Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

JAK DŁUGO NA L4 W CIĄŻY?

28 gru 2011 - 17:15:49

Mój lekarz wystawia mi bez żadnego problemu na 3-4 tygodnie czyli co wizyte więc co 2 tyg. to chyba lekie naciąganie no chyba że są ku temu powody związane z przebiegiem ciąży

JAK DŁUGO NA L4 W CIĄŻY?

28 gru 2011 - 18:04:59

ja mialam L4 wystawiane na 4 tygodnie bez problemu ale w tym samym okresie moja siostra miala wystawiane przez swojego gina na 2 do gora 3 tygodni bo twierdzil ze nie moze na dluzej wystawic wedlug mnie to jest naciaganie na kase, ja tez chodzilam prywatnie a jakos mialam wystawiane na 4 tyg i wizyty mialam tylko raz w miesiacu u niego.

JAK DŁUGO NA L4 W CIĄŻY?

28 gru 2011 - 19:08:14

Ja zachodząc w ciążę byłam już 2 tygodnie na zwolnieniu lekarskim od chirurga. Nie wracając do pracy w 6 tygodniu ciąży przeszłam na L4 od gina (mogłam ciągnąć tamto ale bez sensu bo kasa mniejsza).
W rezultacie 270 dni upływało mi przed terminem porodu więc miesiąc wcześniej składałam do zusu papiery o świadczenie rehabilitacyjne (które "zawsze przyznają, bo żaden urzędnik nie odważy się powiedzieć kobiecie na wylocie,że ma wracać do pracy" - słowa mojego gina).
Wizyty miałam co 2 tygodnie, a zwolnienia na 4 tygodnie mi wypisywał (chodziłam na nfz). Raz wypisał mi na 5 nawet bo na urlop szedł i różnica była tylko taka, że nie zapłacili ma na raz tylko podzielili na pół.

JAK DŁUGO NA L4 W CIĄŻY?

28 gru 2011 - 19:29:41

Gucia jakie naciaganie:) ja akurat mialam ciaze od pocztaku zagrozona wiec musialam byc na L4 ale gdyby bylo wszytko ok to tez bym poszla bo pracowalam o wiele godzin za duzo niz powinno byc i praca przy monitorze badz na magazynie.

ewcia ja mialam wystawianie zwolnienie na 3 tyg od kiedy chodzila prywatnie,jak chodzilam panstwowo to mialam na caly miesiac:)

JAK DŁUGO NA L4 W CIĄŻY?

17 mar 2012 - 13:58:46

Ja jestem na zwolnieniu L4 od 7 tygodnia ciąży, a to dlatego, że wcześniej nie chciałam iść. Poszłam tylko i wyłącznie ze względu na to, że pracuję w przedszkolu, a dzieciaczki chorują, więc bałam się o zdrowie mojego maluszka.

zweryfikowana
Posty: 3.372
Ostrzeżenia: 1/5

JAK DŁUGO NA L4 W CIĄŻY?

22 maj 2012 - 11:42:15

ja jestem na l4 od 5 tyg ciąży i będę za pewne do końca mam pracę fizyczną w zakładzie mięsnym i lekarka od razu mi l4 wypisała

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

urazy brzuszka