Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->
zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 20:48:13

Cytat
Myszunia25
nie rozumiem jak można zażyć tabletkę " po" jesteś mężatką rozumiem że macie trudną sytuację finansową ale trzeba było się dobrze zabezpieczać a nie kombinować teraz jak już się stało wogóle nie rozumiem tych dziewczyn które zażywają te tabletki "po" niech robią wszystko z głową a nie zabijają potem niewinne dzieci !!!!!!!!! inne małżeństwa oddały by wszystko alby mieć dzieciątko !!! DZIEWCZYNY MYŚLCIE !!! każdy wie skąd się biorą dzieci !!!


A ja POPIERAM wypowiedź Myszuni25!!!!!!!!

Sama stosuje naturalne metody ( w połączeniu z prezerwatywą w dni płodne ) i jak narazie tj.9 lat nigdy mnie nie zawiodły, wszystkie dzieci ,a mamy trójkę , są zaplanowane!!!! Fakt że należę do tych szczęśliwych kobiet które mają regularne cykle ale to pewnie dzięki temu że zawsze szanowałam swoje zdrowie i nie faszerowałam sie nigdy tabletkami anty i zapewne niejedna z Was mnie wyśmieje za tą wypowiedź i wyzwie od zacofanych ale ja i tak nie zmienię swojego podejścia do tych spraw i dodam jeszcze że sex uprawiamy dość często bo czasami nawet codziennie i najważniejsze że obojgu nam to odpowiada i nawet jeśli któregoś dnia okaże się że znów jestem w ciąży będę szczęśliwa tak jak byłam pierwszy, drugi i trzeci raz ....:)...a jeśli chodzi o tabletkę "po" to dla mnie jest nie do przyjęcia , ciąża ,nawet ta nieplanowana to nie pryszcz którego trzeba się pozbyć ale to już zapewne kwestia wiary i sumienia każdej kobiety i mężczyzny bo dziecko to przecież wspólna sprawa a to już zupełnie inny temat.....może gdyby bardziej odpowiedzialnie podchodzić do tych spraw mniej byłoby tego typu sytuacji , ludzie to nie zwierzęta oprócz popędu seksualnego mają też rozum i moim zdaniem ZAWSZE nawet jeśli się nie planuję należy brać pod uwagę że idąc z facetem do łóżka konsekwencją tego może byc DZIECKO .....


Jeszcze dodam jedno ,zazwyczaj staram się nie krytykować niczyjego postępowania , bo człowiek nigdy nie wie jakby zachował się w danej sytuacji i okolicznościach ale w takich przypadkach w podjęciu decyzji zapewne duże znaczenie ma podejście danej osoby do wiary i ŻYCIA wogóle , co tak naprawdę w tym życiu jest najważniejsze.....



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-21 21:08 przez margaretka77.

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 21:15:21

Cytat
margaretka77
Cytat
Myszunia25
nie rozumiem jak można zażyć tabletkę " po" jesteś mężatką rozumiem że macie trudną sytuację finansową ale trzeba było się dobrze zabezpieczać a nie kombinować teraz jak już się stało wogóle nie rozumiem tych dziewczyn które zażywają te tabletki "po" niech robią wszystko z głową a nie zabijają potem niewinne dzieci !!!!!!!!! inne małżeństwa oddały by wszystko alby mieć dzieciątko !!! DZIEWCZYNY MYŚLCIE !!! każdy wie skąd się biorą dzieci !!!


A ja POPIERAM wypowiedź Myszuni25!!!!!!!!

