Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

15 minut temu

sprawdzony stomatolog

19 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hejka dziewczyny.Jestem w 7 tygodniu ciąży.
Od 3 tygodni nieustannie mam w ustach bardzo nieprzyjemny posmak gorzko-kwaśny i biały nalot na języku.
Bardzo często ta kwasota w ustach prowadzi u mnie do wymiotów.Zgaga to chyba nie jest bo nic mnie nie pali w przełyku.Czy któraś z was tak miała?Czy to normalne w czasie ciąży?I jak sobie z tym radzić.

zweryfikowana
Moderator
Posty: 2.620

Ja tak miałam i lekarz przepisał mi Nystatynę doustną.

Oj pamiętam dobrze ten gorzki jakby metaliczny smak, walczyłam z nim do 6 miesiąca. Pomagały jabłka i pomarańcze, guma do żucia koniecznie miętowa, soki (pomarańczowy, grejpfrutowy, z czarnych porzeczek) i wszystko co kwaśne. Spróbuj może choć na chwilę się tego smaku pozbędziesz :)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 15.658

ja miałam taki metaliczny posmak i ślinotok na początku ciąży :D Żadnego nalotu na szczęście nie miałam ale mi pomagały gumy owocowe. Miętowe pogarszały sprawę. No i mnóstwo wody piłam :)

Cytat
martischa
ja miałam taki metaliczny posmak i ślinotok na początku ciąży :D Żadnego nalotu na szczęście nie miałam ale mi pomagały gumy owocowe. Miętowe pogarszały sprawę. No i mnóstwo wody piłam :)

Na tą dolegliwość nie ma chyba tzw "złotego środka", trzeba po prostu próbować wszystkiego.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

ginekolog po stosunku?