Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Udoskonalenie czytelności przecen.

02 gru 2011 - 10:17:39

Każda z nas zapewne dokonuje co jakiś czas przeglądu swojej szafy i decyduje się na przecenę niektórych wystawianych towarów.
Jak dotąd,informacja na ten temat jest możliwa do uzyskania wyłącznie po zapoznaniu się z opisem wystawionego produktu. Gdzieś tam w treści opisu umieszcza się informacje o przecenie podając nową wartość.
I w tej sytuacji nie ma opcji by wyeksponować tę akcję... jedynie użycie dużej czcionki podczas 'dopisania tej wiadomości' jest jakimś - ale nie wystarczającym wyróżnieniem.

Chciałabym zaproponować Administracji forum kolejne innowacyjne ale bardzo przydatne szafiarkom rozwiązanie.
Tak jak poprzednie moje wiąże się to ze skryptem na jakim pracuje Szafa.pl ale jest,mówiąc nieskromnie, znakomite.
Nie jest to mój pomysł,o nie... to podpatrzona na innym portalu możliwość dokonywania tych przecen.
Mianowicie szafiarka mogłaby wprowadzić tę zmianę np.
w innym kolorze czcionki poprzez przekreślenie ---- proponowanej starej ceny i umieszczenie nowej obok - również w kolorze.
Nie upierałabym się przy stosowaniu koloru,mnie wystarczyłaby możliwość przekreślenia starej ceny i umieszczenia nowej.
To prosty sposób dotarcia do przeglądających zawartość naszej szafy z informacją o przecenie wystawionego produktu i z pewnością uatrakcyjni naszą sprzedaż a także zwiekszy ruch na Szafa.pl

Udoskonalenie czytelności przecen.

02 gru 2011 - 18:03:43

spoko, ale na takiej zasadzie każda będzie miała przecenę :D

Udoskonalenie czytelności przecen.

02 gru 2011 - 18:36:24

A nie może każda mieć? Dlaczego ? :D

następna dyskusja:

Wyszukiwarka na szafce