Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Therm line fast opinie

27.01 o 19:01

Piperine forte opinie

9.07 o 2:34

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 23:56:36

Cytat
ciastozowocami
a co to, na innych portalach jest uczciwiej i znacznie taniej? Tylko szafa jest zła i niedobra?
rosewomen, w takim razie nakreśl nam granice między filantropią, uczciwością i oszustwem, żebyśmy wiedziały jak wyceniać nasze rzeczy, bo teraz już nie wiem czy wystawiłam swoje za tanio czy za drogo, a może wystawiłam za cenę odpowiednią i jestem uczciwa? Kto ma decydować czy cena jest uczciwa? POTENCJALNY NABYWCA.

jeśli sama nie jesteś w stanie określić tych granic to nie wiem czego szukasz na tym wątku??? nie chodzi o same kwoty, chodzi o MORALNOŚĆ i UCZCIWOŚĆ :D wpisz w wyszukiwarkę te wyrazy :) szafa.pl z poczatku byla chyba dla wymian ciuszkow z szafy na inne lub sprzedaz swoich ciuszkow za pieniadze, a nie konkretnie w celu ZAROBKOWYM, od tego są inne portale :D tak i przez kilka z was szafa stala sie taka zła i niedobra hehehehe jak to jedna wyzej ujeła :P

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 23:57:46

Cytat
rosewomen
Cytat
wikijaja
Cytat
rosewomen


"Napiszecie - to nie jest fundacja charytatywna, jasne, że nie! Ale bądźmy chociaż uczciwe."

no własnie teraz widze, ze dziewczyna miala słuszna racje i nie dziwie sie wcale ze dziewczyny uciekaja z tego portalu bo tutaj rzadza prawa buszu :D silniejsza musi przetrwac :/

Jak napisała dziewczyna.. BĄDŹMY CHOCIAZ UCZCIWE, BO OD CEN SIE ZACZYNA A PÓXNIEJ PACZKI NIE DOCIERAJĄ.. i tak oto rodzą się w Was OSZUTKI!!! pfu! :D
Powiedziała co wiedziała :P Z wielu postów wybrała jeden, jej odpowiedni.
Licz się ze słowami bo takie coś jak pomówienie i oszczerstwo jest karalne! ( i nie prawem podatkowym!)

nie strasz nie strasz...... karalne są też groźby :D
Do mnie pijesz?
Jakoś nie chce mi się z Tobą żartować. Pisząc głupoty i w dalszym ciągu nie rozumiejąc zagadnienia - czym jest handel - przedstawiasz siebie w złym świetle.
Masz problem przyznać się do błędu i przyznać rację większości co do poruszanego przez Ciebie tematu.
Uparłaś się na jedną szafiarkę, nie mówisz ogólnie, tylko o niej - to nie jest sposób na konwersacje.

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 23:59:05

Co do autorki wątku, to prezentuje typową mentalność stereotypowego polaka, sam nie zarobi, innym też nie da, byle tylko komuś zaszkodzić, byle podkablować, a jak komuś lepiej się powodzi to już psy na nim wiesza bo pewnie złodziej i oszust...

Więcej nawet komentować mi się nie chce bo już wiele zostało powiedziane.

taniej kupić, drożej sprzedać

28 lut 2013 - 00:00:29

Cytat
xkyokox
Nie będzie uczciwe!! Te roślinki ciężko pracowały na te listki,a Ty tak za darmo chcesz je zjeść! Coś za coś, musi być handel. Co dajesz w zamian za listki? ;>
no to mi zrobiłaś dylemat moralny. ciekawe czy autorka wątku też by taki miała?

mogę oddać nawóz :DDDDDDD

Cytat
misia1603
Nie wiem niestety o kim mowa:/ nie zdążyłam przeczytać przed skasowaniem administracji:)

i bardzo dobrze, bo dziewczyna była tylko bezpodstawnie oczerniana.

swoją drogą, nawet gdybym dajmy na to kupiła kieckę w lumpie za dwa złote i chciała sprzedać to za ile mam ją wystawić? za złotówkę? nie chciałoby mi się nawet na pocztę iść.

taniej kupić, drożej sprzedać

28 lut 2013 - 00:01:59

Cytat
sariel

swoją drogą, nawet gdybym dajmy na to kupiła kieckę w lumpie za dwa złote i chciała sprzedać to za ile mam ją wystawić? za złotówkę? nie chciałoby mi się nawet na pocztę iść.
Za darmo! I jeszcze zapłać za przesyłkę :)

taniej kupić, drożej sprzedać

28 lut 2013 - 00:02:30

ale szafowiczki nie wprowadziły opcji "sprzedaż" i już tu się ktoś pytał: skąd wiesz, że tamta osoba nie kupiła drożej ???
http://www.mojkubek.pl/images/items/825/mkwm0030_top.jpg