Sama stosuje naturalne metody ( w połączeniu z prezerwatywą w dni płodne ) i jak narazie tj.9 lat nigdy mnie nie zawiodły, wszystkie dzieci ,a mamy trójkę , są zaplanowane!!!! Fakt że należę do tych szczęśliwych kobiet które mają regularne cykle ale to pewnie dzięki temu że zawsze szanowałam swoje zdrowie i nie faszerowałam sie nigdy tabletkami anty i zapewne niejedna z Was mnie wyśmieje za tą wypowiedź i wyzwie od zacofanych ale ja i tak nie zmienię swojego podejścia do tych spraw i dodam jeszcze że sex uprawiamy dość często bo czasami nawet codziennie i najważniejsze że obojgu nam to odpowiada i nawet jeśli któregoś dnia okaże się że znów jestem w ciąży będę szczęśliwa tak jak byłam pierwszy, drugi i trzeci raz ....:)...a jeśli chodzi o tabletkę "po" to dla mnie jest nie do przyjęcia , ciąża ,nawet ta nieplanowana to nie pryszcz którego trzeba się pozbyć ale to już zapewne kwestia wiary i sumienia każdej kobiety i mężczyzny bo dziecko to przecież wspólna sprawa a to już zupełnie inny temat.....może gdyby bardziej odpowiedzialnie podchodzić do tych spraw mniej byłoby tego typu sytuacji , ludzie to nie zwierzęta oprócz popędu seksualnego mają też rozum i moim zdaniem ZAWSZE nawet jeśli się nie planuję należy brać pod uwagę że idąc z facetem do łóżka konsekwencją tego może byc DZIECKO .....


Jeszcze dodam jedno ,zazwyczaj staram się nie krytykować niczyjego postępowania , bo człowiek nigdy nie wie jakby zachował się w danej sytuacji i okolicznościach ale w takich przypadkach w podjęciu decyzji zapewne duże znaczenie ma podejście danej osoby do wiary i ŻYCIA wogóle , co tak naprawdę w tym życiu jest najważniejsze.....







ciesz się kobietko że masz regularny okres, a co myślisz że ja zdrowia nie szanuje? tak dla twojej wiadomości to tabletki anty regulują okres a nie odwrotnie co do zdrowia to nie moja wina że miałam już 5 operacji i czeka mnie jeszcze kilka, fakt ludzie to nie zwierzęta ale rożne sytuacje bywają,a tak a propos to tabletka "po" działa prawie na tej samej zasadzie co prezerwatywa-też nie dopuszcza to zapłodnienia i zagnieżdżenia komórki, a co do wiary...to wiesz że prezerwatywy to grzech? także daruj robienie z siebie matki teresy bo jakoś ci to nie wyszło



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-21 21:16 przez Bubileczek.

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 21:21:15

Cytat
Bubileczek
Cytat
margaretka77
Cytat
Myszunia25
nie rozumiem jak można zażyć tabletkę " po" jesteś mężatką rozumiem że macie trudną sytuację finansową ale trzeba było się dobrze zabezpieczać a nie kombinować teraz jak już się stało wogóle nie rozumiem tych dziewczyn które zażywają te tabletki "po" niech robią wszystko z głową a nie zabijają potem niewinne dzieci !!!!!!!!! inne małżeństwa oddały by wszystko alby mieć dzieciątko !!! DZIEWCZYNY MYŚLCIE !!! każdy wie skąd się biorą dzieci !!!


A ja POPIERAM wypowiedź Myszuni25!!!!!!!!

