Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

41 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRZODUJĄCE ŁOŻYSKO

28 wrz 2010 - 19:48:57

Za 2 tygodnie mam kolejną wizytę u mojego lekarza więc się dowiem co z tym moim łożyskiem(bede wtedy w 30tc) mam nadzieje ze moje tez pujdzie sobie tam gdzie jego miejsce;/

PRZODUJĄCE ŁOŻYSKO

11 paź 2010 - 18:14:20

Odświeżę może wątek,ponieważ byłam dziś u lekarza i stwierdził mi przodujące łożysko.Trochę się zaniepokoiłam,ponieważ ok.2 tyg temu ( byłam wtedy w 24 tyg) byłam na USG prywatnie i nic mi nie powiedzieli,że mam łożysko przodujące.Czyżby lekarz nie zauważył tego podszas Usg?Normalnie się zestresowałam tym.Mam się oszczędzać,dużo leżeć itd ale to trudne przy 2 latku.Ma to jakiś wpływ na dzidzię?

PRZODUJĄCE ŁOŻYSKO

11 paź 2010 - 21:47:48

Ja dziś miałam wizyte u lekarza,jestem w 30 tc. i nadal mam łożysko przodujące;/
Dostałam skierowanie do szpitala na jutro...
Mam tam zostać 10 tygodni-do końca ciąży:((
Nie wiem co zrobię bo mam w domu jeszcze synka 19 to miesięcznego :(
Załamał mnie....

PRZODUJĄCE ŁOŻYSKO

11 paź 2010 - 22:20:52

Cytat
tuska19
Ja dziś miałam wizyte u lekarza,jestem w 30 tc. i nadal mam łożysko przodujące;/
Dostałam skierowanie do szpitala na jutro...
Mam tam zostać 10 tygodni-do końca ciąży:((
Nie wiem co zrobię bo mam w domu jeszcze synka 19 to miesięcznego :(
Załamał mnie....
Współczuję.No ja się właśnie tego boję,że się nic nie zmieni i wyląduję w szpitalu a mam też małe dziecko w domu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-11 22:21 przez mamapatryka.

PRZODUJĄCE ŁOŻYSKO

25 paź 2010 - 15:09:37

Cytat
tuska19
Ja dziś miałam wizyte u lekarza,jestem w 30 tc. i nadal mam łożysko przodujące;/
Dostałam skierowanie do szpitala na jutro...
Mam tam zostać 10 tygodni-do końca ciąży:((
Nie wiem co zrobię bo mam w domu jeszcze synka 19 to miesięcznego :(
Załamał mnie....

nie boisz sie ze Twoje siedzenie w domu odbije sie na dziecku? Masz lozysko przodujace w kazdej chwili mozesz miec jakis krwotok itd.. Wg mnie powinnas isc do szpitala skoro masz skierowanie.. Lepiej isc i wiedziec ze jestes pod dobra opieką i dziecku nic nie grozi, jakis przed wczesny poród itd. A Twoim 19 - miesiecznym dzieckiem na pewno mial by sie kto zajac w takiej sytuacji. Warto to przemyslec..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-10-28 15:39 przez precelka.

PRZODUJĄCE ŁOŻYSKO

23 wrz 2011 - 08:18:38

Temat jest trudny i na wielu serwisach opisany nie odpowiednio.
Przeczytajcie to: łożysko przodujące Tutaj macie temat opisany rzetelnie, tak więc możecie na tym bazować.

PRZODUJĄCE ŁOŻYSKO

23 wrz 2011 - 09:30:58

jak bedziesz duzo leżeć to może się cofnac, ale na serio to poważna sprawa i nie można lekcewazyć.Musisz wybrać albo dobro dziecka albo praca czy tam coś innego co powoduje,że za bardzo nie możesz sobie pozwolić na leżenie

PRZODUJĄCE ŁOŻYSKO

23 wrz 2011 - 09:33:47

ja miałam i się zmieniło...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

rada dla ciężarnych które nie chcą być nacinane podczas porodu naturalnego