Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 11:00:42

Dziewczyny przestańcie, każdy ma własne poglądy i wg nich żyje.... dla tych "świętych" Katoliczek: "Ten z was, który jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem......" Ewangelia wg Św. Jana, 8, 1-11
Znacie tą przypowieść???? P.S. Kościół potępia używanie jakichkolwiek środków antykoncepcyjnych!!!!

Bubileczek ja myślę, że tabletka zadziałała, a mega dawka hormonów jaką przyjęłaś może opóźnić okres, jak również wpłynąć na błędny wynik testu. Napisz kochana jak już będziesz pewna wyniku :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-23 11:11 przez asiunia2706.

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 11:22:25

asiunia czy to jest rzucanie kamieniami? Rzucanie kamieniami to wymierzenie kary- nikt z nas tutaj kary nie wymierza. Polecam za to lekturę Ew. wg Mateusza, rozdział 18, 15-17 (Upomnienie braterskie).

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 11:30:16

o jejuś to chyba zaraz przyjedziecie do mnie całą bandą i będziecie mnie upominać a jak nie to doniesiecie kościołowi? kurcze tez jestem chrześcijanką ale to już chyba przegięcie a tak a propos głos_rozsądku to sorki ale przeciw tobie nie zgrzeszyłam a używanie prezerwatyw to też grzech a chyba jakoś ksiądz ci tego z ambony nie wypomina co?

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 11:31:09

wiesz co ale po co zasłaniasz się ewangeliami jak Twoja postawa ewangeliczna nie jest wybierasz to co jest dla ciebie wygodne i taka jest prawda osądzasz krytykujesz piszesz wydumane porady umoralniające ...a sama twoja postawa jest fałszywa to życie a to to już życiem nie jest- przykre...

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 11:33:53

Dziękuję, przeczytam, uważam jednak, że Bubileczek postąpiła dobrze, robi tak jak uważa ii nie kryje się z tym- nie jest hipokrytką! Prosiła o radę a została potępiona przez niektóre z Szafowiczek które na pewno nie są "święte".
Pamiętajcie, iż nie zrobiła nic dziecku, nie zabiła nikogo.... nawet jeśli zarodek się już zagnieździł to escapelle chroni go- nie uszkadza i nie usuwa!
Trzymam kciuki, aby wszystko było tak jak chce- bo każdy z nas jest kowalem swojego losu!

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 11:36:22

Bubliczek obowiązkiem katolika jest upominanie jeśli widzi, że ktoś grzeszy.
Jeżeli jesteś chrześcijanką, to o swoje dylematy moralne pytaj księdza w konfesjonale, a nie mnie.

incognito nie wybieram sobie co jest wygodne- to jest Twój, jakże błędny wniosek. Bardzo mi przykro, że nie potrafisz zrozumieć, że gameta w postaci plemnika to nie człowiek, bo posiada tylko połowę ludzkiego DNA, natomiast zapłodnione jajeczko jest już człowiekiem w pierwszej fazie swojego rozwoju.

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 11:37:34

asiunia tylko według niektórych to jeśli do zapłodnienia nie doszło to zabiła życie ...

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 11:40:27

Cytat
glos_rozsadku
Bubliczek obowiązkiem katolika jest upominanie jeśli widzi, że ktoś grzeszy.
Jeżeli jesteś chrześcijanką, to o swoje dylematy moralne pytaj księdza w konfesjonale, a nie mnie.

incognito nie wybieram sobie co jest wygodne- to jest Twój, jakże błędny wniosek. Bardzo mi przykro, że nie potrafisz zrozumieć, że gameta w postaci plemnika to nie człowiek, bo posiada tylko połowę ludzkiego DNA, natomiast zapłodnione jajeczko jest już człowiekiem w pierwszej fazie swojego rozwoju.
ale życie tylko ponieważ twój partner zapewne nie zawsze spermą trafia do"CIEBIE" to dla ciebie to życiem nie jest ... bo to wygodne nieprawdaz niż religijne podejscie do tematu ze zabija i grzeszy !

