Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

To takie przykre.
Weź dziewczyno zagadaj do niego, działaj, bo jeśli coś chcesz osiągnąć, to takie lajkowanie nic nie da. Myślisz, że jak Ty komuś polajkujesz zdjęcie, on Tobie, to już coś iskrzy? Hahahaha.

zweryfikowana
Posty: 1.605
Ostrzeżenia: 1/5

OMG dopiero co akcja z młodszym chłopakiem teraz znowu akcja facebook.... pisałaś że jesteś w połowie studiów a problemy jak u moich 12-letnich uczennic..... Nie da się po prostu pogadać???

Padłam ; O Sorry, ale dla mnie to bardzo śmieszne.. ile masz lat skoro tak ważne dla Ciebie są jakieś lajki.. PORACHA.

Znudziła mu się zabawa w głupie lajkowanie.
Albo stwierdził, że jak nie ma lajków od Ciebie to co on Ci będzie sam tak lajkował. Głupio.

Pierwsze problemy współczesnego świata :D

Cytat
Animam_debeo
haha lubie to



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-29 14:41 przez Kathyu.

całowaliście się namiętnie emotami? tylko z ciekawości pytam.

Hehe...no może po tym pocałunku zdystansował się do Twojej osoby. Albo może głupio się czuję i nie wie jak się zachować.Powodów może być wiele.
Jak Ciebie ciekawi to,to weź mu coś polub i zobaczysz jak on się zachowa ;P

Cytat
Animam_debeo
całowaliście się namiętnie emotami? tylko z ciekawości pytam.


lubię to ;)

niezweryfikowana
Posty: 1.898
Ostrzeżenia: 1/5

wyjdź z netu i na litość boską, załatw to w realu. Nie rozumiem, jak można fb się przejmować, naprawdę.

Cytat
monika_psujek
Moja ulubona tematyka wątku :/ Czy Wy nastolatki potraficie jeszcze rozmawiać zamiast lajkować, lajkać, frendować bądź odfrendowywać? lub ustawiać zmiany statusu w związku, nie w związku. Utrudniacie tym sobie życie... a sorki skoro nie rozmawiacie w realu to tak jakby nie macie życia towarzyskiego tylko fejbukowe...
nic dodac, nic ująć

ogarnij sie. Nie lajkuje bo ty mu nie lajkujesz.

hahahahahahahahaha padłam ;O

autorko sorry ale jaki wątek taki komentarz xD

no nie....brak lajkowania na pewno cos oznacza;p

Cytat
ememka
sorry, ale ręce mi opadły

Sorry, ale... nie da się tego nie skomentować. Dziewczyno! Ogarnij się. Ile masz lat? 13?
Wybacz, ale chciałabym mieć takie problemy.

następna dyskusja:

Ile? Poradźcie Kochane!