesteś tygodniu?

Wiosenne mamusie 2013

31 lip 2012 - 09:31:37

CZesc;D ja wczoraj zrobilam test i piekne 2 kreseczki;D jedna jeszcze slaba ale to dlatego ze to tak wczesnie;) Do lekarza ide za 2 tygidnie;) Dodam ze rok temu poronilam i od tego czas bez skutecznie sie staralismy, a jak juz przestalismy sie starac to bach i jest;)))

Wiosenne mamusie 2013

05 sie 2012 - 17:30:50

Hej dziewczyny!
ja mam termin na 9 marca. Widziałam już moją fasolkę a w środę idę ponownie ją zobaczyć - pewnie już urosła. :-))) Dziś tylko płakałam mężowi, że nie mogę iść na pielgrzymkę do Częstochowy :-(((
Fasolka będzie naszym drugim potomkiem, bo mam już roczną córeczkę :-)))
Czy któraś z Was jest z Warszawy i ma jakiś pomysł, gdzie rodzić, bo rozglądam się za innym szpitalem.????
pozdrawiam
nimfetka10

Wiosenne mamusie 2013

07 sie 2012 - 15:23:17

Cześć dziewczyny, ja również mam termin na marzec 2013, w tej chwili jestem w 8 tyg ciąży, mam już synka 3 lata i 3 miesiące
A na badaniu usg byłam w 6 tygodniu to maleństwo miało 5 milimetrów. Co do dolegliwości to strasznie mnie mdli, co się ruszę to mam wrażenie że zwymiotuje, jednakże jak do tej pory tego ani nie zrobiłam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-07 15:26 przez dankadw.

Wiosenne mamusie 2013

16 sie 2012 - 22:16:32

cześć ja dziś zrobiłam test bo wczoraj nie dostałam miesiączki i wyszewdł pozytywny. A według obliczyn mam termin będe miała na 24 kwietnia:)

Wiosenne mamusie 2013

16 sie 2012 - 22:31:07

Cytat
nimfetka10
Hej dziewczyny!
ja mam termin na 9 marca. Widziałam już moją fasolkę a w środę idę ponownie ją zobaczyć - pewnie już urosła. :-))) Dziś tylko płakałam mężowi, że nie mogę iść na pielgrzymkę do Częstochowy :-(((
Fasolka będzie naszym drugim potomkiem, bo mam już roczną córeczkę :-)))
Czy któraś z Was jest z Warszawy i ma jakiś pomysł, gdzie rodzić, bo rozglądam się za innym szpitalem.????
pozdrawiam
nimfetka10
Gratulacje ;)

ja dzieci jeszcze nie mam, w ciazy tez nie jestem ale co do szpitala - kolezanka rodziła u św. Zofii podobno bardzo dobry szpital. Poród aktywny - sama wybierasz czy rodzisz w wannie na piłce, przy drabinkach czy gdzie sobie wybierzesz - nie musisz lezeć przykuta do łóżka. Miała też Dulmę z tego co mówiła, jak rodzic dzieci to tylko z Dulmą - dostała od niej duzo wskazówek, opieki, zrozumienia

Wiosenne mamusie 2013

18 sie 2012 - 12:49:34

Cytat
nimfetka10
Hej dziewczyny!
ja mam termin na 9 marca. Widziałam już moją fasolkę a w środę idę ponownie ją zobaczyć - pewnie już urosła. :-))) Dziś tylko płakałam mężowi, że nie mogę iść na pielgrzymkę do Częstochowy :-(((
Fasolka będzie naszym drugim potomkiem, bo mam już roczną córeczkę :-)))
Czy któraś z Was jest z Warszawy i ma jakiś pomysł, gdzie rodzić, bo rozglądam się za innym szpitalem.????
pozdrawiam
nimfetka10


Ja jestem z pod Warszawy i właśnie myślę nad porodem w Warszawie. Ale ja rodzę na początku lutego.

Wiosenne mamusie 2013

18 sie 2012 - 13:07:37

Witam :)
Ja zrobiłam test i wyszedł pozytywny lecz jedna kreseczka bardzo słaba,ledwo widoczna więc w przyszły tygodniu idę do ginekologa :)

Mam już 4-letnią Córcię :)

Wiosenne mamusie 2013

19 sie 2012 - 21:39:25

Muszę sie pochwalic!!
Dołączam się do Was dziewczyny;)
Jak narazie z krwi wyszło że to 3 tydzień czyli termin na przełom kwietnia i maja;)) Bardzo się cieszymy z meżem! To bedzie nasze 2 dziecko. Mamy juz 3 letnią córeczke:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-19 21:40 przez oluszkap.

Wiosenne mamusie 2013

20 sie 2012 - 08:44:01

oluszkap gratulację :)
U mnie też to byłby 3 tydzień ale wczoraj ponownie zrobiłam test o 8 rano i wyszedł negatywny a o 12 dostałam @ ... a więc nie będzie dzidzi .

Wiosenne mamusie 2013

20 sie 2012 - 09:09:29

Cześć. Ja w sumie trochę nie pasuję tutaj, bo w ciąży nie jestem :P ale staram się z mężem o dzidzie i w sumie czekam teraz na dzień, w którym powinien pojawić się okres i mam cichą nadzieję, że się nie pojawi (24.08). Także trzymajcie dziewczyny kciuki, może się uda.. :D
Bo ja to już zaobserwowaŁam wszystkie możliwe objawy, ale już sama nie wiem czy sobie ich nie wmówiłam.

Wiosenne mamusie 2013

24 sie 2012 - 17:05:02

ja mam termin na 13 kwietnia

Wiosenne mamusie 2013

24 sie 2012 - 17:18:05

witam wszystkie przyszłe mamusie ja mam termin na 25 kwietnia:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Gdzie rodzić we Wrocławiu