Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

20 minut temu

Budowa domu

24 minut temu

Projekt wnętrza

58 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

problem z dodawaniem zdjęc do ofert

13 lut 2013 - 16:38:32

Witam,


treśc mojego postu dotyczy możliwosci dodawania zdjęć -jest to w sumie niemozliwe, czy da sie to jakos zmienic zebym mogla w ludzkich warunkach sprzedawac coby placic wam te prowizje? obecnie ofert wystawiac nie mozna niestety, czy usuwanie tego problemu moze trwac nieco krtocej niz zwyczajowo doba lub trzy?

ps
serdecznie pozdrawiam szafę za wyslanie mi informacji o podniesieniu opłat do zaporowej wyskosci 10% wraz z zapewnieniami, ze nad ulepszaniem serwisu ostatnio troche pracowano;)

zweryfikowana
Administrator
Posty: 76

problem z dodawaniem zdjęc do ofert

14 lut 2013 - 08:08:11

Hej,

jak objawia się u Ciebie ten błąd? Masz jakiś komunikat albo coś? Chcę pomóc, tylko podaj proszę więcej informacji. Większość problemów z wrzucaniem zdjęć została zlikwidowana... Chciałbym je wyczyścić do końca :)

PS. Screen byłby pomocny.

problem z dodawaniem zdjęc do ofert

18 lut 2013 - 13:44:25

Występuje problem z dodaniem oferty - dodałabym screena jednak w ogłoszeniach nie zrobiliście możliwości dodawania zdjęć z dysku a nie chce mi się wrzucać zdjęcia na imageshacka czy inną podobną stronkę. Wyskakuje komunikat "Wystąpił problem z dodaniem przedmiotu - spróbuj ponownie za chwilę".

zweryfikowana
Administrator
Posty: 3.824

problem z dodawaniem zdjęc do ofert

27 lut 2013 - 08:18:44

Z tego, co jest mi wiadomo, podobne problemy powinny już zostać naprawione. Gdyby jeszcze się pojawiały, proszę o wiadomość lub o osobny wątek.

następna dyskusja:

Zastój na szafie