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-28 00:04 przez basia150609.

taniej kupić, drożej sprzedać

28 lut 2013 - 00:02:52

Cytat
wikijaja
Cytat
rosewomen
Cytat
wikijaja
Cytat
rosewomen


"Napiszecie - to nie jest fundacja charytatywna, jasne, że nie! Ale bądźmy chociaż uczciwe."

no własnie teraz widze, ze dziewczyna miala słuszna racje i nie dziwie sie wcale ze dziewczyny uciekaja z tego portalu bo tutaj rzadza prawa buszu :D silniejsza musi przetrwac :/

Jak napisała dziewczyna.. BĄDŹMY CHOCIAZ UCZCIWE, BO OD CEN SIE ZACZYNA A PÓXNIEJ PACZKI NIE DOCIERAJĄ.. i tak oto rodzą się w Was OSZUTKI!!! pfu! :D
Powiedziała co wiedziała :P Z wielu postów wybrała jeden, jej odpowiedni.
Licz się ze słowami bo takie coś jak pomówienie i oszczerstwo jest karalne! ( i nie prawem podatkowym!)

nie strasz nie strasz...... karalne są też groźby :D
Do mnie pijesz?
Jakoś nie chce mi się z Tobą żartować. Pisząc głupoty i w dalszym ciągu nie rozumiejąc zagadnienia - czym jest handel - przedstawiasz siebie w złym świetle.
Masz problem przyznać się do błędu i przyznać rację większości co do poruszanego przez Ciebie tematu.
Uparłaś się na jedną szafiarkę, nie mówisz ogólnie, tylko o niej - to nie jest sposób na konwersacje.



ogolnie mowie, watek mogł byc ogolny ale dałam go jako PRZYKŁAD ktory zobaczyłam :) i z usmiechem na twarzy oraz spokojem :) nie wiem dlaczego zaczelaś sie rzucac :) info to info, czytasz idziesz dalej albo sie nie zgadzasz albo popierasz, a tu nic tylko jakies wyrzuty :D:D:D :P bawi mnie to ze juz 7 strona :D:D:D

aha i ja nie pije :D po prostu odpowiadam choc w sumie zaczelo mnie juz to NUDZIC :D

oczywiste jest to ze wiecej osob przeczytalo post i zrozumiało SENS, a kilka przyczepiło się i drązy dziurę w całym prześcieradle :D

taniej kupić, drożej sprzedać

28 lut 2013 - 00:04:31

[/quote]
no to mi zrobiłaś dylemat moralny. ciekawe czy autorka wątku też by taki miała?

mogę oddać nawóz :DDDDDDD

[/quote]

Pamiętaj! Nie oddasz nic w zamian klątwa listków Cie dopadnie :D

taniej kupić, drożej sprzedać

28 lut 2013 - 00:05:15

Cytat
sariel
Cytat
xkyokox
Nie będzie uczciwe!! Te roślinki ciężko pracowały na te listki,a Ty tak za darmo chcesz je zjeść! Coś za coś, musi być handel. Co dajesz w zamian za listki? ;>
no to mi zrobiłaś dylemat moralny. ciekawe czy autorka wątku też by taki miała?

mogę oddać nawóz :DDDDDDD
Symbioza idelana :)

zweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

taniej kupić, drożej sprzedać

28 lut 2013 - 00:06:23

Cytat
rosewomen
Cytat
ciastozowocami
a co to, na innych portalach jest uczciwiej i znacznie taniej? Tylko szafa jest zła i niedobra?
rosewomen, w takim razie nakreśl nam granice między filantropią, uczciwością i oszustwem, żebyśmy wiedziały jak wyceniać nasze rzeczy, bo teraz już nie wiem czy wystawiłam swoje za tanio czy za drogo, a może wystawiłam za cenę odpowiednią i jestem uczciwa? Kto ma decydować czy cena jest uczciwa? POTENCJALNY NABYWCA.

jeśli sama nie jesteś w stanie określić tych granic to nie wiem czego szukasz na tym wątku??? nie chodzi o same kwoty, chodzi o MORALNOŚĆ i UCZCIWOŚĆ :D wpisz w wyszukiwarkę te wyrazy :) szafa.pl z poczatku byla chyba dla wymian ciuszkow z szafy na inne lub sprzedaz swoich ciuszkow za pieniadze, a nie konkretnie w celu ZAROBKOWYM, od tego są inne portale :D tak i przez kilka z was szafa stala sie taka zła i niedobra hehehehe jak to jedna wyzej ujeła :P

wiesz co autorko teksu hestes bardzo zabawna osoba:). Wszystkie tu nas pouczasz mowisz o moralnosci a sama donosisz na jakas dziewczyne tylko po to aby nikt u niej nie kupowal. Wiec najpierw popatrz na siebie a dopiero potem oceniaj innych.

