Obecnie rozmawiamy o:

transport i spedycja

gorący temat

HPV czy mam sie bać?

godzinę temu

schody i balustrady

dzisiaj o 18:36

Reklama - pomóżcie;)

dzisiaj o 15:28

Biznes

dzisiaj o 14:59

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->
zweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 1/5

tabletki antykoncepcyjne odstawiłam 7 miesiecy temu

uhm. dobrze, ze tabletki odstawilas juz kilka miesiecy wczesniej. ja zrobilam tak samo, ale jak mowie testy owulacyjne pomogly nam trafic na ten szczesliwy dzien ;)

Pol roku no wcale nie dlugo. Nikt nie powiedział ze uda sie za pierwszym razem ;) Trzeba probowac, nie nakrecac sie. Kochajcie sie kiedy chcecie a nie tylko wtedy gdy mniej wiecej masz owu bo to sprowadza wtedy seks do czynnosci dzieki ktorej ma sie poczac dziecko.Po wszystkim tylko myslenie czy sie udalo itd.Nie tedy droga. Najczesciej kiedy przyszli rodzice "sie zapomną" to sie udaje.A
po odstawieniu tabsow organizm roznie wraca do normy - jeden potrzebuje miesiaca, inny np 10 wiec spokojnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-01 08:48 przez Antalisa.

Ja ostatnio jak byłam u swojej Pani doktor to mi powiedziała, że tak książkowo to 2 lata można się starać, a później już można zacząć się martwić. Stres, nieodpowiednia dieta i alkohol też mają znaczenie, gdy chcemy zajść w upragnioną ciążę. Wyjedźcie gdzieś, na wakacjach łatwiej się odstresować i nie myśleć ciągle o tym, że nadal nic i nic i nic. Bo niedługo to sex wam przyjemności nie będzie sprawiaj tylko będzie ukierunkowany na konkretne działanie.

Najlepszy sposób to przestać się starać... I samo 'pyknie' :)

moja znajoma stara się od 7lat...

kurde jak to jest ze jedne zachodza w ciaze przez przypadek np przy przerywanym stosunku a inne sie staraja kilka lat, eh tak nie powinno byc :P

mnie sie udalo za pierwszym razem :))) a bylam kolo 30-stki i myslalam, ze bede musiala starac sie dlugo... ale wlasnie tez polecam testy owulacyjne, bo wtedy bedziesz wiedziala kiedy jest najlepszy moment na zaplodnienie, poza tym proponuje wyjazd na weekend, w jakies miejsce, ktore obydwoje lubicie i po prostu zapomnijcie ,ze sie staracie, poszalejcie sobie, spedzcie czas razem... no jakis tam spontan.

Mi się bardzo marzy "staranie się" o dziecko :) żeby kochać się z moim mężczyzną bez stresu, że maleństwo może być "wpadką" :)
Nie przejmuj się 7 mies to wcale nie jest długo, powodzenia ;)

W tak młodym wieku decydujesz się na dziecko?

7 miesięcy to niedługo,poza tym nakręcasz się tak bardzo ciążą,stresujesz się,a to dobrze nie wpływa na organizm..
Jesteś młoda,na dziecko masz jeszcze dużo,dużo czasu.. Próbujcie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-08-01 09:45 przez Hooney_M.

A może najpierw wyjdz za mąż !

A co was obchodzi ile autorka ma lat i czy jest mężatką? To chyba jej sprawa? Co za staroświeckie myślenie...

Cytat
ffff
moja znajoma stara się od 7lat...
Moja od 10 :( i ciągle nic, a ma porobione badania i nie ma żadnych problemów. Lekarz jej powiedział,że to duża wina stresu, że ciągle się nakręcają i być może dlatego dziecka nie ma. Ale jak się wyluzować skoro oni tak pragną mieć dzidziusia a tu ciągle nie wychodzi... Pół roku to naprawdę niewiele...

Pol roku to niedlugo. Mi sie udalo po 3 miesiacach, a myslalam,ze da sie od razu... zaczelam swirowac, a jak juz odpuscilam i przestalam miec cisnienia, to wyszly 2 kreski. Przede wszystkim wyluzuj.

Za bardzo się stresujesz, za dużo o tym myślisz przede wszystkim spokój, relaks wyjedzcie gdzieś na wakacje i działajcie :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Noworodek:) rozmiarki ciuszków