Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

transportery taśmowe

6 minut temu

sprawdzony stomatolog

10 minut temu

sklep detailingowy

34 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny, jestem strasznie ciekawa ile przybierałyście na wadze w czasie ciąży?
Sama jestem teraz w 26 tc i na razie mam +8kg.
Większość moich znajomych w sumie przytyła ok 25kg.

A jak to wyglądało u Was? Piszcie proszę - jeśli pamiętacie - w którym tygodniu ile kilo było Was więcej:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-20 07:01 przez moderator.

Witaj:) ja jestem w 20 tygodniu i przed ciążą ważyłam 54 a teraz ważę 60kg,czyli 6kg;D

No to pięknie:) Całkiem zapomniałam o wadze "wyjściowej", ja przed ciążą ważyłam 72 kg, więc tyle co większość przed porodem:)

Ja w sumie przytyłam 22kg, ale najwięcej kilogramów przybyło mi w ostatnich 3 miesiącach.

no hej nie wiem czy któraś z mamusiek mnie pobije ale ja w czasie ciąży przytyłam 37 kg tak tak dobrze czytacie aż 37 kg miałam dużo wody w organiźmie ale i też mój syn urodził się konkretny bo ważył 4 750 :)

od samego początku bardzo dużo przybierałam na wadzę i już z 1 na 2 miesiąc ciąży brzuszek mi się zaokrąglał tak że bardzo szyko nie mogłam się do niczego zmieścić

Cytat
najcia
Dziewczyny, jestem strasznie ciekawa ile przybierałyście na wadze w czasie ciąży?
Sama jestem teraz w 26 tc i na razie mam +8kg.
Większość moich znajomych w sumie przytyła ok 25kg.

A jak to wyglądało u Was? Piszcie proszę - jeśli pamiętacie - w którym tygodniu ile kilo było Was więcej:)
Ja mam podobnie.25tc i narazie przybyło mi 8 kg

zweryfikowana
Moderator
Posty: 165

Ja przed ciążą ważyłam 67 kg a do porodu szłam z wagą 85 kg, czyli ogólnie + 18kg

Wow 37 kg no to chyba rekord :) jak sobie poradziłaś z kręgosłupem w ciąży i z powrotem do wagi po porodzie?

Ja przytyłam w ciąży 17kg... , a znajoma przytyła prawie 50kg!!! na porodówce ponoc leżała na jakims specjalnym łóżku.....
Do porodu poszła z waga ok 120kg --- TO DOPIERO SZOK!!!!!!!!!!

Cytat
HASMIK221987
Ja przytyłam w ciąży 17kg... , a znajoma przytyła prawie 50kg!!! na porodówce ponoc leżała na jakims specjalnym łóżku.....
Do porodu poszła z waga ok 120kg --- TO DOPIERO SZOK!!!!!!!!!!

łooo losie-jak dla mnie masakra!
..słyszałam że prawidłowo jest przytyć 20% wagi "wyjściowej"-czy to prawda nie wiem!

ja w obu ciązach przytyłam około 15kg,ale mój brzuch w każdej wygladał zupełnie inaczej....
między dziećmi była różnica 800 g.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-27 15:43 przez gato30.

W peirwszej ciazy 19 kg....
3 tygodnie temu gdy sie wazylam w 18 tc bylo 2 kg do przodu, jak narazie....

Ja w pierwszej ciaży 18kg
A teraz jestem w 28tygodniu i jak na razie 5kg z tego wiem na pewno że dziecko waży już 1,5kg.

Przytyłam 12 kg ;))

w obydwóch ciążach przytyłam po 12 kg, najwięcej kilogramów przybyło mi w trzecim trymestrze ciąż, ale zaraz po porodzie szybko wróciłam do swojej wagi 58 kg - karmiłam piersia moich chłopaczków to bardzo pomaga wrócić do świetnej formy

No to widzę spore różnice - rozpiętość od 12 do 37 kg :)
Ciekawe ile mi jeszcze przybędzie ...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rada dla ciężarnych które nie chcą być nacinane podczas porodu naturalnego