<moderacja> Regulamin forum pkt 6a, 6c,19c, 19f.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-23 23:52 przez moderator.

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 11:40:27

Cytat
incognito82
asiunia tylko według niektórych to jeśli do zapłodnienia nie doszło to zabiła życie ...


Czy Ty wogóle cokolwiek rozumiesz z tego co piszemy???
Zapłodnienie to połączenie komórki jajowej z plemnikiem.
Jeśli nie doszło do zapłodnienia, to nikt nikogo nie zabija, bo nie powstało życie ludzkie.
Czy na prawdę podstawowe pojęcia z zakresu biologii są dla Ciebie nie do ogarnięcia?

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 11:44:03

głos_rozsądku powiedz mi kochana w którym miejscy ja ciebie pytałam o dylematy moralne? poczytaj sobie kochana o co pytałam, o moralności to niestety wy zaczęłyście pierwsze

kobietki wizyta prywatna dopiero na czwartek na godzinę 21 niestety mój ginekolog jest najbardziej rozchwytywany w mieście a do innego nie chce iść

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 11:45:50

Cytat
incognito82
asiunia tylko według niektórych to jeśli do zapłodnienia nie doszło to zabiła życie ...

Zgadzam się z tobą, zresztą z wszystkimi twoimi postami, ale niektóre z Szafowiczek chyba "myślą" innymi kategoriami,... dla mnie niezrozumiałymi, ale cóż każdy ma swoje poglądy.

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 11:46:52

Cytat
glos_rozsadku
Cytat
incognito82
asiunia tylko według niektórych to jeśli do zapłodnienia nie doszło to zabiła życie ...


Czy Ty wogóle cokolwiek rozumiesz z tego co piszemy???
Zapłodnienie to połączenie komórki jajowej z plemnikiem.
Jeśli nie doszło do zapłodnienia, to nikt nikogo nie zabija, bo nie powstało życie ludzkie.
Czy na prawdę podstawowe pojęcia z zakresu biologii są dla Ciebie nie do ogarnięcia?
ahahahahaha ahahahahaha cudowneeee JEŚLI NIE DOSZŁO DO ZAPŁODNIENIA - a po zastosowaniu tabletki po dochodzi do zapłodnienia ? buheheheheheh
ASIUNIA ja cały czas próbuję uświadomic pewnej pani co to zasłania się biblia że sperma według kościoła jest życiem a jej nie trafienie do "kobiecej tarczy " dla kościoła jest morderstwem jednak dla każdego co innego jest wygodne ... jeśli sam nie postępuje jak Pan Bóg przykazał



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-23 11:49 przez incognito82.

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 11:49:30

Bubileczek napisałam to w odpowiedzi na Twoje wątpliwości dot. stosowania prezerwatyw. Zapytaj o to w konfesjonale skoro jesteś chrześcijanką.
incognito owszem, może dojść do zapłodnienia. Jeśli dojdzie, to tabletka uniemożliwia zagnieżdżenie się zapłodnionego jaja (znajdź post kaplenz, w którym jest to napisane)

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 11:52:13

jeśli dochodzi do zapłodnienia to np escapella chroni płod a nie zabija ... pozdrawiam
GŁOS ROZSĄDKU .. jak się zabezpieczasz jakie metody antykoncepcji stosujesz i czy praktykujesz stosunek przerywany - jeśli na którąś z odpowiedzi odpowiedziałaś sobie pozytywnie to uwierz mi że według kościoła jesteś MEGA grzesznica ktora wręcz popełnia wielokrotny niemal mord ... oczywiście to teoria kościoła nie moja zaznaczam ...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-23 11:56 przez incognito82.

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

23 maj 2011 - 11:55:48

nie muszę pytać księdza o prezerwatywy każdy chrześcijan wie że używanie ich jest grzechem, takim samym jak stosowanie tabletki "po"

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

upadek w 5 miesiącu ciąży