Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Karpacz - co polecacie ?

16 gru 2011 - 15:04:11

Cytat
Paaati91
też szukałam Sylwestra w Karpaczu, niestety każdy życzył sobie, aby rezerwować minim 4dni :( A ja niestety mam wolne tylko weekend
Niestety znam ten ból
Udało mi się znaleźć nocleg, ale trzeba było najmniej na 3 noce
Zresztą w niektórych miejscach ceny za nocleg niezabardzo małe były :D


Wrednaczarna2
Dzięki śliczne :)

Jednak mam do Ciebie prośbę - możesz wyłączyć capslocka ?
Byłoby miło :)

Karpacz - co polecacie ?

16 gru 2011 - 15:04:47

Zależy o jakie godziny otwarcia knajp pytasz.. Nie wiem jak teraz, ale z 3 lata temu nie było szansy na znalezienie nic po 21. Przed 21 nie wpuszczali już do miejsc, gdzie można coś zjeść bo zaraz zamykali - o późnej kolacji zapomnij. Jak w jakimś miejscu spytaliśmy o jakiś pub/klub dłużej otwarty to nas wyśmiali..

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Karpacz - co polecacie ?

16 gru 2011 - 15:55:57

Cytat
nasty_89
Zależy o jakie godziny otwarcia knajp pytasz.. Nie wiem jak teraz, ale z 3 lata temu nie było szansy na znalezienie nic po 21. Przed 21 nie wpuszczali już do miejsc, gdzie można coś zjeść bo zaraz zamykali - o późnej kolacji zapomnij. Jak w jakimś miejscu spytaliśmy o jakiś pub/klub dłużej otwarty to nas wyśmiali..
Byłam w tamtym roku, jedynie na piwku ale jakoś nie kojarzę, do której knajpy były otwarte
Mam nadzieję, że w Sylwestra i Nowy Rok nie będzie tak źle :)

Karpacz - co polecacie ?

16 gru 2011 - 16:11:02

Cytat
kotek6
Cytat
nasty_89
Zależy o jakie godziny otwarcia knajp pytasz.. Nie wiem jak teraz, ale z 3 lata temu nie było szansy na znalezienie nic po 21. Przed 21 nie wpuszczali już do miejsc, gdzie można coś zjeść bo zaraz zamykali - o późnej kolacji zapomnij. Jak w jakimś miejscu spytaliśmy o jakiś pub/klub dłużej otwarty to nas wyśmiali..
Byłam w tamtym roku, jedynie na piwku ale jakoś nie kojarzę, do której knajpy były otwarte
Mam nadzieję, że w Sylwestra i Nowy Rok nie będzie tak źle :)


Na sylwestra na pewno będą imprezy, ale w takie dni raczej wcześniej się wszędzie rezerwuje miejsca.. Raczej nie liczyłabym, że gdziekolwiek będzie otwarta impreza.. To za duży zarobek, żeby ot tak otworzyć klub, czy pub..

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Karpacz - co polecacie ?

16 gru 2011 - 16:17:25

Cytat
nasty_89
Na sylwestra na pewno będą imprezy, ale w takie dni raczej wcześniej się wszędzie rezerwuje miejsca.. Raczej nie liczyłabym, że gdziekolwiek będzie otwarta impreza.. To za duży zarobek, żeby ot tak otworzyć klub, czy pub..
W sumie to prawda
Ale jak będzie to okaże się na miejscu :)

Karpacz - co polecacie ?

16 gru 2011 - 16:30:56

Polecam zdobyć Śnieżkę!
Coś, co czujesz po pokonaniu najciężej trasy, na samym szczycie, jest nie do opisania !



zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Karpacz - co polecacie ?

16 gru 2011 - 16:37:16

Z tą Śnieżką to jak już to lepiej latem
Teraz nie mam takiego zamiaru :)

Karpacz - co polecacie ?

16 gru 2011 - 16:41:46

Aja polecam taka radziecka kanjpe, na głownej ulicy sie znajduje ale nazwt niestety nie pamietam. Pyszne jedzenie, takie wlasnie radzieckie i nie drogo, wystroj tez niczego sobie. A co do zwiedzania to polecam swiatynie Wang i ogolnie spacery, pieknie tam szczegolnie w gorach :)

Karpacz - co polecacie ?

16 gru 2011 - 16:43:58

ja byłam w Karpaczu latem, a góry zimą kojarzą mi się głownie z nartami :)

światynia Wang, western city
wejście na Śniezke to pikuś w porównaniu z Tatrami ( latem oczywiscie )
wiem ze jest wyciag krzesełkowy
i z tego co pamietam jest tor saneczkowy, całkiem fajny, podobny jak na Gubałówce
wiecej atrakcji z karpacza nie pamiętam, moze jeszczepyszne nadziewane warzywami wielkie pierogi:)

Karpacz - co polecacie ?