Sama stosuje naturalne metody ( w połączeniu z prezerwatywą w dni płodne ) i jak narazie tj.9 lat nigdy mnie nie zawiodły, wszystkie dzieci ,a mamy trójkę , są zaplanowane!!!! Fakt że należę do tych szczęśliwych kobiet które mają regularne cykle ale to pewnie dzięki temu że zawsze szanowałam swoje zdrowie i nie faszerowałam sie nigdy tabletkami anty i zapewne niejedna z Was mnie wyśmieje za tą wypowiedź i wyzwie od zacofanych ale ja i tak nie zmienię swojego podejścia do tych spraw i dodam jeszcze że sex uprawiamy dość często bo czasami nawet codziennie i najważniejsze że obojgu nam to odpowiada i nawet jeśli któregoś dnia okaże się że znów jestem w ciąży będę szczęśliwa tak jak byłam pierwszy, drugi i trzeci raz ....:)...a jeśli chodzi o tabletkę "po" to dla mnie jest nie do przyjęcia , ciąża ,nawet ta nieplanowana to nie pryszcz którego trzeba się pozbyć ale to już zapewne kwestia wiary i sumienia każdej kobiety i mężczyzny bo dziecko to przecież wspólna sprawa a to już zupełnie inny temat.....może gdyby bardziej odpowiedzialnie podchodzić do tych spraw mniej byłoby tego typu sytuacji , ludzie to nie zwierzęta oprócz popędu seksualnego mają też rozum i moim zdaniem ZAWSZE nawet jeśli się nie planuję należy brać pod uwagę że idąc z facetem do łóżka konsekwencją tego może byc DZIECKO .....


Jeszcze dodam jedno ,zazwyczaj staram się nie krytykować niczyjego postępowania , bo człowiek nigdy nie wie jakby zachował się w danej sytuacji i okolicznościach ale w takich przypadkach w podjęciu decyzji zapewne duże znaczenie ma podejście danej osoby do wiary i ŻYCIA wogóle , co tak naprawdę w tym życiu jest najważniejsze.....







ciesz się kobietko że masz regularny okres, a co myślisz że ja zdrowia nie szanuje? tak dla twojej wiadomości to tabletki anty regulują okres a nie odwrotnie co do zdrowia to nie moja wina że miałam już 5 operacji i czeka mnie jeszcze kilka, fakt ludzie to nie zwierzęta ale rożne sytuacje bywają,a tak a propos to tabletka "po" działa prawie na tej samej zasadzie co prezerwatywa-też nie dopuszcza to zapłodnienia i zagnieżdżenia komórki, a co do wiary...to wiesz że prezerwatywy to grzech? także daruj robienie z siebie matki teresy bo jakoś ci to nie wyszło

BRAWO!!!

Ja dodam jeszcze, że sex naprawdę nie służy wyłącznie prokreacji i uprawia się go nie tylko wtedy gdy chce się począć dziecko!!!

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 21:36:39

Wiedziałam że zaraz mi się oberwie :)

Nie wiem dlaczego Bubileczek od razu tak na mnie naskoczyłaś? Ja wyraziłam tylko swoje zdanie bo do tego chyba służy forum i nie krytykuje Twojej decyzji i współczuję przebytych operacji o których wcześniej nie wspomniałaś ,
wiem co jest grzechem a co nie i nie chce nikogo umoralniać bo to sprawa każdego człowieka i każdy ma swoje sumienie,
do świętej zapewne mi daleko ale któż z nas jest doskonały ...? spytam tylko o jedno co zrobisz jak okaże się że ta tabletka jednak zawiodła i jesteś w ciąży?

dasich napisała
"Ja dodam jeszcze, że sex naprawdę nie służy wyłącznie prokreacji i uprawia się go nie tylko wtedy gdy chce się począć dziecko!!!"

.....:) .....no tak ja z mężem współżyłam tylko trzy razy i mamy trójkę dzieci :) .....sex sprawia mi radość i uprawiam go podobno dość często jak na 9- letni staż ale gdybym bała się wpadki to zapewne nawet najlepsze zabezpieczenie nie dałoby mi tej satysfakcji jaką daję świadome i odpowiedzialne współżycie z wszystkimi jego konsekwencjami , i jakie to cudowne uczucie móc patrzeć na dziecko z czystym sumieniem że jest ono chciane i kochane od pierwszych chwil , porozmawiajcie z kobietami które nie chciały urodzić a jednak się zdecydowały zapewne większość, jeśli nie każda ,powie wam że ani przez chwile nie żałują swojej decyzji i to że urodziły jest ich największym szczęściem i na koniec bo kończę dyskusje zanim mnie zaszczujecie

DZIECKO JEST DAREM !!!! i choć czasami nie od razu każda matka tak to odbiera przyjdzie kiedyś moment że to zrozumie :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-21 21:47 przez margaretka77.

