Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 12:34:49

Cytat
margaretka77
Dziewczyny zaczynacie przeginać , proponuję moderatorom zamknąć wątek bo atmosfera zrobiła się niezdrowa i dyskusja znacznie odbiegła od tematu a bubileczek chyba wie już wszystko co chciała wiedzieć a resztę dowie się od lekarza

Zgadzam się.

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 12:35:08

tak myślę że można zamknąć wątek,a jak będę już po wizycie u ginekologa to po prostu założę nowy bo się pozabijamy wszyscy ;-)

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 12:39:30

Cytat
glos_rozsadku
Cytat
incognito82
a to ciekawe że jest tam wykaz grzechów i poziomowanie ... prezerwatywa pójdziesz do nieba
stosunek przerywany czyściec a tabletka po - nic innego jak piekło a sperma po za kobietą módl się grzeszniku o zbawienie

jak chcesz wiedzieć co tam jest, to zajrzyj.... bo takimi wypowiedziami, to trochę się sama ośmieszasz....
ja się ośmieszam ????? a to dobre przeczytaj wszystkie swoje wypowiedzi a zrozumiesz co ja przechodze czytajac twoje :D pozdrawiam i dziękuję

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 12:40:22

Bubileczek skoro Glos rozsadku ma "mykać" stąd to zaproponuj to też tym niemoherom, bo zaćmiecają Twój wątek. Prawda jest taka, że nikt nie jest w stanie na Twoje pytanie odpowiedź, tylko lekarz po przeprowadzeniu badania. Prosiłabym o szacunek dla uczuć religijnych innych osób i nie wyjeżdżanie ze świętymi katoliczkami itp. Radzę też zajrzeć na mój wcześniejszy post i rzetelnie przerobić podręczniki z biologii( poziom liceum) a zgodzicie się z wypowiedziami Glosu rozsądku. Wstyd, żeby ludzie którzy ukończyli szkołę ponadgimnazjalną mieli taką ubogą wiedzę na powyższy temat... Ubogą albo przerobioną przez inne "mądre" forumowiczki. Pozdrawiam i życzę trochę pokory i DUŻO kultury osobistej.

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 12:50:01

sandra1988 bądź tak miła i nie obrażaj tych co nie mają pełnego wykształcenia, to tobie kłania się kultura osobista w tym momencie, co do mnie to jestem na drugim roku studiów, a bio-chemie skończyłam na poziomie rozszerzonym w liceum i to z całkiem dobrym wynikiem więc daruj sobie uświadamianie wszystkich , nie każdy musi być we wszystkim ekspertem jeden jest prawnikiem, drugi lekarzem, trzeci sprzedawcą, a czwarty cudowną matką, jednak każdy jest tak samo pełnowartościowym człowiekiem, bez względu na to czy się uczył z biologi czy tez nie

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 13:09:01

Oj przepraszam, ja nikogo nie obraziłam, gdzie znalazłaś w mojej wypowiedzi coś obraźliwego? Czytaj ze zrozumieniem. Napisałam, że ludzie skończywszy szkołe ponadgimnazjalną powinni posiadać taką wiedzę? Niezależnie od tego czym się zajmują. Czy nie? Jeżeli jednak jej nie posiadają, to nie powinny wypowiadać się właśnie w roli ekspertek albo co gorsza kłócić się z kimś, kto wie coś na dany temat? I to kłócić na takim poziomie, wyrywając słówka z kontekstu, bo prawdą jest że już nie mają co pisać a muszą postawić na swoim. Osobiście uważam, że nie trzeba skończyć szkoły żeby być mądrym człowiekem ale to już osobny temat.
W świetle tego moja kultura osobista jest na bardzo wysokim poziomie.

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 13:11:03

wiecie nuży mnie trochę ta dyskusja , szczególnie że ona w ogóle nie dotyczy tematu ;-)

zweryfikowana
Moderator
Posty: 801

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 19:46:42

Zamykam wątek po raportach dotyczących wypowiedzi niektórych użytkowniczek.
Musimy mieć czas by go przeczytać, a niestety moderatorzy nie są dostępni całą dobę, więc ja na przykład mam zaległości w "lekturze" .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

upadek w 5 miesiącu ciąży