Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Poród w Olsztynie ?

12 paź 2011 - 12:54:07

Witam :) Mam pytanko , chodzi mi o opinie mam które rodziły w olsztyńskich szpitalach . Pozdrawiam :)

Poród w Olsztynie ?

12 paź 2011 - 13:10:32

Cytat
Blondyneczkaa
Witam :) Mam pytanko , chodzi mi o opinie mam które rodziły w olsztyńskich szpitalach . Pozdrawiam :)

Witaj, ja rodziłam ponad 2 lata temu na niepodległości to miejski chyba jest, tam koło straży. ze swojej str polecam, leżałam tam przed porodem prawie tydzień (poród wywoływany) i tydz po porodzie (poród infekcyjny)
plus to miła połozna akurat na super babkę trafiłam, sala porodowa ok, opieka po porodzie też ok.. ale. promuje się tam strasznie karmienie piersią a jak ja poprosiłam panią o pomoc - nie umiałam karmić na siedząco to pani pielęgniarka podała mi książkowy poradnik i powiedziała żebym sobie poczytała... no ale jakoś dałam radę. to taki moim zdaniem minusik. po porodzie leżałam na dole w bardzo małej salce z łazienką na korytarzu ale wtedy robili tam remont i mam nadzieję że warunki lepsze.
gdybym dalej mieszkała w Olsztynie swoje drugie dziecko rodziłabym tam

Poród w Olsztynie ?

12 paź 2011 - 13:17:18

Cytat
skierka1981
Cytat
Blondyneczkaa
Witam :) Mam pytanko , chodzi mi o opinie mam które rodziły w olsztyńskich szpitalach . Pozdrawiam :)

Witaj, ja rodziłam ponad 2 lata temu na niepodległości to miejski chyba jest, tam koło straży. ze swojej str polecam, leżałam tam przed porodem prawie tydzień (poród wywoływany) i tydz po porodzie (poród infekcyjny)
plus to miła połozna akurat na super babkę trafiłam, sala porodowa ok, opieka po porodzie też ok.. ale. promuje się tam strasznie karmienie piersią a jak ja poprosiłam panią o pomoc - nie umiałam karmić na siedząco to pani pielęgniarka podała mi książkowy poradnik i powiedziała żebym sobie poczytała... no ale jakoś dałam radę. to taki moim zdaniem minusik. po porodzie leżałam na dole w bardzo małej salce z łazienką na korytarzu ale wtedy robili tam remont i mam nadzieję że warunki lepsze.
gdybym dalej mieszkała w Olsztynie swoje drugie dziecko rodziłabym tam


Ja mam już zaznaczone że poród tylko przez cięcie cesarskie. Ciekawe jak to ma wyglądać. Dziękuję za opinie :)

Poród w Olsztynie ?

12 paź 2011 - 13:29:52

Witaj ja rodziłam 3 razy w starym miejskim(kolejowy) i jestem bardzo zadowolona z opieki tamtejszej polecam Malarkiewicza bo tak sie nazywa ten szpital teraz miesci sie tam gdzie sanatorium z tego co wiem

Poród w Olsztynie ?

12 paź 2011 - 13:47:59

Ja równiez polecam miejski i malarkiewicza.
W tym drugim bossssko-jak w domu:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

USG w ciąży kiedy ??