Obecnie rozmawiamy o:

wyposazenie gastronomi

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 23:41:26

Cytat
sariel
Cytat
wikijaja
Cytat
sariel
ale chamówa :/ oczerniać bezpodstawnie dziewczynę, bo ktoś nie rozumie czym jest handel. autorko wątku, mam nadzieję, że nie kupujesz jedzenia w spożywczych, tylko sama sobie sadzisz? bo wiesz, jak kupujesz w spożywczaku to oni też kupują to taniej i na Tobie zarabiają. nie daj się!
Sariel idąc dalej - autorka nie może pracować, bo pracodawca za jej pracę bierze więcej niż jej daje!
CO ROBIĆ, JAK ŻYĆ?! BORZE!

proponuję zaszyć się w jakiejś dziczy, gdzie nikt nie dochodzi, jeść roślinki i przytulać drzewka :) wtedy nikt Cię nie będzie OSZUKIWAŁ.

Ale Ty będziesz oszukiwać! Chcesz jeść roślinki?! One też mają prawo do bytu! Co one Ci zrobiły, są niewinne!

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 23:41:42


"Napiszecie - to nie jest fundacja charytatywna, jasne, że nie! Ale bądźmy chociaż uczciwe."

no własnie teraz widze, ze dziewczyna miala słuszna racje i nie dziwie sie wcale ze dziewczyny uciekaja z tego portalu bo tutaj rzadza prawa buszu :D silniejsza musi przetrwac :/

Jak napisała dziewczyna.. BĄDŹMY CHOCIAZ UCZCIWE, BO OD CEN SIE ZACZYNA A PÓXNIEJ PACZKI NIE DOCIERAJĄ.. i tak oto rodzą się w Was OSZUSTKI!!! pfu! :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-27 23:44 przez rosewomen.

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 23:46:58

Cytat
rosewomen


"Napiszecie - to nie jest fundacja charytatywna, jasne, że nie! Ale bądźmy chociaż uczciwe."

no własnie teraz widze, ze dziewczyna miala słuszna racje i nie dziwie sie wcale ze dziewczyny uciekaja z tego portalu bo tutaj rzadza prawa buszu :D silniejsza musi przetrwac :/

Jak napisała dziewczyna.. BĄDŹMY CHOCIAZ UCZCIWE, BO OD CEN SIE ZACZYNA A PÓXNIEJ PACZKI NIE DOCIERAJĄ.. i tak oto rodzą się w Was OSZUTKI!!! pfu! :D
Powiedziała co wiedziała :P Z wielu postów wybrała jeden, jej odpowiedni.
Licz się ze słowami bo takie coś jak pomówienie i oszczerstwo jest karalne! ( i nie prawem podatkowym!)

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 23:47:23

Przeczytaj sobie odpowiedzi w w.w wątku, może wtedy coś Ci się rozjaśni w tej główce.

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 23:48:10

a co to, na innych portalach jest uczciwiej i znacznie taniej? Tylko szafa jest zła i niedobra?
rosewomen, w takim razie nakreśl nam granice między filantropią, uczciwością i oszustwem, żebyśmy wiedziały jak wyceniać nasze rzeczy, bo teraz już nie wiem czy wystawiłam swoje za tanio czy za drogo, a może wystawiłam za cenę odpowiednią i jestem uczciwa? Kto ma decydować czy cena jest uczciwa? POTENCJALNY NABYWCA.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-27 23:51 przez ciastozowocami.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 6/5

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 23:48:23

ja zawsze raczej sprzedaje wszystko o wieeele taniej;d z niekorzyścią dla mnie no ale trudno..

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 23:48:32

Szczerze mówiąc, to dobrze Ci napisała.

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 23:50:26

Plucie na innych "pfu!" jest BARDZO NIEGRZECZNE i zle swiadczy o autorce.

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 23:50:30

Cytat
xkyokox
Ale Ty będziesz oszukiwać! Chcesz jeść roślinki?! One też mają prawo do bytu! Co one Ci zrobiły, są niewinne!
ale nikt na nich nie zarobi! i to będzie UCZCIWE!

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 23:50:46

Cytat
wikijaja
Cytat
rosewomen


"Napiszecie - to nie jest fundacja charytatywna, jasne, że nie! Ale bądźmy chociaż uczciwe."

no własnie teraz widze, ze dziewczyna miala słuszna racje i nie dziwie sie wcale ze dziewczyny uciekaja z tego portalu bo tutaj rzadza prawa buszu :D silniejsza musi przetrwac :/

Jak napisała dziewczyna.. BĄDŹMY CHOCIAZ UCZCIWE, BO OD CEN SIE ZACZYNA A PÓXNIEJ PACZKI NIE DOCIERAJĄ.. i tak oto rodzą się w Was OSZUTKI!!! pfu! :D
Powiedziała co wiedziała :P Z wielu postów wybrała jeden, jej odpowiedni.
Licz się ze słowami bo takie coś jak pomówienie i oszczerstwo jest karalne! ( i nie prawem podatkowym!)

nie strasz nie strasz...... karalne są też groźby :D

a tk poza tym, to poważne jesteście jakbyście świeżo co z grobowca wyszły :D

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 23:51:05

A czy ta sprzedająca nie jest UCZCIWA ? Oszukała Cię w jakiś sposób ?

Skąd w ogóle wiesz czy ona daną rzecz kupiła taniej niż sprzedaje ???


A nawet jeśli , to dalej jak inne użytkowniczki powiem Ci , że ma do tego prawo i tyle .


PS. nie chciałabym ,żebyś była moją sąsiadką :) kojarzysz mi się z takimi starszymi Paniami "uprzejmie donoszę" :)

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 23:51:51

Cytat
Crudeee
ja zawsze raczej sprzedaje wszystko o wieeele taniej;d z niekorzyścią dla mnie no ale trudno..

przecież nie jesteś zweryfikowana...
no chyba, że na innych portalach to oks



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-27 23:52 przez Peggy__Brown.

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 23:53:33

Cytat
sariel
Cytat
xkyokox
Ale Ty będziesz oszukiwać! Chcesz jeść roślinki?! One też mają prawo do bytu! Co one Ci zrobiły, są niewinne!
ale nikt na nich nie zarobi! i to będzie UCZCIWE!

Nie będzie uczciwe!! Te roślinki ciężko pracowały na te listki,a Ty tak za darmo chcesz je zjeść! Coś za coś, musi być handel. Co dajesz w zamian za listki? ;>


taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 23:54:14

mam podobne skojarzenia co magness ;) takie to czepiają się czego się da.

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 23:54:38

Nie wiem niestety o kim mowa:/ nie zdążyłam przeczytać przed skasowaniem administracji:)

następna dyskusja:

Grożby na privie