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 21:41:17

nie czaje jak wogole mozna brac tabletke PO... dla mnie to zwykle MORDERSTWO.

Do reszty szafowiczek:
SWOJE PRZEKONANIA zostawcie dla siebie, ja zdania na ten temat nie zmienie i NIE MUSI SIE wam ono podobac!!!

Powodzenia!



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-21 21:45 przez 86Atmosphere25.

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 21:43:47

Cytat
Bubileczek
Cytat
margaretka77
Cytat
Myszunia25
nie rozumiem jak można zażyć tabletkę " po" jesteś mężatką rozumiem że macie trudną sytuację finansową ale trzeba było się dobrze zabezpieczać a nie kombinować teraz jak już się stało wogóle nie rozumiem tych dziewczyn które zażywają te tabletki "po" niech robią wszystko z głową a nie zabijają potem niewinne dzieci !!!!!!!!! inne małżeństwa oddały by wszystko alby mieć dzieciątko !!! DZIEWCZYNY MYŚLCIE !!! każdy wie skąd się biorą dzieci !!!


A ja POPIERAM wypowiedź Myszuni25!!!!!!!!

Sama stosuje naturalne metody ( w połączeniu z prezerwatywą w dni płodne ) i jak narazie tj.9 lat nigdy mnie nie zawiodły, wszystkie dzieci ,a mamy trójkę , są zaplanowane!!!! Fakt że należę do tych szczęśliwych kobiet które mają regularne cykle ale to pewnie dzięki temu że zawsze szanowałam swoje zdrowie i nie faszerowałam sie nigdy tabletkami anty i zapewne niejedna z Was mnie wyśmieje za tą wypowiedź i wyzwie od zacofanych ale ja i tak nie zmienię swojego podejścia do tych spraw i dodam jeszcze że sex uprawiamy dość często bo czasami nawet codziennie i najważniejsze że obojgu nam to odpowiada i nawet jeśli któregoś dnia okaże się że znów jestem w ciąży będę szczęśliwa tak jak byłam pierwszy, drugi i trzeci raz ....:)...a jeśli chodzi o tabletkę "po" to dla mnie jest nie do przyjęcia , ciąża ,nawet ta nieplanowana to nie pryszcz którego trzeba się pozbyć ale to już zapewne kwestia wiary i sumienia każdej kobiety i mężczyzny bo dziecko to przecież wspólna sprawa a to już zupełnie inny temat.....może gdyby bardziej odpowiedzialnie podchodzić do tych spraw mniej byłoby tego typu sytuacji , ludzie to nie zwierzęta oprócz popędu seksualnego mają też rozum i moim zdaniem ZAWSZE nawet jeśli się nie planuję należy brać pod uwagę że idąc z facetem do łóżka konsekwencją tego może byc DZIECKO .....


Jeszcze dodam jedno ,zazwyczaj staram się nie krytykować niczyjego postępowania , bo człowiek nigdy nie wie jakby zachował się w danej sytuacji i okolicznościach ale w takich przypadkach w podjęciu decyzji zapewne duże znaczenie ma podejście danej osoby do wiary i ŻYCIA wogóle , co tak naprawdę w tym życiu jest najważniejsze.....






.. a co do wiary...to wiesz że prezerwatywy to grzech? także daruj robienie z siebie matki teresy bo jakoś ci to nie wyszło


Ooo hahahaha i mowi to osoba ktora zabija nowe zycie tabletką "PO". GRATULUJE ;]]]

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 21:44:03

buhehehehehehe buhehehehehehe mordować to jeszcze trzeba co!!!!!!

