Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

wczoraj o 19:02

elektryka sklep

wczoraj o 18:57

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 18:28

Budowa domu

wczoraj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 1/5

upadek w 5 miesiącu ciąży

24 maj 2011 - 12:39:59

cześć

Dziewczyny pomóżcie nie wiem co mam zrobić dzisiaj rano spadłam z krzesła tzn wspinałam się aby dosięgnąć po ręcznik do szafy i zahaczyłam butem o krzesło i spadłam dodam że jestem w 5 miesiącu ciąży nie wiem co mam robić póki co nie mam żadnych złych objawów typu ból brzucha czy plemienia czuję ruchy dziecka więc chyba nic sie nie stało czy któraś z was miała podobną sytuację ... bardzo proszę o pomoc

upadek w 5 miesiącu ciąży

24 maj 2011 - 12:42:27

Myslę że wszystko ok.

Ale idz lepiej do lekarza!

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

upadek w 5 miesiącu ciąży

24 maj 2011 - 12:44:38

a czy spadałaś na brzuch? czy czułaś jakieś uderzenie w brzuch?

upadek w 5 miesiącu ciąży

24 maj 2011 - 12:46:43

No właśnie miałam o to samo zapytać.

Bo jak na brzuszek to prędziutko o lekarza!

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 1/5

upadek w 5 miesiącu ciąży

24 maj 2011 - 12:47:51

spadłam na pupe

upadek w 5 miesiącu ciąży

24 maj 2011 - 12:49:16

Ja będąc w 4 miesiącu poślizgnęłam się na mokrym śniegu. Pojechałam po godzinie do lekarza, na szczęście skończyło się na obolałych 4 literach. Ja bym dla wszystko sprawdziła. Po co masz się zamartwiać.

upadek w 5 miesiącu ciąży

24 maj 2011 - 12:51:21

Dla świętego spokoju idż do lekarza.Po co masz się stresować.Wizyta nie zaszkodzi

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

upadek w 5 miesiącu ciąży

24 maj 2011 - 12:54:23

wizyta u lekarza nie zaszkodzi, pewnie zrobi usg i stwierdzi, że wszystko ok ;-)

upadek w 5 miesiącu ciąży

24 maj 2011 - 12:54:40

Myślę że nic się nie stało, ale ja, tak jak radzą dziewczyny poszłabym mimo wszystko do lekarza, żeby mieć pewność, że wszystko jest ok.

upadek w 5 miesiącu ciąży

24 maj 2011 - 12:59:46

Ja również sadze ze nic sie nie stało skoro czujesz ruchy dziecka ale jak nie jestes tego pewna to idz do lekarza.
Ja będąc w ciąży równiez miałam upadek i to z gorąca wodą.Poślizgnełam sie z garczkiem i upadłam na brzuch,w dodatku oparzyłam sobie uda i nogi.Musiałam karetką pedzic do szpitala bo miałam dośc duze oparzenia i bałam sie o dziecko.Ale na szczescie z dzieckiem było wszystko ok.

upadek w 5 miesiącu ciąży

24 maj 2011 - 13:27:14

Też mi się wydaje, że wszystko w normie. Ja w czasie ciąży 3 razy poślizgnęłam się na schodach w tym raz przejechałam na pupie całe piętro (też wokolicach 5-6 miesiąca) i nic małemu nie było. Dla wałasnego i dziecka dobrego samopoczucia przejdź się do lekarza na pewno Cię uspokoi :)

upadek w 5 miesiącu ciąży

24 maj 2011 - 14:36:35

myślę ze nic ci się nie stało, jak spadłaś na pupe ;)
ale idx do lekarz upewnij się
nie zaszkodzi:)

upadek w 5 miesiącu ciąży

24 maj 2011 - 16:55:48

Mnie w pierwszej ciąży poraził prąd.....to był 6 mc,także od razu popędziłam do lekarza i nic na szczęście dziecku nie było:)Jest trochę jak porażona-za szybka,za gwałtowna,wszystko by chciała od razu....:)))))wdrugiej ciąży miałam upadek na śliskim chodniku jak byłam w 8 mc.Na plecy ale tak dotkliwy że aż głowa uderzyłam o chodnik.I tez pędziłam do lekarza-ale na szczęście wszystko jest ok:DTakże myślę że wody płodowe i wszystkie warstwy brzucha dobrze go chronią:)

upadek w 5 miesiącu ciąży

24 maj 2011 - 19:27:16

tez bym poszła do lekarza dla swietego spokoju, al;e mysle ze nic sie nie stało ;) dziecko odczuło tylko "lekka turbulencje "

upadek w 5 miesiącu ciąży

24 maj 2011 - 19:47:49

Na pewno jest wszystko w porządku, skoro czujesz ruchy dziecka:). Jednak kobieta w ciazy jest 2 razy bardziej przewrazliwiona i pojdz na wizyte do lekarza upewnic się, ze wszystko ok;)

Ja w pierwszej ciąży miałam wypadek samochodowy( 6 miesiąc), prowadziłam, nie miałam zapiętych pasów naszczescie. Z dzieciaczkiem wszystko było w porzadku:)

Dziecko jest tak chronione przez warstwy brzuszne i wody plodowe,ze nawet sobie nie wyobrażasz;)

Dzieciaczki są bardzo silne, ale pojdz do lekarza,zeby Cie na 100% uspokoił:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Olej rycynowy na wywołanie porodu?