Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Najśmieszniejsze szafowiczki

25 lut 2013 - 13:08:44

Wymieniłam się z pewną panią. Wysłałam srebrny naszyjnik, srebrny pierścionek i srebrne kolczyki, a dostałam taki oto obdrapany szmelc. Z opisu i naszych rozmów wynikało, że są srebrne/posrebrzane, w stanie idealnym. Kiedy zgłosiłam sprawę o oszustwo, dostałam negatyw :) Śmiać się, czy płakać? Zapraszam do dzielenia się Waszymi szafowymi przebojami. Szykuje się niezła tragikomedia. A może groteska ;)?




Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-25 14:23 przez kehribar.

Najśmieszniejsze szafowiczki

25 lut 2013 - 13:12:28

Nie bardzo czaje o co kaman

ale na co sie wymienilas i do czego ten koment?

Najśmieszniejsze szafowiczki

25 lut 2013 - 13:12:55

Omg, zabraklo mi slow ;D

Najśmieszniejsze szafowiczki

25 lut 2013 - 13:13:18

a co mialas otrzymac ? inne foto bylo tych pierscionkow ?

Najśmieszniejsze szafowiczki

25 lut 2013 - 13:14:44

Nie znam się na biżuterii, ale czytając opis tej pani, twierdzę, że tu kto inny jest "śmieszny".. żałosny wręcz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-25 13:18 przez lenkovv.

Najśmieszniejsze szafowiczki

25 lut 2013 - 13:15:18

a jakie były fotki ?

Najśmieszniejsze szafowiczki

25 lut 2013 - 13:16:04

Skoro użytkowniczka w opisie przedmiotów zaznaczyła, tak jak to napisała w komentarzu, że nie wie czy przedmioty są srebrne, to w czym problem? Na dodatek pisze ona w komentarzu że nie wysłałaś jej paczki z wymiany, tak?

Najśmieszniejsze szafowiczki

25 lut 2013 - 13:16:54

Jeśli dobrze zrozumiałam, to po prostu odeślij jej tą biżuterię i po kłopocie, tak?

Najśmieszniejsze szafowiczki

25 lut 2013 - 13:17:24

Publiczne ośmieszanie ludzi jest dla Ciebie rozrywką? gratuluję, ubaw po pachy.

Najśmieszniejsze szafowiczki

25 lut 2013 - 13:17:25

śmieszna szafowiczka, jak ktoś ma jakiś problem, ze dostanie gó wno to idzie sie do sklepu w miescie i sie oglada towar, dotyka i kupuje go w kasie.
a nie na szafie antykami sie wymieniac, śmiech na sali ...

Najśmieszniejsze szafowiczki

25 lut 2013 - 13:18:06

Cytat
MoniqueJulie
Skoro użytkowniczka w opisie przedmiotów zaznaczyła, tak jak to napisała w komentarzu, że nie wie czy przedmioty są srebrne, to w czym problem? Na dodatek pisze ona w komentarzu że nie wysłałaś jej paczki z wymiany, tak?

Najśmieszniejsze szafowiczki

25 lut 2013 - 13:18:57

Cytat
MoniqueJulie
Skoro użytkowniczka w opisie przedmiotów zaznaczyła, tak jak to napisała w komentarzu, że nie wie czy przedmioty są srebrne, to w czym problem? Na dodatek pisze ona w komentarzu że nie wysłałaś jej paczki z wymiany, tak?

no własnie?

Najśmieszniejsze szafowiczki

25 lut 2013 - 13:19:06

Cytat
MoniqueJulie
Skoro użytkowniczka w opisie przedmiotów zaznaczyła, tak jak to napisała w komentarzu, że nie wie czy przedmioty są srebrne, to w czym problem? Na dodatek pisze ona w komentarzu że nie wysłałaś jej paczki z wymiany, tak?

Najśmieszniejsze szafowiczki

25 lut 2013 - 13:19:18

Nie rozumiem...czyli ta Pani wysłała biżuterię a Pani, która założyła wątek nic...cóż wydaje mi się, że Pani Katka1973 wywiązała się z transakcji..jeżeli dała opis, iż nie wie czy jest to srebro a okazało się chyba, że nie jest to w czym problem!!!!
Według mnie ten wątek miał na celu ośmieszyć Panią, która wystawiła negatywa..a ośmieszy Panią która założyła wątek..tak się nie robi...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-25 13:21 przez sara290110.

Najśmieszniejsze szafowiczki

25 lut 2013 - 13:19:33

Cóż, są ludzie i ludziska. Wisienką na torcie jest tu fragment negatywnego komentarza: "mądrości życiowej, uczciwości i serdeczności w stosunku do ludzi może się Pani ode mnie uczyć". Ach, obiektywizm i skromność :) Pewnie nie powinnam tym w ogóle zaśmiecać forum, ale tak mnie wzięło na dzielenie się bólem ze światem :P

Poniżej potwierdzenie wysyłki z mojej strony oraz odpowiedź użytkowniczki gdy próbowałam się dowiedzieć czegoś więcej na temat tych przedmiotów:



Czy z tego opisu wynika, że to brudne srebro bez prób, czy tylko mi się wydaje?



Zmieniany 6 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-25 14:24 przez kehribar.

następna dyskusja:

taniej kupić, drożej sprzedać