Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, jestem strasznie ciekawa ile przybierałyście na wadze w czasie ciąży?
Sama jestem teraz w 26 tc i na razie mam +8kg.
Większość moich znajomych w sumie przytyła ok 25kg.

A jak to wyglądało u Was? Piszcie proszę - jeśli pamiętacie - w którym tygodniu ile kilo było Was więcej:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-20 07:01 przez moderator.

Witaj:) ja jestem w 20 tygodniu i przed ciążą ważyłam 54 a teraz ważę 60kg,czyli 6kg;D

No to pięknie:) Całkiem zapomniałam o wadze "wyjściowej", ja przed ciążą ważyłam 72 kg, więc tyle co większość przed porodem:)

Ja w sumie przytyłam 22kg, ale najwięcej kilogramów przybyło mi w ostatnich 3 miesiącach.

no hej nie wiem czy któraś z mamusiek mnie pobije ale ja w czasie ciąży przytyłam 37 kg tak tak dobrze czytacie aż 37 kg miałam dużo wody w organiźmie ale i też mój syn urodził się konkretny bo ważył 4 750 :)

od samego początku bardzo dużo przybierałam na wadzę i już z 1 na 2 miesiąc ciąży brzuszek mi się zaokrąglał tak że bardzo szyko nie mogłam się do niczego zmieścić

Cytat
najcia
Dziewczyny, jestem strasznie ciekawa ile przybierałyście na wadze w czasie ciąży?
Sama jestem teraz w 26 tc i na razie mam +8kg.
Większość moich znajomych w sumie przytyła ok 25kg.

A jak to wyglądało u Was? Piszcie proszę - jeśli pamiętacie - w którym tygodniu ile kilo było Was więcej:)
Ja mam podobnie.25tc i narazie przybyło mi 8 kg

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

Ja przed ciążą ważyłam 67 kg a do porodu szłam z wagą 85 kg, czyli ogólnie + 18kg

Wow 37 kg no to chyba rekord :) jak sobie poradziłaś z kręgosłupem w ciąży i z powrotem do wagi po porodzie?

Ja przytyłam w ciąży 17kg... , a znajoma przytyła prawie 50kg!!! na porodówce ponoc leżała na jakims specjalnym łóżku.....
Do porodu poszła z waga ok 120kg --- TO DOPIERO SZOK!!!!!!!!!!

Cytat
HASMIK221987
Ja przytyłam w ciąży 17kg... , a znajoma przytyła prawie 50kg!!! na porodówce ponoc leżała na jakims specjalnym łóżku.....
Do porodu poszła z waga ok 120kg --- TO DOPIERO SZOK!!!!!!!!!!

łooo losie-jak dla mnie masakra!
..słyszałam że prawidłowo jest przytyć 20% wagi "wyjściowej"-czy to prawda nie wiem!

ja w obu ciązach przytyłam około 15kg,ale mój brzuch w każdej wygladał zupełnie inaczej....
między dziećmi była różnica 800 g.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-27 15:43 przez gato30.

W peirwszej ciazy 19 kg....
3 tygodnie temu gdy sie wazylam w 18 tc bylo 2 kg do przodu, jak narazie....

Ja w pierwszej ciaży 18kg
A teraz jestem w 28tygodniu i jak na razie 5kg z tego wiem na pewno że dziecko waży już 1,5kg.

Przytyłam 12 kg ;))

w obydwóch ciążach przytyłam po 12 kg, najwięcej kilogramów przybyło mi w trzecim trymestrze ciąż, ale zaraz po porodzie szybko wróciłam do swojej wagi 58 kg - karmiłam piersia moich chłopaczków to bardzo pomaga wrócić do świetnej formy

No to widzę spore różnice - rozpiętość od 12 do 37 kg :)
Ciekawe ile mi jeszcze przybędzie ...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rada dla ciężarnych które nie chcą być nacinane podczas porodu naturalnego