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 21:45:04

co zrobię? jejuś ja już kocham to dziecko...;-) ja uwielbiam dzieci mogłabym mieć całą gromadkę,ale cóż chciałam najpierw iść do pracy jakoś ustabilizować naszą sytuację finansową, ale wyszło inaczej, no cóż jakoś to się da, najwyżej zmienię plany zyciowe, trochę przeorganizuję nasze dotychczasowe życie i będzie ok

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 21:47:54

Cytat
incognito82
buhehehehehehe buhehehehehehe mordować to jeszcze trzeba co!!!!!!

p.s. niezły nick xD

niezweryfikowana
Posty: 391
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 21:50:13

no fakt nie wiem czy 10 godzin po stosunku jest co zabijać moja droga, a jakiej antykoncepcji ty używasz 86atmosphere25?

zweryfikowana
Posty: 1.956
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 22:00:49

spojz potem temu dziecku w oczy i powiedz : chcialam cie usunac ale sie nie udało"

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 22:04:56

dajcie spokoj co wy za brednie piszecie dziewczyny doksztalccie się prosze bo to co piszecie to aż razi w oczy

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 22:05:47

Ciesz się kobieto, że masz regularne miesiączki i kalendarzyk w Twoim przypadku się sprawdza. Co ma zrobić dziewczyna, która ma policystyczność jajników i do tego guza przysadki, co sprawai, że jej organizm nie działa tak jak należy, gdyby nie hormony nie miesiączkowałaby w ogóle i też ma w tym przypadku stosować kalendarzyk?? Jeśli jesteś taka wierząca to nie stosuj prezerwatyw i nie kochaj się z mężem codziennie bo to grzech, kochać się dla przyjemności a nie w celach prokreacji. Tabletka "po" nie jest tabletką wczesnoporonną i nie zabija dziecka. Trzeba się najpierw doszkolić a potem wypowiadać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-21 22:11 przez aga85saw.

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 22:07:01

Escapelle jest to środek wczesnoporonny?

Wbrew wszelkim teoriom przeciwników antykoncepcji po stosunku, Escapelle nie jest tabletką wczesnoporonną. Działa ona zanim zapłodniona komórka jajowa zagnieździ się w macicy. Tabletka przyjęta za późno (gdy już to się stanie) nie niszczy płodu, a co więcej podtrzymuje ciążę. Zawiera bowiem levonorgestrel z grupy progestagenów czyli hormonów, które wspomagają utrzymaniu ciąży. Nie należy go jednak przyjmować podczas ciąży, gdyż, jak większość leków, ma on zły wpływ na popis i działanie jednej z takich pigułek

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

ciąża i tabletka wczesnoporonna

21 maj 2011 - 22:21:02

Cytat
aga85saw
Ciesz się kobieto, że masz regularne miesiączki i kalendarzyk w Twoim przypadku się sprawdza. Co ma zrobić dziewczyna, która ma policystyczność jajników i do tego guza przysadki, co sprawai, że jej organizm nie działa tak jak należy, gdyby nie hormony nie miesiączkowałaby w ogóle i też ma w tym przypadku stosować kalendarzyk?? Jeśli jesteś taka wierząca to nie stosuj prezerwatyw i nie kochaj się z mężem codziennie bo to grzech, kochać się dla przyjemności a nie w celach prokreacji. Tabletka "po" nie jest tabletką wczesnoporonną i nie zabija dziecka. Trzeba się najpierw doszkolić a potem wypowiadać.


Są grzechy i grzechy - nie jestem święta ,
nie mam potrzeby doszkalać się w temacie "tabletka PO" ,
nie rozumiem niektórych z Was , człowiek wyraża tylko swoje zdanie , nikomu nic nie narzucając i jak tylko zdanie jest odmienne od większości uczestniczących w dyskusji od razu jest sie atakowanym , dawno nie byłam na forum i miałam nadzieję ze atmosfera się poprawiła ale jak widzę nadal jest "niefajnie" , szkoda bo kiedyś forum na szafce miało poziom

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

upadek w 5 miesiącu ciąży