Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 22:45:59

Ma prawo sprzedać za ile chce. I najwidoczniej dobrze jej się powodzi, bo jak teraz sprawdziłam to ma 220 pozytywów, więc o co robisz problem ? Kto chce kupuje, jak wiesz,że możesz kupić taniej to po co patrzysz na jej profil ?

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 22:46:08

myślę, że nic Ci do tego..

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 22:47:29

Cytat
ciastozowocami
Każdy samodzielnie podejmuje decyzję czy dana rzecz jest droga czy nie. A nawet jeśli ktoś kupi coś po cenie zawyżonej 4 razy, to co Cię to obchodzi? ;)


Własnie widze ze ciebie tutaj nie obchodzi, byle by wcisnac innym bajer i miec hajs - jak jedna dziewczyna wyzej napisała to cienka linka miedzy oszustwem :)
Cytat
tila91
Ma prawo sprzedać za ile chce. I najwidoczniej dobrze jej się powodzi, bo jak teraz sprawdziłam to ma 220 pozytywów, więc o co robisz problem ? Kto chce kupuje, jak wiesz,że możesz kupić taniej to po co patrzysz na jej profil ?


JESLI MOZNA KUPIC COS TANIEJ TO PO CO PRZEPŁACAC??? ZAŁOŻYLAM TEN WATEK W CELU INFORMACYJNYM, TYLKO I WYŁACZNIE TAK Z DOBREGO SERCA :) JA WIDAC MAM DOBRE SERCE I ZAMIARY, NIE TYLKO WCISKANIE CIUCHOW JAK TUTAJ KILKA DZIEWCZYN WYZEJ, CO ZA CZASY :D CHCESZ DOBRZE TO JESZCZE BŁOTEM OBRZUCA :D HEHE



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-27 22:50 przez rosewomen.

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 22:48:00

Stosownym. Nikt nie każe nikomu kupować, sprytniejsi znajdą okazje, mniej sprytni klikną od razu "kup", jaki Ty masz w tym problem ..

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 22:48:07

a w sumie to co Ty postulujesz? Żebyśmy się nie dały nabierać, tak? Och dziękujemy za troskę.
marksistką jesteś że uważasz że dana rzecz ma określoną wartość, a Ty jako jedna jedyna oświecona potrafisz rzeczy wycenić i nas przestrzegasz? Wartość jest rzeczą względna i jest określona przez 2 strony, czyli kupującego i sprzedającego. Jeśli dla mnie 20zł jest cenniejsze niż moja bluzka a dla Ciebie cenniejsza jest moja bluzka niż Twoje 20zł to dochodzi do wymiany handlowej.

subiektywistyczna teoria wartości Carla Mengera się kłania.
Jak widzisz gdzieś oszustwo to zgłoś to na policję.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-27 22:54 przez ciastozowocami.

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 22:48:57

ja tak często robie :) miałam sukienkę z h&m tą koronkową co miała na sobie A.Mucha wylicytowałam ją za 25 zł z przesyłką a sprzedałam za 75 :D:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-27 22:53 przez anulkaaaa111.

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 22:50:41

Swoim oburzeniem nie zmienisz prawa handlu! Nie rozumiem Twojego nastawienia! Przecież po to masz rozum aby wybierać co jest dla Ciebie dobre a co złe, nikt nie nakazuje Ci robić zakupy tam gdzie jest drożej jak znalazłaś taniej!
Dziewczyno przestań strzelać focha bo to i tak nic nie zmieni :)

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 22:51:58

a podczas sezonowych wyprzedazy co jest ?? kupione rzeczy za grosze w sieciówkach sa wystawiane za kolosalne sumy miedzy innymi na portalach jak szafa. no ale coż prawo handlu kto sie orientuje w cenach nie przeplac i tyle;)

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 22:52:14

Jakie ty masz dziwne myślenie, wiesz wogóle jak działa handel?

To nagle wszystkie sklepy są oszustami bo np w Auchan mydło jest droższe niz w Tesco. oh jacy oszuści, liczą na naiwność ludzi.
A Piotr i Paweł to juz wogole banda oszustów, bo wszystko ma droższe a ten sam produkt.
To jest zarabianie, wiesz co by bylo jakby wszedzie byly te same ceny ? o.O
Boże...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-27 22:56 przez kara2606.

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 22:56:37

a poza tym autorko tematu. Na jakiej podstawie zarzucasz mi że nic mnie nie obchodzi tylko chcę wcisnąć bajer i wziąć hajs?
a wiesz czemu na allegro jest taniej? Bo tam jest więcej lumpów i więcej ludzi. Co to oznacza? Że trudniej sprzedać. Więc ceny są niższe.
A wiesz czemu na szafie jest drożej? Bo tu jest mniej lumpów i mniej ludzi. Co to oznacza? Że łatwiej sprzedać. Więc ceny są wyższe.
Gdzie tu oszustwo, toż to zwykle prawa rynku.
Komunistka się odezwała co by chciała ceny ustalać;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-27 23:01 przez ciastozowocami.

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 22:58:46

Cytat
ursusc360


Co w tym widzisz chamskiego? Jak kupisz w jednym sklepie śmietanę po 2,50, a w drugim jest ta sama po 1,80 to idziesz do tego pierwszego i robisz awanturę "oszustom"? Czy ktoś Ci kazał ją kupity ć? To jest dokładnie to samo, o czym piszesz! Co Ty myślisz, że wszystko to, co kupujesz, to kupujesz po najniższej cenie rynkowej? Każdy sobie sam ustala własną cenę, czy ta dziewczyna Ci to wciska na siłę? Czy Ci spamuje, zastrasza, wciska, każe to kupić?! Ona tylko wystawiła i dała swoją cenę jako propozycję, Ty z niej możesz skorzystać, ale nie musisz, możesz iść kupić gdzieś indziej. Ogarniasz to dziewczę?


taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 22:58:51

przede wszystkim jeśli nie rozlicza się z tego to jest to niezgodne z prawem i takie osoby ściga urząd skarbowy.

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 22:59:18

'Taniej kupię, drożej sprzedam, to wódki też się napiję..':P
Prawo handlu.

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 23:00:21

to podaj mi z dobrego serca wszystkie punkty gdzie kupię najtaniej paliwo, chleb, masło, mleko, spodnie, mięso, wędliny itd i potem podaj mi sklepy i miejsca gdzie jest najdrożej i się oburzaj, że tam jest strasznie drogo :D na tej samej zasadzie to działa -.-

taniej kupić, drożej sprzedać

27 lut 2013 - 23:01:26

Cytat
bezuczuciowa
przede wszystkim jeśli nie rozlicza się z tego to jest to niezgodne z prawem i takie osoby ściga urząd skarbowy.


szafa pobiera opłatę wiec to nie o to chodzi :D
Cytat
basia150609
to podaj mi z dobrego serca wszystkie punkty gdzie kupię najtaniej paliwo, chleb, masło, mleko, spodnie, mięso, wędliny itd i potem podaj mi sklepy i miejsca gdzie jest najdrożej i się oburzaj, że tam jest strasznie drogo :D na tej samej zasadzie to działa -.-

jesli nie interesuje cie ten watek to nie prosze o spamowanie go twoimi postami, wierzę ze są dziewczyny, ktore dzieki temu ZAOSZCZĘDZĄ :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-27 23:03 przez rosewomen.

następna dyskusja:

Grożby na privie