taniej kupić, drożej sprzedać

28 lut 2013 - 00:08:30

chamstwem jest wyslanie komus orzyganej, dziurawej, spranej rzeczy albo czegos zupelnie innego niz na zamieszczonych zdjeciach

jesli kupuje z mysla odsprzedania a nie samodzielnego uzytkowania to zaklada tylko drozej niz kupila, gorzej jest jak ma po tm radoche, ze zlapala kilku glupich ( i chyba tylko przed tym chcesz nas ostrzec)

taniej kupić, drożej sprzedać

28 lut 2013 - 00:10:35

Cytat
wikijaja
Cytat
sariel

swoją drogą, nawet gdybym dajmy na to kupiła kieckę w lumpie za dwa złote i chciała sprzedać to za ile mam ją wystawić? za złotówkę? nie chciałoby mi się nawet na pocztę iść.
Za darmo! I jeszcze zapłać za przesyłkę :)
ja bym jeszcze dołożyła ze 100pln, za to, że ktoś kupił.

taniej kupić, drożej sprzedać

28 lut 2013 - 00:14:42

Cytat
wenda
chamstwem jest wyslanie komus orzyganej, dziurawej, spranej rzeczy albo czegos zupelnie innego niz na zamieszczonych zdjeciach

jesli kupuje z mysla odsprzedania a nie samodzielnego uzytkowania to zaklada tylko drozej niz kupila, gorzej jest jak ma po tm radoche, ze zlapala kilku glupich ( i chyba tylko przed tym chcesz nas ostrzec)



dokładnie tak, nie dajcie się naciagać dziewczyny :) tylko o to mi chodzi, nie dajcvie sie naciagac na takie rzeczy, zeby kupowac 100% drozej !!! dziewczyny ktore sie tutaj oburzyły we watku chyba robia tak samo [niby prawa rynku.. ] ale nie na portalu szafa,pl no ja was prosze hehe gdzie tutaj rynek?! powaznie bierzecie handel i inne sprawy to prosze sklepy pootwierajcie i jazda w tłum :D

tak tak tak, nie dajcie sie naciagac ani tej uzytkowniczce ani innym, podobnym do niej!

bo jak to sie mówi "przyjdzie głupi i kupi" pozniej beda sie z was tylko śmiały! Nie dajcie sie oszukiwac ani soba manipulowac :)
wesola ona czytaj ze zrozumieniem,.... nie mowie "nie kupuj" ale mowie ze mozna to kupic taniej hehe smiech :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-28 00:16 przez rosewomen.

taniej kupić, drożej sprzedać

28 lut 2013 - 00:19:17

ja tam nigdy w ten sposób nie przepłacam :P tzn. jeśli widzę super rzecz i jej cena jest tak czy siak za wysoka jak na taki ciuch, to jeśli podoba mi się tak bardzo, że chodzę kilka godzin bijąc się z myślami, to kupuję ;) bo rzadko mi się zdarza coś takiego, żebym się w ciuchu 'zakochała', więc to naprawdę musi być warte mojego zakupu :) a jeśli ta sama rzecz jest w więcej niż jednym miejscu i ja znajdę taniej, to kupuję taniej :) chyba że ten sprzedający, który ma taniej ma sporo negatywów za bycie niesolidnym, to już wolę dopłacić i mieć bezproblemową transakcję.
jakby dziewczyny nie kupowały drożej, to by takich sprzedających nie było, więc widocznie ma popyt, bywa i tak :P

Cytat
jolieetolie
Cytat
wikijaja
Za darmo! I jeszcze zapłać za przesyłkę :)
ja bym jeszcze dołożyła ze 100pln, za to, że ktoś kupił.

długo nad tym myślałyście? -.-



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-28 00:22 przez malwchkon.

taniej kupić, drożej sprzedać

28 lut 2013 - 00:24:57

okej autorko jakbyś się czuła jakby ktoś założył watek "UWAŻAJCIE NA rosewomen!!! jej ciuchy są droższe niż na allegro! nie przepłącajcie!!!"
byłoby ci fajnie, z "usmiechem na ustach i luzem"? Raczej nie.

następna dyskusja:

Grożby na privie