Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

tanie przepisy na obiad

15.02 o 15:34

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

Dzięki za pomoc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-29 18:26 przez aa16.

Chyba nie będziesz miała dużo komentarzy, bo nawet mnie powaliło! Pozdrawiam i lajków życzę :)

Cytat
666kasja
Chyba nie będziesz miała dużo komentarzy, bo nawet mnie powaliło! Pozdrawiam i lajków życzę :)

hahaha to samo pomyślałam ;)

może już tak nie siedzi na tym fejsbuku? a może znalazł inną dziewczynę której lajkuje :D

ale się uśmiałam hahaaha

Hehe dlatego NIE mam fb :)

Ale chcąc Ci coś poradzić, powiem krótko. Ty go ignorujesz, on Ciebie też wpadliście w błędne koło. Oboje czujecie się niezręcznie po tym wydarzeniu i boicie się o tym rozmawiać. Więcej odwagi, jeśli się pocałowaliście coś musi być na rzeczy. Wyjaśnić sobie raz, a dobrze i wszystko będzie jasne. Po co bić się z myślami? Jeszcze jakaś Ci go odbije.

aż sie prosi o komentarz
aż trudno sie powstrzymać

Dziewczyno naprawdę w życiu liczy się to co teraz nie mysl o tym co bylo i napewno nie skupiaj sie na lajkowaniu zdjec. Jesli Ci sie podoba poprostu sie spotkajcie pogadajcie a jesli nie to to nie ma sensu. Kazdy kto lajkuje jakas fote nie znaczy ze Cie kocha albo mu sie podobasz niewiadomo jak bardzo. Milo ze zdjecie mu sie podoba ani nic poza tym.

zweryfikowana
Posty: 439
Ostrzeżenia: 1/5

Serio? Hahahahahahahahah ;D.
Ile masz lat?

Sory, musiałam.

sorry, ale ręce mi opadły

ale naprawde te LAJKI sa Ci tak bardzo do szczęcia potrzebne??? Bo nie czaje bazy, ja mu nie lajkowałam, a po tym co zaszlo on mi teraz nie lajkuje i co??? A żadne z Was nie ma języka żeby porozmawiac? Czy macie po 12 lat!!? i nie da się tu nic innego napisać jak sama juz to napisalas, paść można! Problemy o LAJKI



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-29 14:34 przez darka806.

W sumie to o co Ci chodzi? Że nie lajkuje? Może wystarczyłoby normalnie pogadać..? Facet się nie domyśli niczego, bo to facet, do nich trzeba wielkimi literami.

hahahahahhahahahahahhahahahahahhahahah :D
nie mam nic wiecej do powiedzenia :D

Moja ulubona tematyka wątku :/ Czy Wy nastolatki potraficie jeszcze rozmawiać zamiast lajkować, lajkać, frendować bądź odfrendowywać? lub ustawiać zmiany statusu w związku, nie w związku. Utrudniacie tym sobie życie... a sorki skoro nie rozmawiacie w realu to tak jakby nie macie życia towarzyskiego tylko fejbukowe...



zastanawianie się zupełnie nic Ci nie da, będziesz miała jedynie jakieś swoje domysły. ale skoro Ci na nim zależy to radziłabym przenieść to do reala i pogadać z nim normalnie, bo przecież chyba kumplowanie (?) się z nim na żywo dałoby Ci więcej radości niż to lajkowanie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-29 14:37 przez dorotka3008.

następna dyskusja:

Ile? Poradźcie Kochane!