Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam:) Ja jestem w 35 tyg i przytylam ok 13/14 kg .. ale czuje się z dnia na dzien coraz bardziej ociążała:( Juz chce na porodówee!

30 kg:) Moja córeczka ma 8 miesięcy a ja jeszcze 10 kg na plusie...

ja przytyłam chyba 15 kg ,tyłam dokładnie 2 kg co miesiąc ale zaczęłam tyć w 4 czy 5 miesiącu , a co do zrzucania to jak córka miała roczek to ja jeszcze nie zrzuciłam wszystkich kg

w pierwszej ciązy 16, teraz 33 tydzień i 10 kg mam do przodu.Moja waga mnie juz przeraża i nie chce więcej :-/

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

34 kg, najgorszy był 1 i 2 trymestr.. juz wolniej mnie przybywalo:)))

waga przed ciaza 70 po ciazy 104.3

zweryfikowana
Moderator
Posty: 8.242

w pierwszej przytylam 34 kg:) w pol roku zgubilam 40 kg! tak tak dobrze czytacie;) w drugiej ciazy przytylam 24 kg , dzis synek ma 4 miesiace a ja 25 kg mniej:)
w ciazy zbieram duzo wody ...zatrucia ciazowe i cesarki:) stad taki przyrost.. najwiecej tylam w 7-9 miesiacu...

dzis po kg nie ma sladu;)

Ja na dwa miesiące przed zajściem w ciąże z mojej stałej wagi 58kg. Dobiłam do 63kg. więc moja waga wyjściowa przy zajściu w ciążę była 63kg. A do końca ciąży przybyło mi jeszcze 10kg. Dzień przed porodem ważyłam 73kg. Dziś jestem już dwa lata po cesarskim cięciu i ważę 63kg i już tak prawie rok. A tak bardzo bym chciała zjechać do 58kg. Tylko że nie mam jakoś motywacji:)

Waga wyjściowa 53. Tyłam "książkowo", tzn. najpierw z mojej niedowagi do 56 (minimalna waga jaką powinnam mieć), a potem dokładnie tyle ile w danym tygodniu powinnam wg wszelkich internetowych "wytycznych" ;) Dopiero w 34 tyg., kiedy już byłam pewna że zamknę się w ok. 18 kg, zaczęłam puchnąć i w ostatnie 6 tygodni przytyłam 10 kg. W sumie było więc 78, czyli 25 kg na plusie.

Ja w pierwszej ciązy przytyłam 9 kg (waga przed ciążą 50 kg),natomiast w drugiej ciąży przytyłam 10 kg (waga przedz ciążą 52 kg).W jednej i w drugiej ciązy miałam wymioty do 16 tygodnia,normalnie tragedia nawet najgorszemu wrogowi tego nie zyczę.

ja przytyłam 15 kg, najwięcej od 7 miesiąca, po ciąży szybko schudłam i teraz ważę mniej niz przed ciążą, z czego się bardzo cieszę :)

Ja jestem aktualnie w 25 tygodniu ciąży i z moich 53-54kg zrobiło się już 63kg...
czyli 10kg na plusie... boję się, że przyspieszę z tyciem jeszcze bardziej...

Powiem Wam, że jestem w 6 mc i bardzo mało przytyłam .
Brzuszek też mam malutki.
Trochę się martwię, ale lekarz mnie uspokaja, że nie każda kobietka tyje kilkanaście kg. w ciąży .

U mnie chyba jest to uwarunkowane genetycznie , ponieważ moja mama i jej siostry tyły w ciąży ok. 7-14 kg.

34 tydzień i mam jakies 7 kg do przodu. z czego dzidzi ma ok. 2 :)
czyli nie jest najgorzej - ale prawie w ogole nie mam ochoty na jedzenie. jedyne co to sniadanie zjadam za troje chyba:P

Cytat
kessy_3105
30 kg:) Moja córeczka ma 8 miesięcy a ja jeszcze 10 kg na plusie...

u mnie identycznie, dodam że przed porodem ważyłam 56/60 przy wzroscie 174 ,a teraz 70 :O

ja przytyłam 20kilo i po 3 miesiącach nie było ani śladu nadwagi tylko skóra i mięśnie takie sflaczałe się zrobiły. teraz już jestem 6 miesięcy po porodzie i ubyło mi jeszcze 5 kilo :)) a skóra wróciła do stanu sprzed ciąży. samo się to nie stało. karmienie piersią + jogging 2 razy w tygodniu po 40 min zrobiły swoje :)


tylko co ja teraz będę robić jak jest tak zimno i mokro.........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :((

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rada dla ciężarnych które nie chcą być nacinane podczas porodu naturalnego