Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Sesja z brzuszkiem

28 mar 2010 - 23:13:22

Witam!
Ostatnio zauważyłam wśród znajomych boom na sesje dzieci i brzuszków :) chyba po programie w "dzień dobry tvn" w którym wystąpił zespół z fotomamy http://www.fotomama.pl/category/sesje-z-brzuszkiem/

Co o tym sądzicie? :)



http://www.babypstryk.pl/
http://www.kidsfoto.pl/sesje_dla_kobiet_w_ciazy



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-06 16:27 przez moderator.

Sesja z brzuszkiem

28 mar 2010 - 23:18:09

hehe-ja już 9 miesięcy po porodzie a nadal mogłabym wziąść udział w takiej sesji:)
fajna pamiątka

Sesja z brzuszkiem

28 mar 2010 - 23:28:32

zawsze można poudawać ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-28 23:28 przez mariposa89.

Sesja z brzuszkiem

28 mar 2010 - 23:44:45

ja zrobilam sobie sama foto z brzuchalcem:) jedne z moich ulubionych zdjęć.

Sesja z brzuszkiem

28 mar 2010 - 23:46:41

Ja też mam kilka zdjęć z brzuszkiem, a i teraz mogłabym poudawać ;)

Sesja z brzuszkiem

29 mar 2010 - 00:21:18

ja teraz bez ciąży mam brzuchalec 7 miesiąć:D

Sesja z brzuszkiem

29 mar 2010 - 07:21:00

Ja sama sobie pstrykalam foty ;D kazdy tydzien z brzuszkiem pozniej kazdy miesiac z Ada:)

Sesja z brzuszkiem

29 mar 2010 - 08:20:34

te z pierwszego linku to nie wszystkie mi sie podobaja ale z 2 pozostalych super,napewno fajna pamiatka.

Sesja z brzuszkiem

29 mar 2010 - 09:31:20

Ja nie robiłam sobie takich sesji ale wsumie to fajnie byłoby zrobić sobie takie zdjęcia na pamiątke.Ale na szczęscie mam kilka zdjęć jak byłam w ciąży wiec brzuszek na nich jest widoczny:)

Sesja z brzuszkiem

29 mar 2010 - 10:08:20

Ja z pierwszej ciąży mam tylko dwa zdjęcia brzuszka i żałuję.
Teraz jestem w 18tc.i postanowiłam nadrobić to co straciłam i sama cykam sobie fotki,a w takiej sesji chętnie wzięłam bym udział :)
Super pamiątka potem jest.

zweryfikowana
Posty: 1.353
Ostrzeżenia: 1/5

Sesja z brzuszkiem

29 mar 2010 - 10:34:59

Te fotki z pierwszego linku...to nie wszystkie fajne a jedna sesja wręcz nie podobała mi się !!!...jakaś taka...dziwna ;///
drugi link-śliczne zdjęcia...trzeci też fajne :)))))))
ja mam pojedyncze zdjęcia zarówno z pierwszej jak i drugiej ciąży-a taka sesja to pamiątka bardzo miła :)

Sesja z brzuszkiem

29 mar 2010 - 17:45:32

zachęcam do wrzucania fotek i linków do polecanych fotografów :)

Sesja z brzuszkiem

29 mar 2010 - 17:58:48

super !!! :) sama robiłam podobna sesyjke dla mojej siostry miesiac temu :)

Sesja z brzuszkiem

29 mar 2010 - 19:22:38

jako fotograf coraz częściej zgłaszają się pary i robię takie sesje. Bardzo ciekawe, może jeszcze ciekawsze sesyjki, mniej oklepane są w plenerze. Wiem, że ja sama będąc kiedyś tam w ciąży;) zrobię sobie taką sesje

Sesja z brzuszkiem

02 lis 2011 - 14:51:03

Witajcie! w przyszlym tygodniu wybieramy się z mężęm na ,,sesję z brzuszkiem" ;) jestesmy juz umowieni z fotografem. rozmawialismy z nim i doradzil nam co mozemy wziasc do ubrania i jakie dodatki. fotograf doradzil, zebsymy tez sami pomysleli jakie chcemy miec zdjecia.. pytal sie czy bardziej odwazne czy mniej. odwazne czyli mial na mysli czy chce zdjac bluzke i stanik a biust zakryc rekami lub maz stanał by z tyłu i zakrył biust;p ja na poczatku bylam za, bo podobaja mi sie takie zdjecia jednak maz powiedzial, ze przed nikim z golym biustem biegac nie bede;p a takiego zdjecia i tak nikomu nie pokazemy hehe;p no ale jak nie chce to nie chce.
no i tak sobie teraz siedze i szukam inspiracji. w necie znalazłam duzo fajnych zdjęc. jednak wszystkie sa w tym samym stylu. no w sumie co tez by mozna innego wymyślić...;/
macie jakies pomysly na taka sesyjke? a moze któraś z Was miala i chcialaby sie pochwalic?:) ja dodaje kilka zdjęć, które mnie osobiście się podobaja i na kórych chyba będziemy sie wzorowali...;)



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

PRZODUJĄCE ŁOŻYSKO