16 gru 2011 - 16:44:04

nie wiem co można polecić..

ja tam jeżdzę w góry a nie,żeby oglądać pseudo turystów
tak samo do zakopca, ale jeżdżę tam,bo mam w kościelisku rodzinę, ale jak widzę te tłumy z wawy to mnie bierze na wymioty.

Na szczęście Ja z tych co uprawiają wspinaczkę i chodzą po górę a nie zwiedzają przez 10h Krupówki, czy centrum Karpacza.

Ale uważam,że karpacz jest piękny ale tylko w górach, bo jednak w centrum nie widać praktycznie gór,chyba,że hotel/pensjonat i ogólnie kwatera znajduje się wyżej to widać Śnieżkę.

Raz odwiedziliśmy pizzerie i za durną pizze wydaliśmy 60zł,masakra.
aaa i polecam zobaczyć Książ i Jedlinę Zdrój.
I blisko do Czech.

Polecam skalne miasto, bo to jakieś 2h jazdy.


Nie potrafię polecić knajpek, bo my tylko raz byliśmy na tej pizzy,a potem to tylko kawiarnie.

Z resztą jako,że mam rodzinę obok Karpacza to jeździłam tylko w góry i nie było czasy na knajpy.

Ja mogę polecić jedynie fajną tanią,kwaterę z widokiem na Śnieżkę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-16 16:51 przez Osaaa.

Karpacz - co polecacie ?

16 gru 2011 - 17:52:19

masz racje latem lepiej w zimę nie polecam byłam i ledwo co weszłam hehe

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.392

Karpacz - co polecacie ?

16 gru 2011 - 21:04:52

Cytat
asiunnkaa
A ja zapraszam do baro dyskoteki nie wiem jak się nazywa ale jak się idzie na wodostpad łomniczki/ tame to tak jest taki bar świetna muzyka dobre i tanie piwo i oczywiście ciepłe posiłki :) Jeszcze zapraszam do takiej haty na przeciwko toru saneczkowego w mieście taka hata z drewna bardzo wyróżniająca się spośród tamtejszych lokali :)
Fajnie wiedzieć Napewno będę szukać tych miejsc :)

Karpacz - co polecacie ?

20 gru 2011 - 06:57:38

A ja zapomniałam dodac o anomalii grawitacyjnej:) Auto samo jedzie pod górke wrzucone na luz, woda zamiast sciekac to leci pod gorke tak samo butelka plastikowa, teraz z samochodem ciezko to sprawdzic bo zrobili droge jednokierunkową bo wszyscy by chcieli zobaczyc ale reszta jak najbardziej:)))polecam

Karpacz - co polecacie ?

20 gru 2011 - 07:10:46

Z noclegów to mogę polecić hotel Wang (vis a vis kościółka).

Do zwiedzania na pewno kościółek i ogólnie przejście się po mieście (zapewniam, że to długi i wyczerpujący spacer). Mnie w zimie najbardziej urzekła jednak droga na Śnieżkę (nie na sam szczyt, a tylko do Strzechy) - trafiliśmy na piękną pogodę, wszystko w śniegu, po prostu bajka.

Z rozrywek to po całodniowym łażeniu po górach/okolicy fajnie jest się zrelaksować. W naszym hoteliku było SPA, ale jak nie ma to zawsze jest aquapark w Gołębiewskim ;)

No i najważniejsze (nie dla mnie), to stok czyli dobre warunki na narty.

Karpacz - co polecacie ?

20 gru 2011 - 07:22:38

Kochana polecam knajpę U PETIEGO:) Od razu w centrum, wystarczy, że staniesz przed torem saneczkowym i spojrzysz w górę:D Parasole tyskiego:) Nie wygląda aż tak super jak te wszystkie góralskie knajpy ale jedzenie... MMMM:D Ja zawsze jak jeżdżę do Karpacza tylko tam chodzę na obiady i kolacje, knajpa jest otwarta do 23:) Jedzenie jest po prostu pyszne!!! Obsługa strasznie miła:) A jeśli jesteś głodomorem jak ja to na pewno będziesz zadowolona:) Za 20 zł zjesz schabowego wielkości talerza:D do tego frytki/ziemniaczki i codziennie inny zestaw surówek:) Ah... Już się nie mogę doczekać lata, żeby znowu tam pojechać:) Obiecaj mi, że pójdziecie tam na jedzonko i później zdasz relację hihi:) Wpisz sobie w google "U PETIEGO" i wejdź na jakąś stronę z opiniami, na pewno naczytasz się samych pozytywów:) PozdrawiaM!!

następna dyskusja:

nuda na szafie